Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Gdzie, co i po ile do BARF-u

Nieprzeczytany postprzez kaczuszk1304 » 27 cze 2012, o 14:16

dor_cia napisał(a):Ja kupuję w Tarczynie świeże mięso wołowo-wieprzowo-drobiowe mielone z kośćmi, chrząstkami po 2 zł za kg. - pakowane po 2,5 kg. Psiaki szczęśliwe, zajadają się tym żarełkiem aż im się uszy trzęsą :lool: A dla mnie same korzyści szybko i tanio :-)

szczęściara...super sprawa...szkoda że mieszkamy po drugiej stronie "pod Stolycą" :lool: też chętnie bym się w takie mięcho zaopatrzyła..Bo jakieś mam przeczucie że Cyrus pokochał mięcho..
kaczuszk1304
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez maxlancut » 13 paź 2012, o 15:07

Podkarpacie ?
Rzeszów, Łańcut,Leżajsk, Debica, Sanok etc.
Poszukuje ubojni ewentualnie coś gotowego pomielonego w dobrej cenie :).
Do tej pory karmię makaron/ryż (wypełniacze) ser biały, kefiry etc. Do tego grzbiety z kurczaka skrzydła itp.Pasowałoby troszeczkę zmienić jedzonko.Szukam cielęciny,wołowiny, podroby kości etc.
No i w miarę pilne to kurze łapki. W Rzeszowie kurde nikt tego nie ma ;/

Zamrażalnik mam raczej mały hmm z 60 litrów. Dlatego długie wypady po 200-300kg odpadają :ooops:

Poratujecie namiarami ?
maxlancut
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Zbychu » 13 paź 2012, o 15:15

Jak czytam to co piszecie to aż Wam wspólczuję, w IRL mieso (skrawki, ale to przecież dla psa nie ma znaczenia), kości dla psa wszelkich rodzajów dostaje się za darmo w każdym sklepie z mięsem i jak ktoś jedzie na BARFie to wyżywienie psa ma praktycznie za free.
Zbychu
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez basia79 » 5 lut 2013, o 16:23

Ja początkowo łaziłam po sklepach i kupowałam normalne mięcho- chyba mnie pogieło.
Teraz zmądrzałam i kupuje przez neta ze stronki http://www.miesodlapsow.pl/
Kurier 1 na 2 tyg przywozi mi prosto do domu- jednego dnia zamawiam, drugiego odbieram. Jest to mięso z firmy BIOSK lub AS- pol.
Chciała bym mieć dostęp do mięsa firmy Barf ale u mnie w pobliżu nie ma dystrybucji :(
basia79
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 6 lut 2013, o 17:30

a jakiej jakości jest to mięso Basiu? widziałam że ceny mają naprawde okazyjne ale wydaje mi się to wszystko strasznie przemielone ..... ale wygoda napewno, zastanawiam się nad tym
trussardi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 6 lut 2013, o 20:29

maxlancut napisał(a):Podkarpacie ?
Rzeszów, Łańcut,Leżajsk, Debica, Sanok etc.
Poszukuje ubojni ewentualnie coś gotowego pomielonego w dobrej cenie :).
Do tej pory karmię makaron/ryż (wypełniacze) ser biały, kefiry etc. Do tego grzbiety z kurczaka skrzydła itp.Pasowałoby troszeczkę zmienić jedzonko.Szukam cielęciny,wołowiny, podroby kości etc.
No i w miarę pilne to kurze łapki. W Rzeszowie kurde nikt tego nie ma ;/

Zamrażalnik mam raczej mały hmm z 60 litrów. Dlatego długie wypady po 200-300kg odpadają :ooops:

Poratujecie namiarami ?

Ja głównie zaopatruję się w Jaśle, w sklepie przy dawnej ubojni na ul Szajnochy. Ubojnia już nie istnieje, a szkoda bo była tam fajna wołowina a czasem konina, ale sklep kupił, wynajął???jakiś pan i zwozi różne ciekawe rzeczy. Ma mielone karmy dla psów, ale ja raczej tego nie biorę, bo nie wiem, co tam jest w środku. Za to wspaniałe są krtanie wołowe!!! Trochę mięsa, chrząstek, nawet kostek, wszystko w dobrej proporcji. Aktualna cena chyba 3.90 zł/kg. Tylko trzeba to trochę pociąć. Telefon do sklepu a raczej chyba do właściciela 695279951.
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 24

Nieprzeczytany postprzez basia79 » 6 lut 2013, o 21:15

trussardi napisał(a):a jakiej jakości jest to mięso Basiu? widziałam że ceny mają naprawde okazyjne ale wydaje mi się to wszystko strasznie przemielone ..... ale wygoda napewno, zastanawiam się nad tym

Owszem mięso z kością jest dość przemielone. Można też kupić czyste mięso i tak np cielęcina 1 kg bez kości/ tylko mięcho kosztuje 9 zł
wołowina- mięso 7,00; żołądki wołowe 7,00.
Jest to z firmy As-pol. Od razu kupuje mu parę kilo z kością i podaje na zmiane z BIOSK
Koszt transportu to 21 zł więc opłaca się kupić większą ilość.
Termin realizacji jak dotychczas 24 h
basia79
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 7 lut 2013, o 16:28

może zna ktoś jakąś ubojnię lub miejsce gdzie tanio można kupić mięso w Toruniu, okolicach? wogóle w kujawsko-pomorskiem :D
trussardi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez basia79 » 8 lut 2013, o 15:10

trussardi napisał(a):może zna ktoś jakąś ubojnię lub miejsce gdzie tanio można kupić mięso w Toruniu, okolicach? wogóle w kujawsko-pomorskiem :D

Podłączam się ale szukam w okolicach Katowice- Kraków :)
basia79
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dariex » 9 lut 2013, o 22:34

W Krakowie K-9 Border Unit dystrybuuje gotowego Barfa.
Albo mozna się podpiąć pod większe zamówienie ( MarzenaG obecna na tym forum zbiera zwykle zamówienia ale to musi być bank pewne ),ew na giełdzie zoo co wtorek zwykle bywa p.Wadera z przyczepką z mięskiem.Wtedy drożej ale można spróbować.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje