Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: ♥ Gabi ♥ & ♥ Szajba & Korba Mruczkowskie ♥

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 15 kwi 2014, 08:30

Dziękuje :buziak:

W kociej przystani (tam przebywała) jakieś 3 tygodnie temu bez problemu ją brałam na ręce. Widzę że ma teraz nadgryzione uszko więc pewnie starsze koty ją męczyły no i możliwe że sterylizacja -sprawiły że się wszystkiego boi. Ja się w niej zakochałam od razu jak trafiła do kociarni. W tedy było dla mnie jasne że to będzie członek naszego stada :-)
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Wiek: 26
Lokalizacja: Sosnowiec
Pochwały: 1
Dołączył(a): 26 maja 2011, 20:46

Re: ♥ Gabi ♥ & ♥ Szajba & Korba Mruczkowskie ♥

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 15 kwi 2014, 11:16

Śliczna jest :)Daj jej troszkę czasu - adoptowane koty tak mają. Potrafią przez kilka dni nie wychodzić z ukrycia. A jak się zaklimatyzuje, to da Wam jeszcze popalić ;)

Fajnie, że dałaś jej dom :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 37
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: ♥ Gabi ♥ & ♥ Szajba & Korba Mruczkowskie ♥

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 15 kwi 2014, 12:48

Dziś w nocy dała nam podpalić. W sumie to moja wina bo źle deskę zamontowałam żeby za lodówkę nie wchodziła i dwa razy ją zrzuciła :-). Rano mój mężczyzna zamątował ją w końcu prawidłowo.
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Wiek: 26
Lokalizacja: Sosnowiec
Pochwały: 1
Dołączył(a): 26 maja 2011, 20:46

Re: ♥ Gabi ♥ & ♥ Szajba & Korba Mruczkowskie ♥

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 16 kwi 2014, 07:26

Boże ale Szajba najezyla ogon :DMnie to zawsze tak strasznie odrazalo(nie wiem dlaczego) u moich kotów, że na ten widok od razu robiło mi się słabo, a raz nawet zmalałam. Głupia fobia. Nowa kicia jest bardzo ładna,ma cudne umaszczenie
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 18
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Re: ♥ Gabi ♥ & ♥ Szajba & Korba Mruczkowskie ♥

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 16 kwi 2014, 13:07

Ja też tego nie lubie. Ale mam dobre wieści, w nocy się przebudziłam, patrzę a tu obie kicie na naszym łóżku się na wzajem Lizą :-)rano razem leżały na parapecie :-)może nie długo i do nas się Korba zbliży. Na widok Gabi też niestety dalej syczy.
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Wiek: 26
Lokalizacja: Sosnowiec
Pochwały: 1
Dołączył(a): 26 maja 2011, 20:46

Re: ♥ Gabi ♥ & ♥ Szajba & Korba Mruczkowskie ♥

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 17 kwi 2014, 08:06

Lisi ogon zniknął :yahoo:

Obrazek

Korba wczoraj jadła pierwszy posiłek przy nas (do tej pory czekała aż wyjdziemy z domu lub pójdziemy spać) w końcu pobiegała po mieszkaniu w naszej obecności. Powąchała nawet pieska bez syczenia. Ciesze się też że bawi się z naszą kotką. Chyba szybciej się za klimatyzuje niż myślałam :yahoo:
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Wiek: 26
Lokalizacja: Sosnowiec
Pochwały: 1
Dołączył(a): 26 maja 2011, 20:46

Re: ♥ Gabi ♥ & ♥ Szajba & Korba Mruczkowskie ♥

Nieprzeczytany postprzez Nanami » 17 kwi 2014, 09:25

No proszę jakie cudne wieści :)Wy tak naprawdę, dziewczyny? Ja uwielbiam te kocie "szczotki do butelek" :PNiesamowite jak koty potrafią ten cienki ogonek napuszyć. Ale może to po prostu ludzka reakcja na najeżenie ogólnie - sporo ludzi jak ich pies się najeży na karku, to czuje niepohamowaną chęć przygładzenia futerka i "zamaskowania" agresji. Bo jak futerko leży gładko to znaczy, że już jest dobrze ;)

A ja już od dawna sugerowałam, że Gabi wzrostowo jest jak chodsky pes :D
Anka & Kaza
Nanami
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kaza
Imię: Anka
Lokalizacja: Olkusz
Pochwały: 23
Dołączył(a): 01 gru 2012, 19:04

Re: ♥ Gabi ♥ & ♥ Szajba & Korba Mruczkowskie ♥

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 17 kwi 2014, 09:54

To prawda Aniu mówiłaś i miałaś racje :)
Teraz się śmieje że Gabi to owczarek made in China :roftl:

A jeśli chodzi o ogon to nie lubię bo w Kociej Przystani gdzie jestem wolontariuszem czasem są koty dzikie tylko na sterylkę. Agresywne na maksa i ten ogon mi się z nimi kojarzy. A druga sprawa - w moim domu nie ma jeżenia się na resztę domowników ;-)
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Wiek: 26
Lokalizacja: Sosnowiec
Pochwały: 1
Dołączył(a): 26 maja 2011, 20:46

Re: ♥ Gabi ♥ & ♥ Szajba & Korba Mruczkowskie ♥

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 19 kwi 2014, 06:16

Gabi zyskała właśnie drugą siostrę :yahoo:

Korba zostaje u nas na stałe :yahoo::yahoo:
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Wiek: 26
Lokalizacja: Sosnowiec
Pochwały: 1
Dołączył(a): 26 maja 2011, 20:46

Re: ♥ Gabi ♥ & ♥ Szajba & Korba Mruczkowskie ♥

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 22 kwi 2014, 07:28

Lany poniedziałek - aktywnie spędzony czas :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie wiedziałam że w Sosnowcu mamy takie piękne miejsca ;-)
Niestety nie obyło się od spotkania z głupimi ludźmi. Trzech staruszków siedziało sobie przy garażu, ich pies luźno puszczony. Dobiega do nas więc proszę aby go zawołał i zapiął na smycz. W odpowiedzi słyszę bierz go, zagryź itp..... :mur::mur:Pierwszy raz nie wytrzymałam aż mi wstyd, spuściłam Gabule podeszłam do krety... i w ich języku wytłumaczyłam . Istna masakra. w takich momentach najbardziej szkoda mi tych psów. A ja mam nauczkę że gaz się nosi przy pupie :mur::diabeł:
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Wiek: 26
Lokalizacja: Sosnowiec
Pochwały: 1
Dołączył(a): 26 maja 2011, 20:46

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje