Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Franca aka Franka - dalej na diecie. Nowe fotki strona 1

Nieprzeczytany postprzez niya » 11 cze 2012, o 07:13

Aga i N napisał(a):Ja też chcę taką Frankę aaaaaaaaaaaaaaa kto mi przemyci do domu kotka!!!

Aga a po co Ci kot? chcesz demolkę domu urządzić? Nazgul by Ci się odwdzięczył nie ma co ;)

Franka prześliczna i ten wzrok, który mógłby zabijać :roftl: moje koty tak robi.ą jak zamykam im lodówkę przed nosem, którą one godzinę hipnotyzowały, aby się otworzyła ;)
Obróżka cud, miód, od razu widać, że to panienka bez zaglądanie między łapki :lool:
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 12 cze 2012, o 12:34

Tak rzeczywiście Franka śliczna, dostojna kocica :-) Co ja bym dała, żeby moja Paskuda , tzn Pazura chodziła w obroży :-)
Aga! Moje 2 znajome mają teraz łącznie 6 kotków na wydaniu. A jakie kolory! Sama chciałam rudego kocura na dwór ale boję się o kundle, które mieszkają na dworze już nam 2 koty zabiły na podwórku... :-(
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 17 sie 2012, o 18:22

Jutro Frania kończy dwa lata, a Viggo trzy i pół roku. Ale ten czas leci, przecież chwilę temu była jak wróbelek mieszczący się na dłoni...
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 17 sie 2012, o 18:47

A czy można liczyć na urodzinową fotkę? :ooops:

Franko, życzę miękkiej Viggulcowej kity do wylegiwania się i żeby nie widział jak się wspinasz na boazerię ;-) ;-) No i oczywiście wieeele zdrówka dla Ciebie i Viggo :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 18 sie 2012, o 08:10

No no Wróbelek już 2 lata, moja kocica też skończyła 2 lata ale w czerwcu. Franka jak zawsze śliczna i super, że toleruje obróżkę. :)
Kiria
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 18 sie 2012, o 11:12

Zdrowia dla Jubilatki :toast:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 18 sie 2012, o 11:58

Piękna kotka! Zjawiskowa wręcz :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 18 sie 2012, o 12:22

Zdrówka zdrówka ;) To jak , będzie ta fotka? :ooops:
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 19 sie 2012, o 18:34

Raspberrydream napisał(a):Zdrówka zdrówka ;) To jak , będzie ta fotka? :ooops:

Jak Agnieszka zrobi, ją męczcie. :P Dla mnie jest za ciepło żeby brać ze sobą balast w postaci aparatu, a kanapowe fotki już się wszystkim znudziły. :lool:

Dziękuję w imieniu kocicy za życzenia i dobre słowo.

Tak mała wyglądała dwa dni po znalezieniu - miała 3,5 tygodnia:
Obrazek
Obrazek

A tutaj ma już pięć tygodni:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 19 sie 2012, o 21:30

jaka z niej bezbronna kruszynka była, kurczę Franiu ale miałaś szczęście trafić na takich dobrych ludzi którzy nie zastanawiając się długo przygarnęli Cię pod swój dach!!!
Czapki z głów dla Was za wszystko to co robicie dla swoich kochanych zwierzaków. :hi:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje