Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Finest Fish4Puppies

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 21 sie 2012, o 07:13

co sądzicie?ktoś z was stosował?

http://www.p1es.pl/finest-fish4puppies-karma-dla-szczeniat-mala-granulka-15-kg-p-40.html

wzięłam młodemu na spróbowanie :-)
myszo1skoczek
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Monika

Re: Finest Fish4Puppies

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 21 sie 2012, o 09:24

Znawcą karm to ja nie jestem, ale czytając skład to raczej bym jej nie kupiła. Ma tylko wit. A, D3 i E. Ja preferuję karmy w których składzie jest jeszcze glukozamina. No i ta cena - 45 zł/1,5kg? Nie na moją kieszeń, tym bardziej, że pies nie tylko suchą karmą żyje. Oby cena szła w parze z jakością.
Szpak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 21 sie 2012, o 09:35

Nie miałem wersji dla szczeniąt ale ta dla dorosłych jest jakościowo super. Pies bardzo chętnie jadł, miał piękną sierść, ładne kupki.

Jedna z najlepszych karm w mojej opinii, a testowaliśmy większość firm z wyższej półki.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 22 sie 2012, o 11:08

My przetestowaliśmy smaczki http://www.p1es.pl/sea-jerky-fish-finge ... -p-33.html
Smród okropny, ale psy w niebo wzięte :roftl:
Jeśli chodzi o karmę to karmienie samą karmą rybną może mieć zły wpływ na nerki, więc dobrze chyba jednak byłoby mieszać.
gochadrozdek
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje