Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Chcesz pomóc ulepszyć forum? To miejsce czeka na Twoje sugestie.

Re: Forum Owczarkopedia.pl na Facebooku.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 4 mar 2012, o 20:45

Alina, linkuj najciekawsze tematy. Wstawiaj fotki które Ci się podobają do FB galerii (wcześniej na PW pytaj właściciela psa o zgodę).

Nie wiem o co chodzi z tymi zaproszeniami, nie rozumiem pytania. :głupol:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 4 mar 2012, o 20:57

mnie się nie musisz pytać, wszystko co wstawiam na forum może być użyte na FB serwisu owczarkopedia.pl :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 4 mar 2012, o 21:17

moje zdjęcia równiez :) jeśli mogę jakos pomóc to pomoge :)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez dariex » 4 mar 2012, o 21:41

kalyna napisał(a):
ps. jak wysłać zaproszenie do polubienia w PW czy jest jakaś taka opcja żeby z autmatu szło? jak np zaproszenia do gier itp...

Jak wchodzisz na jakiś fanpage to powinnaś mieć opcję "Zaproś znajomych" ,wówczas możesz wybrać tych znajomych,których zapraszasz do Polubienia Owczarkopedii.
Dodatkowo zachęcam do udostępniania Owczarkopedii ( wchodząc na profil,pod zdjęciem głównym z lewej strony na samym dole jest opcja "Udostępnij")
Wówczas link do fanpage pojawi się na Waszych tablicach :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 5 mar 2012, o 09:15

ja tez to lubię :roftl:
jesli jakaś moja fotka sie przyda, śmiało proszę korzystać do woli :-)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez dariex » 5 mar 2012, o 09:30

Asia a czy byłaby możliwość,abyś zrobiła baner na FB (coś ala ten który zrobiłaś na forum),tylko w dużej rozdzielczości?
Oczywiscie w wolnej chwili :)

-- 5 mar 2012, o 09:43 --

Słuchajcie,co do tych zdjęć Waszych psiaków,to dobrze by było,zeby te foty podpisać.
Dodałam na FB 4ry fotki na razie - dwie Szyszki,bo Asia podpisuje zdjęcia i dwie foty Chivasa,które oznaczyłam znakiem wodnym z jego imieniem.
Czy foty w Waszych galeriach,które nie są oznaczone mam podpisywać sama,czy chcecie rozwiązać to inaczej ? (podpisywałabym imieniem psa po prostu).
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 5 mar 2012, o 09:51

Odemnie też zdjęcia można brać
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 5 mar 2012, o 09:57

Moje podpisuj proszę. :ooops:

Wstawiłem na stronie głównej button "lubię to" dodający forumowicza do fanpage. W planie była wyskakująca wtyczka, ale nie potrafię jej zainstalować tak aby poprawnie się wyświetlała.

Dodatkowo dodałem button Google +1 - bardzo proszę osoby które mają konto w domenie gmail o kliknięcie. :buziak:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 5 mar 2012, o 09:59

Moja galeria również jest do dyspozycji.. :-) ..i o podpisanie proszę.. :ooops:
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 5 mar 2012, o 11:49

Moje zdjęcia też można wykorzystywać do woli, dodajcie tylko znak wodny :-)
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje