Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Inne psie sporty np. agility, frisbee, dogtrekking, bikejoring czy psie zaprzęgi.

Re: Frisbee

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 25 sty 2013, o 01:08

Wiecie moze, gdzie mozna kupic nie przez internet trixie dog activity?Mi się udalo nakręcić Norę i od tego czasu poszlo bardzo szybko, tylko nasze dyski są zbyt miękkie do rolllerow i ogolnie zle sie nimi rzuca. No i oczywiscie ja, jak to ja frisbowanie zacźelam w zimie, kiedy rece tak marznz, ze nie da sie dysku porzadnie rzucic...
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 25 sty 2013, o 08:48

Ja kupowałem TU. Ciągle mają niezłą cenę (jak ja brałem były jeszcze ze 2 zł tańsze ;)). Są też na Allegro takie dyski, ale droższe no i trzeba patrzeć bo bywają tańsze, ale 19 cm.
Ja na razie odpuściłem frisbee. Czekam, aż śnieg stopnieje bo po pierwsze dyski oblepiają się śniegiem i potem latają jak chcą, a po drugie trochę boję się o lądowanie psa. W śniegu nie widać nierówności terenu.
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez GosiaiMaja » 26 sty 2013, o 03:02

może w Karusku?
GosiaiMaja
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dariex » 26 sty 2013, o 12:15

W Karusku na bank.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 26 sty 2013, o 18:23

Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Anu
Imię: Dominika

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 26 sty 2013, o 18:52

To podejdę do Karuska, bo nie chce płacić za przesyłkę i czekać. Też zaprzestane frisbowania. bo nie jest to najlepszy pomysł na zimę.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Maansa » 26 lut 2015, o 14:04

Nikt tutaj nie trenuje frisbee? :D
My w czerwcu będziemy w Sopocie na DOG GAMES (zamiast DCDC Sopot )
Pierwsze w tym roku :>

Maansa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Santa
Imię: Marta

Nieprzeczytany postprzez Maansa » 7 mar 2015, o 19:06

Frisbee z dzisiaj
Maansa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Santa
Imię: Marta

Nieprzeczytany postprzez BarbaraS » 23 mar 2015, o 08:51

Brawo :ok: Efektowne jest to łapanie sporego zwierza na ręce ale może powinnaś uważać na własny kręgosłup?
BarbaraS
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Barbi/Figa
Imię: Barbara
Pochwały: 6

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje