Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Godne polecenia z autopsji wakacje z psem

Nieprzeczytany postprzez malkin » 22 sie 2013, o 17:52

Wiem że temat pokrewny wszystkim tematom założonym tutaj na forum ale wpadł mi do głowy pomysł aby pokazać miejsca zakwaterowania ( wypromować gospodarzy ,ośrodki) gdzie sa mile widziane zwierzęta i faktycznie tak jest. Szukając w necie różnych zakwaterowań jest opisane że mile widziane zwierzęta ale jak się dzwoni ( to tylko koty lub bardzo małe) A wiadomo owczarki do małych nie należą . Było może by to dla nas małe udogodnienie typu pewnik że tam nas przyjmą

Skoro mi wpadł do głowy ten pomysł to może ja zacznę

zeszły urlop z dwoma psami
http://www.eholiday.pl/noclegi-nk7516.html
Miejsce fajne podwórko do rzeczki blisko . Pani z naprzeciwka sprzedawała nam biały ser z własnej roboty oraz jajka ( kupowane na kg) Domek we wsi.Z tyłu działki rozlewisko ( widziałam czaplę siwą ) Altana przed którą można się skryć przed deszczem lub dla fotografów dobre miejsce do podpatrywania. http://www.eholiday.pl/noclegi-cp2487.html

Ten urlop w kregu tym samym spedziłam tu . Do jezior trzeba było podejść lub podjechać autem przez las i zostawić na drodze szutrowej.
Czyste powietrze , dużo zwierzyny do podpatrywania. Działka ogrodzona.Domek położony w lesie( na skraju)
My mieliśmy dwa owczary a pa nas miał przyjechać rodzina z kotem. Gospodarze mieszkają nie daleko więc kontakt jest

W razie czego to temat można połączyć z innym i stworzyć FAQ do podróż z psem

moja kuzynka była tutaj
http://www.siecino.tvc.pl/siecino/

byliśmy w tym roku tutaj. Z nasze eskapady można obejrzeć u nas na wątku...........
Fajni gospodarze dużo miejsc do spacerowania ( więcej można obejrzeć po podjechaniu autem) Domek mieści się między Włodawą a Chełmem 27 km od Dorohuska a do Bugu w linii prostej 1 km.

http://www.eholiday.pl/noclegi-jd6599.html

Autor postu otrzymał pochwałę
malkin
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 2

Re: Godne polecenia z autopsji wakacje z psem

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 24 sie 2013, o 12:07

Ja z psem to jedynie w góry , Beskid Żywiecki - Zwardoń - Schronisko na Skalance. Nie ma tam nic szczególnego, małe schronisko na małej górce. Ale z psem jest każdy mile widziany .
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez rede12 » 1 wrz 2013, o 21:53

W Bieszczady też można wybrać się z psem, Chata z gliny w Baligrodzie nie ma problemów nawet z dużymi pieskami:)
rede12
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 2 wrz 2013, o 07:08

Malkin - to jest bardzo dobry i zawsze poszukiwany temat. Dobrze, że podałaś linki i tak dokładnie opisałaś miejsce, bo to od razu wiadomo, czy się będzie zainteresowanym. ja dziękuję podwójnie, bo akurat za rok planujemy wakacje nad Bugiem :lool:
Nad morzem, np. w Jarosławcu jest obecnie sporo domków, nowoczesnych z drewna i można tam przyjechać z psem, ale .....teren ma jedno wspólne ogrodzenie, a na terenie jest np. 12 domków. Na pewno miałyby większe wzięcie, gdyby ogrodzony był pojedyńczy domek. Wtedy mamy pewność, że nasz pies nie będzie przeszkadzał innym letnikom, a ich pies nam. Moja Torcia jest przyjazna i łagodna, ale wystarczy na terenie jeden agresywny york i cały spokój by prysnął jak bańka mydlana.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez malkin » 2 wrz 2013, o 16:12

No to sezony urlopowe u co poniektórych już skończone to podajcie namiary opisujcie gdzie spędziliście z psem wakacje :P
malkin
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 3 wrz 2013, o 17:58

a my aktualnie na urlopie ;)
polecamy ris tur w skorzęcinie :D
Obrazek
haszysz
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 3 wrz 2013, o 20:32

rede12 napisał(a):W Bieszczady też można wybrać się z psem, Chata z gliny w Baligrodzie nie ma problemów nawet z dużymi pieskami:)

Chyba coś się zmieniło, bo na zapytanie czy przyjmą mnie i grupkę znajomych z psami dostałam taką odpowiedź:

Dziękujemy za zainteresowanie naszą Chatą.
Przykro mi Panią poinformować, ale niestety nie będziemy w stanie
przyjąć 9 owczarków. Zwykle w drodze wyjątku zgadzamy się na przyjęcie
jednego małego pieska.

Dobra wiem, że 9 psów to hard core ;-) ale przynajmniej wiadomo, że ta miejscówka odpada :-(
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 5 wrz 2013, o 20:33

My co roku jeżdźimy nad morze do Świętouścia :ok:
http://www.campingtramp.com/
Dzika plaża,ośrodek przyjazny psom :ok:
Foty u Amiszy na wątku :-)
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez malkin » 15 mar 2015, o 12:04

podnoszę dla urozmaicenia bazy :))))
malkin
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Alfa 2014 » 15 mar 2015, o 21:02

My planujemy wybrać się nad morze w kwietniu znacie jakieś faunę miejscowki . w zeszłym roku byliśmy w Sarbinowie ale tylko z Yorkiem owczarek to trochę większy piesek i z kwaterami ciężko . macie jakieś namiary ?
Alfa :)

Obrazek
Alfa 2014
Początkujący owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ALFA
Imię: Katarzyna

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje