Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Dżango :)

Nieprzeczytany postprzez minia » 15 wrz 2013, o 19:18

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
minia
Losowy avatar

Re: Dżango :) (obiecane zdjęcia)

Nieprzeczytany postprzez minia » 18 wrz 2013, o 08:02

:) :)
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 18 wrz 2013, o 19:23

Fajny jest kawaler. Teraz tylko patrzeć jak szybko będzie rósł:) Więcej fotek prosimy:) Słodziak....
Carlos1982
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez edyciak » 18 wrz 2013, o 20:34

Fajne psisko z niego będzie :-) A te jego uchole są fantastyczne :-)
Czekam na kolejne foty :-P
edyciak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Edoras Zwinger
Imię: Edyta

Nieprzeczytany postprzez minia » 19 wrz 2013, o 07:57

Dziękuję. Fotki będą, ale jak jestem sama z Dżangiem na spacerze, to aparat wisi na szyi i w domu mi się przypomni, że miałam zdjęcia robić :)
minia
Losowy avatar

Re: Dżango :) POMOCY!!!!

Nieprzeczytany postprzez minia » 19 wrz 2013, o 19:16

Proszę o radę. Mam pytanie odnośnie kagańca, bo weterynarz radzi żeby czekać, że jeszcze za wcześnie, inni właściciele radzą żeby jak najszybciej bo potem będzie go ciężko nauczyć. A jak to było u Was? Kiedy według Was jest odpowiednia pora?
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 3 paź 2013, o 22:08

Fajny ten Twój psiak :-)
Co do kagańca to wiadomo,im wcześniej tym lepiej.Duże znaczenie ma tu kaganiec.Chociaż ciężko dla malca kupić coś odpowiedniego co i tak trzeba będzie wymienić.
Moja nie była uczona kagańca i praktycznie nie nosi ale 2 lata temu zakupiliśmy fizjologiczny i jest on o tyle mało odczuwalny,że Amisz go nie ściąga jak już ma :-)
p.s.wetów nie słuchaj,bo o ile znają się na leczeniu to na szkoleniu nie zawsze a raczej rzadko ;-)
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez minia » 10 paź 2013, o 09:26

Dzięki za wiadomości odnośnie kagańca.
Przypomnimy się trochę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez edyciak » 10 paź 2013, o 11:21

Pięknie rośnie :-) Super psiak :ok:
Odnośnie kagańca to mój Emir ma 6 miesięcy i teraz zamierzam uczyć go chodzić w kagańcu .
edyciak
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Edoras Zwinger
Imię: Edyta

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 10 paź 2013, o 16:57

Więcej fotek prosimy bo Dżango jest fantastyczny i strasznie przypomina mi moja Sheile jak była mała. Na pewno wyrośnie super kawaler! Jest moim ulubieńcem na forum!
Carlos1982
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz
Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje