Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Emilia i Cala

Nieprzeczytany postprzez poziomka » 16 maja 2013, o 21:35

Witam!
Od 3 tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką obecnie 3 miesięcznej Cali. Jest to 3 ONek, który znalazł dom w naszej rodzinie. Chociaż, gdy w marcu odeszła nasza poprzednia sunia Bella nikt nie myślał o kupnie nowego psiaka... Do czasu aż poznaliśmy Calę, najbardziej żywiołowego szczeniaka jakiego widziałam. Na razie psina bardzo szybko rośnie i potrzebuje dużo snu ale w momentach gdy się uaktywnia wyrastają jej różki. Uwielbia czerwone (i tylko czerwone) tulipany, które świetnie nadają się do zerwania. Młode krzaczki bzu, których pniaczki świetnie nadają się do obgryzienia (bo kto by gryzł jakieś gryzaczki, kości), różaneczniki też są super. Zgrabiona świeżo skoszona trawa ani chwili nie powinna być pozgarniana w kopczyki. Wiadra i konewki z wodą do podlewania służą do wskoczenia w nie no i do przewrócenia :-). Ale pomimo tego brojenia nikt z nas nie zamieniłby jej na inną (chociaż najgrzeczniejszą psinę)!
Cala z przyjaciółką
Obrazek
Mój mokry pyszczek
Obrazek

Emilia
poziomka
Losowy avatar
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Cala
Imię: Emilia
Pochwały: 1

Re: Emilia i Cala

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 16 maja 2013, o 21:42

Hej :)

Psina piękna :-) a imię super :ok: dla mnie ma szczególne znaczenie :-(( niech się Calunia zdrowo chowa :buziak:
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 16 maja 2013, o 21:45

Pozdrowionka dla Ciebie i Kali niech sie zdrowo chowa.Pozdrawiam.
danuta waniek
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 17 maja 2013, o 07:58

Hmmmm jeździsz na poziomym rowerze i stąd ten nick? :) Bo tak mi się pierwsze skojarzyło, ciekawe, ciekawe ;)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Andzik » 17 maja 2013, o 09:40

Piękna sunia :-) Pozdrawiamy! :zakochany:
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Andzik
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Dasko
Imię: Anna

Nieprzeczytany postprzez poziomka » 17 maja 2013, o 18:46

Aga i N napisał(a):Hmmmm jeździsz na poziomym rowerze i stąd ten nick? :) Bo tak mi się pierwsze skojarzyło, ciekawe, ciekawe ;)

ciekawe skojarzenie :-) muszę przyznać, że miałam problem ze zrozumieniem o co Ci chodziło, najprawdopodobniej dlatego, że mi się poziomka kojarzy jedynie z malutkim krzaczkiem z pysznymi owocami, albo z ksywką (moją własną) :lool:
Pozdrawiam,
Poziomka (ta z krzaczka nie z rowera :-) )
poziomka
Losowy avatar
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 17 maja 2013, o 20:06

Bo widzisz, Twój nick, plus Kuj-Pom = od razu skojarzenie pewnej dziewczyny na jeżdżącej na poziomym rowerze ;-). Chociaż nawet nie wiem czy jest z kuj-pom, ale parę razy widziałam ją na "naszych" imprezach :). A ja rowerzystka jestem... wszystko odbieram w innych barwach ;-).
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 23 maja 2013, o 14:24

Witajcie :)
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez matinee » 24 maja 2013, o 09:20

Witajcie!

Słodki maluszek. I jakie niewinne oczęta! ;-)
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
Obrazek
matinee
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Pochwały: 76

Nieprzeczytany postprzez poziomka » 10 cze 2013, o 18:22

Dziękujemy za miłe przywitanie :-) To forum to prawdziwa skarbnica wiedzy owczarkowej dla mnie

a tu Cala odpowczywa w upalny dzień, ulubione miejsce i ulubiona pozycja :lool:
Obrazek
poziomka
Losowy avatar
Klubowicz

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje