Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Gero Fezo

Nieprzeczytany postprzez Nerwica » 27 wrz 2016, o 13:11

Cześć wszystkim, jestem nowy tutaj na forum. Chciałbym pokazać Wam zdjęcia mojego 8 letniego pieska Gero, którego mam od nie dawna. Wczesniej tylko się nim opiekowałem i wychodziłem na spacery, teraz piesek mieszka razem ze mna w Krakowie. Jestesmy mega do siebie przywiązani, pierwszy raz jak z nim wyszedłem na spacer wiedziałem ze chce takiego pieska. Tak sie złożyło, ze poprzedni właściciel oddał mi pieska i teraz wszystko robie z pieskiem, nie wyobrażam sb życia bez psa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 27 wrz 2016, o 22:33 przez Nerwica, łącznie edytowano 3 razy
Nerwica
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Gero

Re: Gero

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 27 wrz 2016, o 14:46

Śliczności :)
Witajcie na forum :)
Napisz o Was coś więcej :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Re: Gero

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 27 wrz 2016, o 21:15

Witamy i My Ja wraz z moja prawie juz 4- letnia Korą...a Gero jest prześliczny, Pozdrawiamy
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Re: Gero Fezo

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 28 wrz 2016, o 08:39

Nerwica napisał(a):Cześć wszystkim, jestem nowy tutaj na forum. Chciałbym pokazać Wam zdjęcia mojego 8 letniego pieska Gero, którego mam od nie dawna. Wczesniej tylko się nim opiekowałem i wychodziłem na spacery, teraz piesek mieszka razem ze mna w Krakowie. Jestesmy mega do siebie przywiązani, pierwszy raz jak z nim wyszedłem na spacer wiedziałem ze chce takiego pieska. Tak sie złożyło, ze poprzedni właściciel oddał mi pieska i teraz wszystko robie z pieskiem, nie wyobrażam sb życia bez psa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

nie, nie, Ty już wcześniej byłeś właścicielem tego psa;) jedynie formalnie było inaczej, ale dla psiaka nie miało to najmniejszego znaczenia, bo najważniejsze jest to, kto się nim opiekuje i wychodzi z nim na spacery:)
beatrx
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 28 wrz 2016, o 11:27

ślinczości, nixi i dante pozdrawiają :)
Paulina K.
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Paulina16 » 28 wrz 2016, o 15:37

przepiękny! pozdrawiamy razem z Leti :)
Paulina16
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Leti
Imię: Paulina
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez .Dorka. » 5 mar 2017, o 18:47

Łe to nie sprawiedliwe ja nic nie widzę :-(( :-((
.Dorka.
Losowy avatar
Klubowicz
Imię: Dorota

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje