Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Brok i Falko - zdjęcia

Nieprzeczytany postprzez Zbychu » 9 paź 2012, o 19:57

vega_bw napisał(a):Bo i spacerki i mizianko, ful serwis :D

Lochocho, no to ma super. W następnym wcieleniu chcial bym być takim Falko :roftl:
Zbychu
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 9 paź 2012, o 20:24

dariex napisał(a):No proszę Falkuszek :)

Ja powiem ze swojego punktu widzenia,ze ma super charakterek.

Oto i Falko
Obrazek
Urodzony aporter
Obrazek
Obrazek

zapatrzony w pancię
Obrazek

a i jak trzeba to nie da sobie w kaszę dmuchać.
Młody spróbował Chivaskowi wbić się w michę,dostał ostrzegawczego strzała,to jeszcze mu odpyskował :roftl:

Brok ze zdjęć i z Twoich opowieści był cudnym psem i bardzo przez Was kochanym,dożył w szczęsciu sędziwych psich lat .

Nie zdążyłam spytać na spacerku jakie masz plany co do Falkucha ani jakie ma pochodzenie.
Moze coś więcej opowiesz?

Daria, ja jeszcze nie wiem...co młodemu zrobię :P
Super posłuszny- wraca na wołanie zawsze i wszędzie(jak na razie), genialny aporter.
Nie chwaląc doskonale reaguje na znaki optyczne. Nie chciała bym go zepsuć, bo sama widzę jego pasję do pracy.
Uczymy szukać różnych rzeczy pochowanych. Na razie na smaczkach i na aporcie na dworku. ;)
Co do pochodzenia- przemilczę... :P
Co do dalszego szkolenia, to za bardzo nie mamy kasy na profesjonalne, ale staram się jak najwięcej go nauczyć sama.
Zaczynamy rozumieć się bez słów i z tego jestem najbardziej dumna.
Ma predyspozycje do psa ratowniczego lub tropiącego,ale panci ze względu na zdrówko nie wezmą, więc muszę wymyślić coś innego, a i dla samego psa to by nie było dobre, bo w gruncie rzeczy to ogromny wrażliwiec. :lool:
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 9 paź 2012, o 20:37

No to macie jeszcze troszkę Falko. :)
Tu miał 8 i 1/2 tygodnia.
Obrazek
Tu coś koło 10 lub 11 tygodni.
Obrazek
A tu 4 i 1/2 miecha.
Obrazek
To na razie tyle. Niedługo dalsza część programu :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 10 paź 2012, o 10:20

I jeszcze coś: leniuszek pierwszej wody :)
Bo po co spać na swoim kocyku, kiedy można w łóżeczku u swoich państwa ?
Obrazek
Obrazek
vega_bw
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Zbychu » 10 paź 2012, o 10:33

Faktycznie typowy kanapowiec :roftl: a ta fota w trawie Ci się udala, jest super :ok:
Zbychu
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 10 paź 2012, o 10:44

kati777 napisał(a)::roftl: :roftl: Zdjęcie z bułeczką swojej suńci też mam, tylko była taka dobra że aż uszka na boki się rozlazły :roftl: :roftl:

Widziałam. Słodka.
vega_bw
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 10 paź 2012, o 10:49

Zbychu napisał(a):Faktycznie typowy kanapowiec :roftl: a ta fota w trawie Ci się udala, jest super :ok:

Dzięki. Tak mi się skojarzyło z tytułem książki Pani Zofii :) Typowe "Po obu końcach smyczy"- z jednej pani, z drugiej pies :lool: :roftl: :yahoo:
vega_bw
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 10 paź 2012, o 17:26

Szczylusiowe fotki - wspaniałe :serce:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 11 paź 2012, o 10:48

Muszę Wam coś opowiedzieć :) bo rozbawiło mnie to bardzo. :)
Byliśmy sobie na rannym spacerku i Falko swoim zwyczajem postanowił przynieść panci kija.
Nadmienię tylko,że Falko właśnie wymienia kły na nowe i to w ilości 4 sztuk na raz ;) i jest szczerbaty jak dzieciak w wieku szkolnym :D
Ubawiłam się setnie, bo co młody chwycił kija, to ten mu wypadał z mordki. W końcu zniesmaczony odpuścił patyczkowi i znalazł sobie konar taki 2 metry długi i gruby jak ręka w nadgarstku. I tu znowu powtórzyła się sytuacja, bo drąga nie mógł podnieść (z braku kłów), więc w Falkowej złości obdarł kijaszka z kory, a potem z furią na niego naszczekał.
Wszystko wyglądało tak komicznie,że sąsiadki idące do sklepu zatrzymywały się i śmiały razem ze mną.
Taki Falko ma charakterek: zawzięty, uparty i mały złośnik, a przy tym rozbawia do łez. ;)
vega_bw
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Letty » 11 paź 2012, o 16:08

Hahahaha świetny :-D Ile ma samozaparcia, próbował do skutku, aż w końcu nie wytrzymał i musiał obszczekać zły kijek :-D :-D
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje