Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Haszyszowskie zdjęcia! ^^

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 12 maja 2013, o 14:49

zdjęcia w wodzie są świetne ;)
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez baby245 » 28 maja 2013, o 18:43

Faktycznie Haszysz jest podobny do mojego Devila :-) Piękny pies i super wyprawa :ok:
baby245
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Devil z Grodu Smoka
Imię: Ewa

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 24 cze 2013, o 13:28

Przypominamy się ;) Zdjęcia słabej jakości robione telefonem... Jak u każdego chyba upał doskwiera. Hasz cały dzień śpi, wychodzi tylko na siusiu i qpke. Chłodzi się w domu na kafelkach. Ostatnio wykąpaliśmy go i strasznie się drapie. Chyba ma za suchą skórę.

Hasiu, jak to mówią dzieciaki na wiosce :D, za trzy dni kończy 11 miesięcy :przerażenie: Jak to szybko zleciało. Za miesiąc świętujemy :lool:

Nie ma to jak łożko pańci
Obrazek
Obrazek

Szukam cienia i ...
Obrazek
...tych wstrętnych pszczół, bąków i os :roftl:
Obrazek

A to moja piłka, przywieziona z Bieszczad
Obrazek

Wieczór to najlepsza pora na wyjście z domu w takie upały, tylko żeby te komary nie gryzły
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
haszysz
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 24 cze 2013, o 14:12

Śłiczny chłopak. Faktycznie ciężkie czasy nastały dla naszych futer. W dzień takie upały, że ledwo chodzą, a wieczorem roi się od komarów :(
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 25 cze 2013, o 14:24

Upały doskwierały ostatnio strasznie - moja Sheila też miała ciężko. Widzę że haszysz też piłeczki poprzegryzał:)
Carlos1982
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 27 cze 2013, o 22:28

Dziś Haszu kończy 11 miesięcy! Jak to szybko zleciało. Pamiętam jak był malutki, miał ząbki jak szpileczki :) A teraz z niego taki dostojny młodzieniec. Jestem na siebie wściekła, że nauczyłam go tak mało w tak długim czasie. Ale to nadrobimy! :-)

I tu aż mnie ściska, łzy napływają do oczu. Hasz jest tak bardzo przywiązany do mnie. Nigdy na noc nie został sam, zawsze ktoś z nim był. W następny weekend wyjeżdżam z rodziną na wesele kuzynki. Hasza niestety nie mogę zabrać, zostanie u moich przyszłych teściów. Będzie razem ze swoim przyjacielem Miśkiem.

I tu jest moje pytanie, jak go przygotować do tej rozłąki ? Wiem że to mało czasu i wgl, ale bardzo się martwię, żeby nie myślał że go zostawiłam na zawsze.
Dodam, że Hasz często zostawał u Miśka, na parę godzin i było ok. Tylko że teraz będą prawie dwa dni. Nie wiem co robić... Wiem, że nawaliłam, nie ucząc Hasza bycia samemu. Ale tego już nie nadrobie. W sobotę zabieram go do Miśka na cały dzień, i trochę nocy żeby się przyzwyczaił. Nie wiem czy dobrze robię czy nie :(

Pomóżcie proszę...
Obrazek
haszysz
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 28 cze 2013, o 12:54

Cudne cudowne cudo z niego wyrosło :D
A tak na marginesie to Czarecki jest do niego cholernie podobny :D
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez MaZzI13 » 28 cze 2013, o 14:30

Moja Bella ma teraz 5 miesięcy mam ją chyba od 3,5 mca i też zawsze spała ze mną (w pokoju) codziennie budzi mnie około 5/6 rano wpada mi do łóżka i można to tak nazwać że się przytula bo kładzie mi głowę na szyi lub klatce piersiowej aż narzeczona robi się zazdrosna :lool: :lool: nie dawno
musieliśmy gdzieś wyjechać i nie mogliśmy jej zabrać ale dała rade całą noc słabo spała trochę chodziła szukała czy gdzieś jestem aż zabrała z kosza z brudnymi ciuchami moja spoconą koszulkę i tak na niej zasnęła :-)
Myślę że Haszu da sobie radę do tego będzie miał kompana więc nie martw się na zapas ;-)
MaZzI13
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Bella
Imię: Damian

Re: Haszyszowskie zdjęcia! ^^ 1 urodzinki mojego łobuza :D

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 27 lip 2013, o 14:52

No to tak... Dziś mój mały Haszyszek kończy roczek :yahoo:
Szybko strasznie to zleciało, ze mną jest już od ok 10 miesięcy. Kochany z niego łobuz ;-) Nie wyobrażam sobie teraz życia bez niego. Jest najcudowniejszym psem na świecie! Chociaż ma swoje humorki, jest uparty i dość często nieposłuszny. Ale to zmienimy niedługo :D

Nie wiem co mu życzyć, chyba większego posłuszeństwa, wytrzymania z taką wredną pańcią :D Aj nie wiem co pisać...
Jestem strasznie dumna z niego! Wyrósł na przepięknego chłopa :roftl:
Tort zjedzony, zabawki odebrane, jeszcze tylko czeka nas wypad nad wodę :yahoo: Młody sobie popływa :D

Parę foteczek:
Z Pańcią swą :)
Obrazek
Pozowane ^^
Obrazek
Obrazek
A taką dziurę sobie wykopałem z nudów
Obrazek
Torcik, trochę nieudany ale piesek się najadł :D
Obrazek

A taki byłem malutki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
haszysz
Klubowicz

Re: Haszyszowskie zdjęcia! ^^ 1 urodzinki mojego łobuza :D

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 27 lip 2013, o 16:59

Czyżby tworzył podpiwniczenie ogródka? ;)
Wszystkiego najlepszego dla sierściucha - zadowolenia z Panci i życzenia grzecznego i fajnego tuptusiania obok jej nogi ;). :toast: No i zdrówka szczęścia i zawsze pysznej michy :).

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! :yahoo:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje