Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Brok i Falko - zdjęcia

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 12 paź 2012, o 10:42

Falkowych historii ciąg dalszy :)
Ta jest z dzisiejszego ranka :)
Jako,że dziś jest piątek zarządziłam na obiadek smażoną rybkę. A jak rybka, to skąd ? Od rybaków rzecz jasna.
Więc powlekliśmy się z młodym do rybaków do Sopotu.
Pancia rybkę kupuje, piesek czeka, a że szczeniak jest niecierpliwy, to zaczął chłopak węszyć, po czym bez zastanowienia chwycił dorsza w pysk i postanowił się oddalić. Kupujący i rybacy w śmiech, a młody skonsternowany, bo ryba mu się zaczęła w pysku ruszać.
Pani sprzedająca była na tyle miła,że nie kazała nam ryby kupić. Opłukała ją w wodzie i wrzuciła do reszty.
Wróciliśmy do domu.
Położyłam torbę z flądrami na blacie w kuchni i poszłam się rozebrać z buciorów.
Słyszę szelest i pac na podłogę. Patrzę gdzie się pies podział.
A mój mały potwór stoi w kuchni nad rozsypanymi i szamoczącymi się rybami(żywe były) i nie wie co zrobić.
W końcu wyrwał się z zamyślenia i postanowił się z rybkami pobawić, tyle, że one jakoś nie chciały :D
Nadmienię,że flądrzyska same z blatu w kuchni nawiały. ;)
To taka sobie historyjka na ubarwienie dnia.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Letty » 12 paź 2012, o 11:14

Hahaha :-D
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 12 paź 2012, o 11:27

:roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:
Falko, łobuz pierwsza klasa :D
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez Zbychu » 12 paź 2012, o 11:53

No to faktycznie masz psa lobuza :roftl: ON mają to podkradanie chyba we krwi, mój byly wyciągal kielbasy z siatek idących ludzi :ooops: Ale macie dobrze w tym Trójmieście, a rybę bierzesz z samego Sopotu, czy z Wyścigów ?
Zbychu
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 12 paź 2012, o 12:21

:hahaha:
Obrazek
Juz sobie wyobrażam młodego u rybaków z tą rybą :roftl: :roftl:
Ostatnio edytowano 12 paź 2012, o 12:42 przez kati777, łącznie edytowano 2 razy
kati777
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 12 paź 2012, o 12:25

Dla sprostowania, to nie był sklep, tylko wprost od rybaków, prawie z kutra. :)
Wyścigi to już Sopot :)
Nad samym morzem jest Bar Przystań, a zaraz obok od rybaków można ryby kupić. Lokalizacja niedaleko molo, może jakieś 300 m przed. :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Zbychu » 12 paź 2012, o 12:40

vega_bw napisał(a):Dla sprostowania, to nie był sklep, tylko wprost od rybaków, prawie z kutra. :)
Wyścigi to już Sopot :)
Nad samym morzem jest Bar Przystań, a zaraz obok od rybaków można ryby kupić. Lokalizacja niedaleko molo, może jakieś 300 m przed. :)

Wiem i znam, dlatego zapytalem ;-)
Zbychu
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 12 paź 2012, o 13:05

Super historie Falkowskiego :D
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 12 paź 2012, o 18:09

Świetnego masz łobuza :roftl:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 13 paź 2012, o 14:32

A oto sprawcy wszelkiego zła :D i prowokanci pierwszej wody :D prowodyrzy demolki wszelakiej w domu :D
Oto Gobi i Toffi w całej swej krasie (Gobi to ten biały )
Obrazek
Obiecałam, że kiedyś wstawię zdjęcia reszty mojego zwierzyńca (pomijając męża i syna), niniejszym to uczyniłam ;)
vega_bw
Klubowicz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje