Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Franca aka Franka - dalej na diecie. Nowe fotki strona 1

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 19 sie 2012, o 23:11

Takie szczęście mieć .. Śliczniutka maleńka kruszynka :buziak:
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Agnieszka » 20 sie 2012, o 05:43

Teraz to wiecznie rozrabiające szczęście, a jak do zabawy dołącza się drugie szczęście, to mamy tyle szczęścia, że nie wiadomo co z nim zrobić ;)
Agnieszka
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 20 sie 2012, o 09:04

Śmiejemy się, że jest to najbardziej szczęśliwa istota w domu. Zdrowa jak rydz, zawsze wybawiona, pojedzona i wyleniuchowana...

I dobrze, bo start w życiu miała wybitnie kiepski (trafiła do nas chora i bardzo zaniedbana). Ile ta mała pupka przyjęła zastrzyków, głowa boli na samo wspomnienie.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 20 sie 2012, o 11:28

ojejku... Ale podziw dla Was, takich ludzi to ze świeczką szukać. Kotki są najbardziej narażone na takie nieszczęścia :( Ja wiem, że w przyszłości chciałabym im pomagać. I kiedys napewno to spełnie. U mnie mama nie chce sie zgodzić na kota, nie przeszło nawet z tym podrzuconym przez złych ludzi na nasz ogródek ;/ "Nie bo pies"
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 20 sie 2012, o 11:54

Tomek napisał(a):Śmiejemy się, że jest to najbardziej szczęśliwa istota w domu. Zdrowa jak rydz, zawsze wybawiona, pojedzona i wyleniuchowana...

I dobrze, bo start w życiu miała wybitnie kiepski (trafiła do nas chora i bardzo zaniedbana). Ile ta mała pupka przyjęła zastrzyków, głowa boli na samo wspomnienie.

Wyobrażam sobie bo z moim Filemonkiem było to samo... ale teraz jest zdrowym białym paskudnikiem :D
A Franka jest przepiękna! :ok: :ok:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 20 sie 2012, o 12:09

Raspberrydream napisał(a):ojejku... Ale podziw dla Was, takich ludzi to ze świeczką szukać. Kotki są najbardziej narażone na takie nieszczęścia :( Ja wiem, że w przyszłości chciałabym im pomagać. I kiedys napewno to spełnie. U mnie mama nie chce sie zgodzić na kota, nie przeszło nawet z tym podrzuconym przez złych ludzi na nasz ogródek ;/ "Nie bo pies"

Nie przesadzajmy, jest sporo osób dla których los zwierzaków nie jest obojętny.

Chcieliście nowe zdjęcia to macie :):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Re: Franca aka Franka - aktualne zdjęcia strona 13.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 20 sie 2012, o 13:10

Ale ma groźne spojrzenie :) jak mała tygrysica :)
Dopatrzyłam się fajnego wzórku na lapkach - ma odbicie lustrzane preg, nie wiedziałam że koty tak jak owczarki z lewej i prawej strony mogą mieć identyczny wzór na siersci (a mozę się nad tym nie zastanawiałam;) ) :)
Drapanko dla F i V!
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 21 sie 2012, o 00:45

Oczywiście , że jest wiele. ;) na szczęście
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Agnieszka » 21 sie 2012, o 05:21

Aga i N napisał(a):Ale ma groźne spojrzenie :) jak mała tygrysica :)

Takim groźnym spojrzeniem uraczyła mnie w trakcie robienia zdjęć, bo nie dość, że posadziłam goniącą F. na dupce, to jeszcze na dodatek śmiałam jej świecić lampą błyskową po szanownych oczętach :głupol:
Agnieszka
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez niya » 21 sie 2012, o 07:21

Agnieszka napisał(a):
Aga i N napisał(a):Ale ma groźne spojrzenie :) jak mała tygrysica :)

Takim groźnym spojrzeniem uraczyła mnie w trakcie robienia zdjęć, bo nie dość, że posadziłam goniącą F. na dupce, to jeszcze na dodatek śmiałam jej świecić lampą błyskową po szanownych oczętach :głupol:

Wiesz to i tak ogromny sukces nie tylko dlatego, że dała się posadzić i pozowała, ale dlatego, że pozwoliła Ci postawić na swoim :) zazwyczaj jak ja robię zdjęcia kotu to on patrzy na mnie wzrokiem nr 3 " chyba kpisz! nie jestem gotowy na fotki" i hyc tylko jego ogon obiektyw łapie :)

Kotka prześliczna!
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje