Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Filmy warte polecenia

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 2 maja 2011, o 05:23

Karoll napisał(a):
Tomek napisał(a):
Karoll napisał(a):Dziś oglądałm film "Niepokonani", naprwdę dobry i godny polecenia. Myślę, że na długo zostanie mi w pamięci.

To jest ten film z Edem Harrisem?

Tak i z Farelem.

Dobry film. Colin stworzył bardzo wyrazistą postać. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez madlen26 » 2 maja 2011, o 10:57

Ja uwielbiam "Joe Black", "Zapach kobiety" z DeNiro :ok
A pozatym polski film "Skazany na bluesa" o Rysiu z Dżemu, świetna rola Kota.
Z polskich polecam mało popularne, ale dające dużo do myślenia (uwielbiam polskie filmy) : "Rezerwat" "Południe-północ" ze świetna rolą Szyca, "Dom zły"
A z klasyków: "Seksmisja" :lool: "Killer", "Władca Pierścieni" wszystkie trzy części.
A ostatnio oglądałam super horror to dla tych co lubią sę bać :o "Paranormal Activity"
A tu link do urywków z kina :lool:
A i zapomniałabym o komedii "Kac Vegas"nie uśmiałam się już tak dawno :lool:
madlen26
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 2 maja 2011, o 11:33

Przypomnialo mi sie - swietny film pt. Plac Zbawiciela. Jak rzadko ktory polski film doskonale zagrany - do tego stopnia, ze ogladajac zastanawialam sie, czy to mozliwe, ze to jest film, a nie dokument...

Za wikipedia: Plac Zbawiciela – polski film fabularny (dramat społeczny) z 2006 roku w reżyserii Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego.

Opowiada historię rodziny, żyjącej razem w mieszkaniu na warszawskim Placu Zbawiciela, pogrążonej w pretensjach, osobistych frustracjach, które z czasem przybierają postać bezwzględności, wrogości i okrucieństwa. Twórcy filmu, który jest oparty na wydarzeniach autentycznych, przyglądają się trójce bohaterów: żonie, mężowi i jego matce, ukazując w równym stopniu ich przymioty, co przywary i lęki, będące w sytuacjach krańcowych, jak bieda, odrzucenie, upokorzenie, czy samotność, determinantami kolejnych ich wyborów i zachowań.

Film przez wielu krytyków został uznany za największe po Długu dzieło Krzysztofa Krauzego, który tym razem wystąpił jako współreżyser, obok swojej żony Joanny Kos-Krauze. Jest powrotem do porzuconych na krótko, na rzecz Mojego Nikifora, zainteresowań reżysera materią społeczną, mocno osadzoną w czasach współczesnych, która jest tematem większości jego obrazów.

"Plac Zbawiciela" był debiutem fabularnym Wojciecha Staronia, który
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez madlen26 » 2 maja 2011, o 11:44

nebrot napisał(a):Przypomnialo mi sie - swietny film pt. Plac Zbawiciela. Jak rzadko ktory polski film doskonale zagrany - do tego stopnia, ze ogladajac zastanawialam sie, czy to mozliwe, ze to jest film, a nie dokument...

Też miałam o nim napisać, ale zapomniałam tytuł. Wart obejrzenia, wid<ziałam go chyba ze cztery razy, a obejrzałabym piaty :D
madlen26
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 2 maja 2011, o 14:27

Paranormal Activity trzeba oglądać w nocy, jak wszyscy śpią, otworzyć drzwi do pokoju i przy zgaszonym świetle :lool: , wtedy to ma sens. Za dnia film nudny i momentami śmieszny.
Ja przd chwilą skończyłam oglądąć Maczetę Rodrigueza, jestem mile zaskoczona, z filmu na film reżyser się wyrabia. Nie każdemu taki film podejdzie, dobrze jeśli ktoś wcześniej oglądał choć jeden jego film.
Karoll
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez puma » 2 maja 2011, o 14:31

madlen26 napisał(a):Ja uwielbiam "Joe Black", "Zapach kobiety" z DeNiro :ok
A pozatym polski film "Skazany na bluesa" o Rysiu z Dżemu, świetna rola Kota.
Z polskich polecam mało popularne, ale dające dużo do myślenia (uwielbiam polskie filmy) : "Rezerwat" "Południe-północ" ze świetna rolą Szyca, "Dom zły"
A z klasyków: "Seksmisja" :lool: "Killer", "Władca Pierścieni" wszystkie trzy części.
A ostatnio oglądałam super horror to dla tych co lubią sę bać :o "Paranormal Activity"
A tu link do urywków z kina :lool:
A i zapomniałabym o komedii "Kac Vegas"nie uśmiałam się już tak dawno :lool:

Ogladalam Paranormal Activity jakis tydzien temu, jak dla mnie nuda, jak film ma juz byc przerazajacy to moglby byc taki przez wiekszosc nagrania, a tutaj trzeba czekac na 'ciekawsze' momenty, ja osobiscie przy nim usypialam, ale to tylko moja opinia :D Z horrorow polecam Eden Lake, bardzo realistyczne, po obejrzeniu balam sie isc do lazienki :D
A ze starych dobrych filmow moim ulubionym zawsze bedzie Rejs :)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez AgataM » 2 maja 2011, o 18:48

Kasia-Bari napisał(a):Mi się podobał film co wpiątek na tvn leciał "Uprowadzona" :lool: a poza tym
z tych nowszych
"Zaplątani"
"zapowiedź"
"faster"
"prawo zemsty"
akurat je ostatnio oglądałam :) a jest mnóstwo filmów które bym mogła polecić ale spisanie tytułów zajęło by za dużo czasu ;)

Faster to całkiem dobre kino akcji, jeśli ktoś lubi mordobicie i strzelaniny. :)
AgataM
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Marek » 2 maja 2011, o 18:52

Wczoraj oglądałem "Kill the Irishman" - zgrabnie opowiedziana historia.
Marek
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: [*] Maciuś [*]
Imię: Marek
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 2 maja 2011, o 19:27

Admin napisał(a):Wczoraj oglądałem "Kill the Irishman" - zgrabnie opowiedziana historia.

To prawda, zupelnie przyzwoity i bezpretnsjonalny film.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez franxtone » 3 maja 2011, o 13:42

polecam filmy z Seagalem...widziałem chyba całą filmotekę, ale najlepsze były pierwsze filmy, teraz trochę zdziadział chłop, no ale się przyzwyczaiłem już.
Z polskich filmów polecam "Job, czyli ostatnia szara komórka" :D:D:D
franxtone
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje