Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Filemon - biały dzikus :)

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 5 cze 2012, o 12:24

[quote="saacrum"]Dwa potworki :)

Obrazek
Obrazek

Starszy brat pilnuje dobrego snu małego towarzysza, czy to tylko taka chwila uchwycona (tzw. cisza przed burzą)?
Piękne te Twoje zdjęcia, takie artystyczne. Szczególnie mi się podoba Filemon pod krzesłem (?), między metalowymi nóżkami (?).
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 7 cze 2012, o 20:59

Wilania napisał(a):
Starszy brat pilnuje dobrego snu małego towarzysza, czy to tylko taka chwila uchwycona (tzw. cisza przed burzą)?
Piękne te Twoje zdjęcia, takie artystyczne. Szczególnie mi się podoba Filemon pod krzesłem (?), między metalowymi nóżkami (?).

Już się bardzo dobrze dogadują :) Na początku to była cisza przed burzą, oj była :lool:
To jest krzesło ja wiem jak to nazwac takie barowe :D
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Onka » 8 cze 2012, o 21:42

Jaki słodziak. Jak dogaduje się z psiakiem?
"PSY NIE SĄ NASZYM CAŁYM ŻYCIEM< ALE SPRAWIAJĄ, ŻE JEST ONO PEŁNIEJSZE"-Rogel Caras

Obrazek
http://schronisko.info.pl/
Obrazek
Onka
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Edyta

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 9 cze 2012, o 23:19

Onka napisał(a):Jaki słodziak. Jak dogaduje się z psiakiem?

na początku była mała 'wojna' :D ale teraz to najlepsi przyjaciele ;)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 10 cze 2012, o 13:21

https://lh3.googleusercontent.com/-S_yf ... C_0097.JPG
Xandor ma wzrok jakby patrzył i już w myślach smakował swoją kolację :lool:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 14 cze 2012, o 14:24

Ale jestem głupia... usunęłam sobie albumy z picasy :mur:

W każdym razie kiciorek jest już bardzo zdrowy :D waży już 1kg! W nocy rozrabia i nam spać nie daje! Skacze po łózko po psie po firankach... Wszędzie go pełno :lool: Strasznie pocieszne zwierzątko :) Codziennie w nocy poluje na moja twarz :roftl:

I powiem Wam że on to nie jest święty... Chowie się w dziurach i psa zaczepia! A jak pies śpi gryzie go po łapach, uszach i ogonie!
Dziś rano siedział na oparciu krzesła takiego do biurkaa :roftl: :roftl:
Nauczył już się wspinać po nogawkach i mnie gryzie... :diabeł:

I pochwale się że mam dobrze wychowanego psa :D Jak kot mu włazi do miski kiedy Xanduś je nie zwraca na niego uwagi :yahoo: Na początku bałam się że bd warczał czy coś, a ten nic. :D pilnuje zawsze bo jednak nie wiadomo co zrobi jak pańcia nie paczy :diabeł:

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 14 cze 2012, o 16:16

Ale fajnie! Jak ja lubię malutkie Kociambry!! :-) :-) A to mały latawiec, jak moja Kocura - do tej pory lata jak meserszmit po domu jak ją głupawka weźmie. Ooo Filemon już kilogram waży... kawał chłopa. :lool: Ciekawe jak będzie wyglądał jak dorośnie. To reproduktora z niego zrobisz? :roftl: :lool:
Kiria
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 14 cze 2012, o 16:57

TAK! :D bd zarabiać kasę na wykasowanym kociakiu :D bo w sierpniu tniemy jajca.

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 28 cze 2012, o 19:26

saacrum napisał(a):TAK! :D bd zarabiać kasę na wykasowanym kociakiu :D bo w sierpniu tniemy jajca.

nie za szybko? jest w ogóle jakiś określony wiek w przypadku kotów?
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 28 cze 2012, o 19:35

kalyna napisał(a):
saacrum napisał(a):TAK! :D bd zarabiać kasę na wykasowanym kociakiu :D bo w sierpniu tniemy jajca.

nie za szybko? jest w ogóle jakiś określony wiek w przypadku kotów?

5-6msc. Nie chcemy żeby nam dom zasmrodził bo jak zacznie znaczyć to ok. 2 tyg po kastracji dalej ma hormony i nimi znaczy :)

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje