Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Chcesz pomóc ulepszyć forum? To miejsce czeka na Twoje sugestie.

Forum Owczarkopedia.pl na Facebooku

Nieprzeczytany postprzez dariex » 3 mar 2012, o 01:02

Uprzejmie donoszę,ze fanpage został załozony:

http://www.facebook.com/pages/Owczarkop ... 2410054843

Jest jeszcze kilka szczegółów do poprawienia ale tym zajmę sie w ciągu kilku dni.
Jesli ktoś z forumowych zdolniach od grafik móglby wykonać cos a'la banner tylko w dużej rozdzielczosci,tak aby ładnie wypełniał foto w tle,to byłoby super.Tymczasem zarąbałam Jankowi fotkę Parysa,najwyżej dostanę w ucho ;)
Tomek,Ciebie poproszę o wysłanie mi na pw,co wstawić w opis fanpage ( słowa kluczowe),bo to podniesie page rank strony na FB,a jak podniesie stronę na FB to i podskoczy samo forum w guglach.
Dziękuję,pozdrawiam,oczywiscie zachęcam do Polubienia :) Jesli pozwolicie założyłabym galerię psów forumowiczów na FB,tyle,ze musiałabym wiedziec które fotki moglabym tam dodać.
Idę spać :)

Autor postu otrzymał pochwałę
Ostatnio edytowano 10 maja 2012, o 05:26 przez Tomek, łącznie edytowano 7 razy
dariex
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Re: Forum na Facebooku?

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 3 mar 2012, o 11:02

Daria super :ok:
mi się baaardzo podoba i oczywiście "Lubie to" :)
kalyna
Moderator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 3 mar 2012, o 11:07

My też zdążyliśmy to polubieć :)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez monika » 3 mar 2012, o 17:23

Ja też "Lubię to" :-)
monika
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dariex » 4 mar 2012, o 20:03

Chciałam jeszcze dodać,ze fajnie jakbyście proponowali swoim owczarkowym znanomym "polubienie" tego profilu.
Ja zaczęłam wrzucać linki do co ciekawszych tematów na forum,aby ludzi zainteresować i zaprosić do wspólnej dyskusji.
Pytałam też o te fotki psiaków :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 4 mar 2012, o 20:04

Daria, słowa kluczowe to: owczarek, owczarek niemiecki, owczarki niemieckie, owczarek niemiecki forum, forum owczarka niemieckiego, owczarek alzacki. Opis możesz stworzyć sama lub np. poprawić ten tekst:
"Owczarkopedia.pl - miejsce w sieci w którym spotykają się właściciele i miłośnicy owczarków niemieckich i psów w typie rasy.

Na forum znajdziesz porady dotyczące zakupu, opieki, pielęgnacji, żywienia, wychowywania i szkolenia. Ponadto informacje o wystawach, warsztatach szkoleniowych, zawodach IPO, PT, obedience, frisbee, psich zaprzęgów czy dogtrekking. Zachęcamy również do obejrzenia galerii zdjęć i filmów wideo w których główne role grają owczarki niemieckie.

Gwarantujemy miłą atmosferę. Dla nas owczarek niemiecki to nie tylko wspaniały pies, wierny towarzysz ale i pasja. Dołącz do nas i przekonaj się sam."

Co do baneru to może uderz do Agrafki, jeśli będzie miała chwilę to pewnie nam zrobi.

Ten obrazek który wstawiłaś (identyczny z faviconem) ma być w konkretnym rozmiarze? Pytam, bo widzę że jest przycięty. Mogę Ci go dostarczyć w konkretnym rozmiarze, tylko muszę wiedzieć w jakim.

Możesz wykorzystać dowolne zdjęcia V. w FB galerii.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Re: Forum Owczarkopedia.pl na Facebooku.

Nieprzeczytany postprzez dariex » 4 mar 2012, o 20:12

Obrazek identyczny z faviconem jest wymiarowo ok,jakiś błąd chyba na FB bo zauważyłam,ze wszystkie zdjęcia profilowe znajomych,czy profilowe stron są przycięte (jakby się nie wgrał do końca)- zorientuję się jeszcze bo moze FB zmienił jakieś ustawienia i trzeba foto poprawić.
Słowa kluczowe i opis zaraz zmienię :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 4 mar 2012, o 20:15

Dokładnie, jeśli znajdziesz w naszej galerii jakieś fajne zdjęcie to śmiało możesz wstawiać...
Ja jak będę mieć ciut czasu to na tablice może coś wstawię :) a zaproszenia zaraz może jakieś wyślę :)
kalyna
Moderator

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 4 mar 2012, o 20:24

Fajnie by było gdyby osoby zaprzyjaźnione z FB wspólnymi siłami tworzyły nasz "fanpage". Nie zwalajmy całego ciężaru na Darię. ;)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 4 mar 2012, o 20:36

Tomek napisał(a):Fajnie by było gdyby osoby zaprzyjaźnione z FB wspólnymi siłami tworzyły nasz "fanpage". Nie zwalajmy całego ciężaru na Darię. ;)

ja chętnie pomogę :)
tylko chciałabym wiedzieć co mogłabym zrobić... talentu graficznego nie posiadam :(

hmm a może założyć folder w którym moglibyśmy wstawiać fotki naszych psów, albo na tablicę linki z poszczególnymi galeriami... wstawiać filmiki..

ps. jak wysłać zaproszenie do polubienia w PW czy jest jakaś taka opcja żeby z autmatu szło? jak np zaproszenia do gier itp...
kalyna
Moderator

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje