Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Dzień dobry

Nieprzeczytany postprzez Shena » 25 lis 2015, o 09:45

Chciałam się przywitać wraz z moim ukochanym Demonem :-)
Jestem świeżą szczęściarą, której dane było zamieszkać pod jednym dachem z Owczarkiem niemieckim (właściwie dokładniej staroniemieckim). Jesteśmy razem od 15 listopada ;-) Maluch ma 10,5 tygodnia.
Do tej pory mieszkałam z samymi kundelkami i jamnikiem, więc doświadczenie z dużymi psiakami mam raczej kiepskie. Teorię nieco przyswoiłam, a jak wyjedzie w praktyce się okaże. Potrzebowałam psa pracującego, dlatego liczę, że współpraca z Demoniastym będzie owocna, a piesio szczęśliwy :lool:

Oprócz Demona mieszka z nami mały kundelek adoptowany z Fundacji o imieniu Szarik oraz stadko fretek :-)

Pozdrawiamy!
Shena
Losowy avatar
Świeżak
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Demon
Imię: Marta

Re: Dzień dobry

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 25 lis 2015, o 09:54

Pozdrawiamy i witamy :) kłania się Dante i Nixi :) Powiedz skąd masz swojego malucha ?
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Shena » 25 lis 2015, o 10:04

Z hodowli Psia Krew :-)

Dziękujemy za powitanie! :dzięki:
Shena
Losowy avatar
Świeżak

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 25 lis 2015, o 10:46

Witaj na forum :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 25 lis 2015, o 11:44

znam tą hodowle :) pozdrawiam
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Shena » 26 lis 2015, o 09:17

Paulina K. napisał(a):znam tą hodowle :)

I jakie masz zdanie?

Przed kupnem pieska przeanalizowałam sobie parę hodowli i pomailowałam z hodowcami. Z Panią Ewą najlepiej mi się rozmawiało. Do tego jej psy są bardzo zadbane. Regularnie zdobywają medale na wystawach i biorą udział w szkoleniach. Zakochałam się w ojcu mojego malucha ;-) Cudo na 4 łapach. Wygłaskałam, wymiziałam i stwierdzam, że pies ideał.
Na tą chwilę z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że szczeniaczki są dobrze socjalizowane. Byliśmy wczoraj pierwszy dzień na zajęciach w przedszkolu i Demon będąc najmłodszym uczestnikiem zachowywał się idealnie. Nawet psa wycofanego, 4 miesięcznego owczarka z lękami, przekonał do siebie w 2 minuty :-) Rośnie mi terapeuta :-P
Shena
Losowy avatar
Świeżak

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 26 lis 2015, o 09:31

Dla mnie w porządku hodowla :) widzimy się na wystawach często i psy rzeczywiście są zadbane i dbają też o szczenięta :) mają owczarki niemieckie długowłose i staroniemieckie :) ja planuje pokryć swoją sukę ich psem więc może niedługo będziemy mieli bliższy kontakt z sobą niż tylko wystawowy :) ja polecam :) ale niektórzy cię zjedzą bo to hodowla PFK a nie ZKWP :) ale ja na to nie patrzę bo ZKWP nie uznaje owczarków staroniemieckich ehhe :)
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Shena » 26 lis 2015, o 12:22

To od razu powiem, że nie jestem smaczna - chociaż mój pies twierdzi inaczej :-P

Tak na poważnie to nie boje się hejterów. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i poglądy. Sama czasami wsiadam na ludzi kupujących z pseudo, albo rozmnażających psy bez rodowodu.
Osobiście zawsze będę wspierać hodowle z pasją, prowadzone z głową, gdzie hodowca interesuje się dalszym losem szczeniąt. Rasy psów są tak zróżnicowane i wspaniałe, że warto utrzymywać i hodować jak najlepsze linie, eliminując przy tym wady i uzyskując pożądane cechy charakterów przypisane do danej rasy. Przez kilka lat czynnie działałam także w organizacji prozwierzęcej wspierając adopcję bezdomnych zwierząt i prowadziłam fretkowy dom tymczasowy.
Uważam, że jeśli kupować zwierzę to tylko z papierami, a jak ktoś chce zaoszczędzić to lepiej niech jakąś bidę ze schroniska lub fundacji adoptuje.
Jak już wspomniałam mam w domu dwa psy. Rodowodowego owczarka z miłości do rasy, który jest spełnieniem moich marzeń oraz adoptowanego kundelka, bo uważam, że każdy kto ma warunki ku temu powinien jakąś sierotkę przygarnąć. Te pieski są spragnione miłości i żaden z nich nie zasługuje na los za kratami. Każdy pies ma prawo do kochającego ludzia, ale nie każdy człowiek zasługuje na psa.
Shena
Losowy avatar
Świeżak

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 26 lis 2015, o 15:32

dokładnie ze wszystkim masz rację :) ja na razie nie mam warunków na kolejnego psiaka ale jeżeli będę miała więcej miejsca kto wie może ktoś zawita do mojego domku :) Dużo radości z twoich pieszczochów i pozdrowienia od moich poczwarków :) Dante i Nixi pozdrawiają :)
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Shena » 27 lis 2015, o 15:00

Dziękujemy i również całą bandą Wszystkich gorąco pozdrawiamy ;-)
Shena
Losowy avatar
Świeżak

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje