Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Dżango :)

Nieprzeczytany postprzez minia » 11 paź 2013, o 07:15

Dzięki bardzo, fotki będą jak mi się na spacerze przypomni, że mam robić, bo ja trochę roztrzepaniec jestem :ooops:
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez minia » 23 paź 2013, o 11:13

To tak znowu dla przypomnienia :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I to, co "tygryski" lubią najbardziej ;)
Obrazek
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 23 paź 2013, o 18:28

Rośnie jak na drożdżach - jest cudowny wręcz! Uwielbiam nowe jego zdjęcia - fajny ma pychol:) Życzymy jak najwięcej zdrówka!
Carlos1982
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez minia » 23 paź 2013, o 20:50

Dzięki :)
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 18 lis 2013, o 19:20

Halo - odzywamy się!:) jakieś nowe fotki mojego ulubieńca?
Carlos1982
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Janneke » 22 lis 2013, o 09:20

Piękny jest :) Tez czekam na fotki :)
"Bo na tym pieskim świecie to się bardzo liczy, by iść na sześciu łapach i na jednej smyczy."
(Marek Majewski)

Obrazek
Janneke
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Uzo
Imię: Joanna
Pochwały: 6

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 23 lis 2013, o 21:59

No Pańcia obijasz się :lool:
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez minia » 24 lis 2013, o 12:27

Obijam się, obijam, ale u nas jakaś plaga ostatnio. Dzieciaki chorują mi jedno po drugim, jestem uziemiona w domu na amen prawie i wszelkie obowiązki związane z Dżangiem przejął mąż. Zazdroszczę mu niemiłosiernie tych spacerów, ale widzę też, że wykonuje kawał dobre roboty. Nie wiem na jakiej zasadzie działa mój Dżango, ale zdrajca z niego niemiłosierny ;) Chyba wybrał sobie męża za pana tego stada i każde jego polecenie wykonuje bez szemrania!!!! jakby to po prostu było coś naturalnego, a przy mnie skubaniec jeszcze próbuje się wymigać od niektórych komend. Powiedzcie może tak być??? Że to pies wybiera sobie "pana"??
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez edyciak » 24 lis 2013, o 14:54

Z moich obserwacji wygląda na to , że psy sobie wybierają jednego pana . Moja Kesi , wykonuje polecenia wszystkich domowników , ale jeśli ja jestem w pobliżu to patrzy na mnie , czy ja to potwierdzę ;) a może inną komendę wydam . Emir z racji tego , ze to ja spędzam z nim najwięcej czasu , też słucha tylko mnie :ooops:
Ostatnio edytowano 22 sty 2014, o 08:12 przez edyciak, łącznie edytowano 1 raz
edyciak
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Edoras Zwinger
Imię: Edyta

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 25 lis 2013, o 19:07

Coś w tym jest - Sheila jest jeszcze młodziutka więc nie ma znaczenia czy ja czy pancia. Poprzednia moja suczka - była związana tylko ze mną (łezka mi się zakręciła, że już jej nie ma):(
Carlos1982
Owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje