Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Głupie pytanie ...

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 20 kwi 2011, 21:07

Mam prośbę - mam nadzieję że mi pomożecie i uspokoicie.
A więc Maja 2 i pół tygodnia temu skończyła cieczką i od tego czasu strasznie dużo je - ile by było tyle zje dziwi mnie to bo zawsze była niejadkiem, na siłę zmuszana do jedzenia no a teraz...
I martwię się czy Maja aby nie jest w ciąży.
Czy przez siatkę to możliwe?
:-(
Majkowa
Losowy avatar

Re: Głupie pytanie ...

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 20 kwi 2011, 21:13

przez siatkę to raczej nie jest możliwe, a po cieczce jeszcze wszystko w niej buzuje i może przez to więcej je?
Ja z Sonią nie mam problemu aby nie jadła, chociaż przez cieczkę mniej je, a potem nadrabia... a poza tym to przez bycie w ciąży i to tak krótkim czasie nie byłoby objawów... więc spokojnie :)ale weź ją obserwuj :)
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 26
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Głupie pytanie ...

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 20 kwi 2011, 21:38

Moja kolezanka przyrzeka, ze widziala, jak jej suczke jamniczke zapladnial pies wielkosci onkowej przez siatke. Suczka wspiela sie podobno na nasyp kompostowy i wystawila pupe sasiada psu :oops:I w ten sposob powiekszyl sie zastep kundelkow na tym swiecie. Ale akcja miala miejsce 20lat temu...
nebrot
Losowy avatar

Re: Głupie pytanie ...

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 20 kwi 2011, 22:57

słyszałam o różnych podobnych historiach... ale tylko słyszałam
poza tym pies do suki w cieczce w stanie jest się dostać nawet przez "dziurkę od klucza"...
obserwuj ją, za jakiś czas idź skonsultować do weta...
jeśli... ja bym cięła
jeśli nie... tym bardziej
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 9
Dołączył(a): 13 lut 2011, 16:04

Re: Głupie pytanie ...

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 21 kwi 2011, 05:47

[quote="nebrot"]Moja kolezanka przyrzeka, ze widziala, jak jej suczke jamniczke zapladnial pies wielkosci onkowej przez siatke. quote]
znajomy kiedyś opowiadał dokładnie to samo,suka [owczarkowata]była sąsiadów,pies[kundelek]jego.Myślałam,że najnormalniej jaja se ze mnie robi :--o
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Re: Głupie pytanie ...

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 21 kwi 2011, 07:50

to całe szczęście, że moje takie "mądre" nie są...(odpukać)
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 26
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Głupie pytanie ...

Nieprzeczytany postprzez Lucky_Luke » 21 kwi 2011, 09:59

Oczywiście, że jest możliwe przez siatkę. Psy w tej kwestii są artystami po prostu :shock:
Lucky_Luke
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post