Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Gotowane dla szczeniaka?

Nieprzeczytany postprzez ewa » 19 wrz 2013, 20:02

Ja też gotowałam ...odkąd mały u mnie zamieszkał....więcej było mokrej jak suchej karmy...po roku...jak futro zmężniało...wet był w szoku (z resztą nie tylko on :lool:) ,że tak pięknie wyrósł,stawy i siersć... pewno więcej w genach...ale do dziś gotuję...wieczorem zawsze sucha...a rano,zależy od apetytu i pogody...albo nic albo gotowane :)i też dodajemy can vit..od zawsze :ok:
ObrazekObrazek


Życie bez psa jest niczym - Elizabeth Bowen
ewa
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: ATOS
Imię: ewa
Lokalizacja: kęty
Dołączył(a): 19 wrz 2012, 18:40

Re: Gotowane dla szczeniaka?

Nieprzeczytany postprzez minia » 19 wrz 2013, 20:08

My mamy Junior-vit, tabletka dziennie
On jest Twoim przyjacielem,Twoim partnerem, Twoim obrońcą, Twoim psem. Ty jesteś Jego życiem, Jego miłością, Jego panem. On będzie Twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia Jego serca. Ty jesteś Mu winien zasłużyć na takie oddanie.
minia
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Dżango
Imię: Agnieszka
Wiek: 31
Lokalizacja: lubuskie
Pochwały: 3
Dołączył(a): 27 sie 2013, 20:56

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post