Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Furminator

Nieprzeczytany postprzez Biesiu » 24 mar 2016, o 22:02

Witam forumowiczów :)

Kieruje się do was z zapytaniem czy podróbki furminatorów (te cenowo około 30 zł) są czegoś warte ?
Ponieważ szkoda mi hajsu na oryginalny Furminator
Biesiu
Świeżak
1 rok członkostwa
Imię: Wojtek

Re: Furminator

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 24 mar 2016, o 23:08

Ja mam podróbkę i prawie nic nie wyczesuje :nea: W przyszłości w oryginał chce zainwestować :-)
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez artaks » 25 mar 2016, o 08:04

Ja mam podróbkę (kupiona w zoologicznym za ~40 zł) i działa dobrze, tzn wyciąga podszerstek nawet mimo wcześniejszego wyczesania zwykłą szczotką. Niestety nie potrafię teraz podać modelu.
artaks
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zefir & Zuko
Imię: Arnold
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 25 mar 2016, o 15:04

kupiłem Furminator oryginał 180zł kilka lat temu sprawdził się w 100% jak trzymałem pieski w domu. Odkąd futrzaki przebywają na polu już nie używam mogę sprzedać
tatanka
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO

Nieprzeczytany postprzez Dorobek » 20 paź 2017, o 14:53

Tatanka nie wiedziałem, ze to są aż takie koszty. 200zł za szczotkę? Wiem, że jest skuteczna, bo sama chcę kupić taką, ale cena trochę wygórowana.
Dorobek
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Olka

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje