Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Inne psie sporty np. agility, frisbee, dogtrekking, bikejoring czy psie zaprzęgi.

Re: Frisbee - początki :)

Nieprzeczytany postprzez Samba=) » 6 cze 2012, o 17:16

Ja tez postanowlam wziac sie z Samba za frisbee. Moja kolezanka tez ma owczarka niemieckiego i poleca mi frisbee. Przynajmniej pies bedzie mogl sie porzadnie wybiegac :-)
Samba=)
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Dybrissa » 5 wrz 2012, o 18:29

Ja z Librą zaczęłam frisbee'owac juz jakis czas temu. Nie mogłam ją przekonac do chwytania dysku. Dzisiaj bardziej świadoma wiem, że wiele zależy od materiału. Zaczęłyśmy z frisbee marki Trixie Dog-Soar. Przed zakupem tego talerza dobrze, żeby psiak potrafił puszczac frisbee, bo łatwo ulega destrukcji przez ciąganie :D Teraz przenosimy się na coś lepszego, trwalszego i droższego, a mianowicie Trixie Dog Activity, taki przeźroczysty.
Dybrissa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 5 wrz 2012, o 19:29

Dyski Trixie Dog Activity są świetne - mamy dwa :ok: Dzisiaj sobie frisbowałyśmy - ćwiczyłyśmy roller'y ;) Super nam poszło :yahoo: Ja nadal DOUCZAM się rzutów, ale jest już coraz lepiej :taniec: :taniec2: Powodzenia w treningu ;)

ps. ja Sabie nie pozwalam się ze mną przeciągać dyskiem ;) Przynosi, PUŚĆ i pochwała :)
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Dybrissa » 6 wrz 2012, o 20:05

O dobra technika. Niestety moja narwana osobowośc nauczyła Libre przeciągania i teraz mam...
Dybrissa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 11 wrz 2012, o 19:57

Dybrissa napisał(a):O dobra technika. Niestety moja narwana osobowośc nauczyła Libre przeciągania i teraz mam...

Możesz ją tego oduczyć ;) Kiedy przynosi dysk nie szarp się z nią tylko powiedz stanowczo PUŚĆ (o ile zna taką komendę ;) ), jeśli nie chce oddać, chwyć ją za obrożę i powtórz PUŚĆ :) U nas działa ;)
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Dybrissa » 12 wrz 2012, o 17:30

Potrafi puśc, ale tylko w domu, problem w tym, że ona miewa głupawki na dworze i dopóki jej nie zmecze bedzie sie ze mną drażnic ;/ Ale jak chwytam ją za obroze to puszcza :D
Dybrissa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 12 wrz 2012, o 18:46

Dybrissa napisał(a):Potrafi puśc, ale tylko w domu, problem w tym, że ona miewa głupawki na dworze i dopóki jej nie zmecze bedzie sie ze mną drażnic ;/ Ale jak chwytam ją za obroze to puszcza :D

Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć :) Efekty prędzej, czy później przyjdą ;)

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje