Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Gabinety rehabilitacyjne

Nieprzeczytany postprzez norineko » 3 lis 2014, o 14:42

Co prawda impulsem do założenia tego tematu nie jest sprawa psia a kocia, ale myślę, że może się taka informacja przydać każdemu.

Poszukuję mianowicie dobrego, sprawdzonego i doświadczonego gabinetu rehabilitacyjnego. Nie muszę dodawać, że uczciwego.
Mnie interesuje obecnie Łódź i Poznań.

Już piszę o co chodzi.
Moja tymczasowiczka jest w tej chwili ok. 8-tygodniowym kocim dzieckiem ze zmiażdżoną rączką. Od dnia, w którym ją znalazłam do dzisiaj (1,5 tygodnia) nie ma czucia głębokiego w opuszkach, początkowo nie miała też powierzchniowego, jednak zaczynam się zastanawiać, czy jej pomalutku nie wraca powierzchniowe. Zaczyna reagować na oblanie rany wodą utlenioną (gdy nie widzi, że się to robi), mam wrażenie, że może czuć ból. Ponadto łapką rusza, porażenie nerwów, czy też ich uciśnięcie spowodowane stanem zapalnym dotyczy tylko nadgarstka.
Groziła jej amputacja, w tej chwili odstąpiono od niej i lekarz prowadzący zdecydował o umieszczeniu łapki docelowo w stabilizatorze.
Ponieważ na tej łapce jest rozległa rana, która początkowo była bardzo poważnie zainfekowana i ropna (dosłownie oskalpowana do mięśni) decyzję o dalszym postępowaniu na razie uzależniamy od wizyty kontrolnej w ten czwartek.
Jednak już teraz chciałabym zapytać, czy ktoś wie może, do kogo warto zgłosić się na konsultacje w jej sprawie?

Kotka zamieszka w Łodzi, więc proszę też o pomoc w poszukaniu odpowiedniej opieki w okolicach jej domu stałego. Wiadomo, że ds będzie walczył o to, by mała odzyskała sprawność i jest gotów na rehabilitację. To niestety może trochę potrwać...

Z góry dziękuję za sugestie i proponuję, by w tym wątku w ogóle zamieszczać namiary na gabinety zajmujące się rehabilitacją.
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Pochwały: 62

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje