Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Filmy warte polecenia

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 27 mar 2011, o 19:36

Brawurka napisał(a):
A jeżeli chodzi o totalnie kretyńskie komedie ... Jestem fanką "Jay i Cichy Bob kontratakują".
Przy czym ostrzegam: kretynizmem powala :-P i nie nadaje się do oglądania z dziećmi :ooops:

Cała seria jest fajna. :-P
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 27 mar 2011, o 19:47

My to tak: Red, Helikopter w ogniu, Tajne przez poufne, Ostre psy-polecam, świetna komedia, K-pax-klasyk, 8 części prawdy, Pozdrowienia z Paryża, To nie tak jak myślisz kotku i obydwie części Transformersów :yahoo
Karoll
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 28 mar 2011, o 00:11

tak jak ktoś już wyżej napisał: "Requiem for a dream" -widziałam ten film z siedemnaście razy... i mogę zawsze
"Black Swan" - tez Aranofsky'ego - kolejne mistrzostwo jak dla mnie
Berlin Calling- Hannes Stöhr
inland empire- Lynch
i cały cykl "Cremaster" Barney'a- przetrwałam nocny maraton w Muranowie :lool:
oraz zyliard innych filmów... i reżyserów, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia :scratch
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 28 mar 2011, o 20:45

agrafka napisał(a):"Black Swan" - tez Aranofsky'ego - kolejne mistrzostwo jak dla mnie

Miesiąc zbierałem się do obejrzenia, balet to nie moja bajka. Pierwszą połowę ledwo wytrzymałem, ale potem było już tylko lepiej. Świetny, zakręcony film, doskonała rola Natalie Portman.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez franxtone » 16 kwi 2011, o 00:07

franxtone
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 17 kwi 2011, o 15:25

agrafka napisał(a):tak jak ktoś już wyżej napisał: "Requiem for a dream" -widziałam ten film z siedemnaście razy... i mogę zawsze

Mi akurat tak specjalnie się nie podobał. Za to w nieskończoność mogę oglądać Listę Schindlera i wczoraj znowu się poryczałam :cry:

http://www.youtube.com/watch?v=o_FMUraIRBI

http://www.youtube.com/watch?v=T81GLSEuqAw&feature=related
Majkowa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 1 maja 2011, o 20:05

Dziś oglądałm film "Niepokonani", naprwdę dobry i godny polecenia. Myślę, że na długo zostanie mi w pamięci.
Karoll
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 1 maja 2011, o 20:28

Karoll napisał(a):Dziś oglądałm film "Niepokonani", naprwdę dobry i godny polecenia. Myślę, że na długo zostanie mi w pamięci.

To jest ten film z Edem Harrisem?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez Kasia-Bari » 1 maja 2011, o 21:21

Mi się podobał film co wpiątek na tvn leciał "Uprowadzona" :lool: a poza tym
z tych nowszych
"Zaplątani"
"zapowiedź"
"faster"
"prawo zemsty"
akurat je ostatnio oglądałam :) a jest mnóstwo filmów które bym mogła polecić ale spisanie tytułów zajęło by za dużo czasu ;)
Kasia-Bari
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 1 maja 2011, o 21:23

Tomek napisał(a):
Karoll napisał(a):Dziś oglądałm film "Niepokonani", naprwdę dobry i godny polecenia. Myślę, że na długo zostanie mi w pamięci.

To jest ten film z Edem Harrisem?

Tak i z Farelem.
Karoll
Owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje