Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Haszyszowskie zdjęcia! ^^

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 31 sty 2014, o 14:43

Ależ z niego się mężczyzna zrobił !!
Fantastyczny :D
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 7 kwi 2014, o 21:01

Przypominamy się z Haszowym... Dawno nas tu nie było. Mało czasu na rozrywki :(
Z Haszowym w sobotę lecimy na szkolenie, oj się będzie działo. Pańcia w końcu zdrowa, więc możemy się zająć nauką mojego uparciucha. ;)
Wiosna przyszła, przyszły i pomysły. Wszyscy mówili, że jestem szalona biorąc Hasza na rolki, przecież on biega za wszystkim co ucieka, pociągnie mnie za mocno a ja upadnę na asfalt jak kłoda... Ale dałam radę. :yahoo: Dogadujemy się, nie ciągnie mnie za uciekającymi osobnikami bo zajęty jest gonieniem Pańci, haha :D Rowerowo też dajemy radę. Stanowczo jestem dumna z tego diabła.

Problemy, głównie z: ciągnięciem na smyczy (niestety przez ostatni czas miałam problemy zdrowotne, nie mogłam Haszowi poświęcać tyle czasu ile potrzebuje i nasze przezwyciężone problemy wróciły :(), bieganiem za kurami sąsiadki i moimi koteckami... Aaaa i agresją wobec innych psów, nie wiem co mu odbiło, ehh... W sobotę zaczynamy znów działać :)

Aż wstyd, nie pojawiać się tak długo na forum, które w dużej mierze pomogło mi okiełznać trochę tego diabła. Dziękuję Wam wszystkim za te mądre rady!! :buziak:

Z Miśkiem nr 1:
Obrazek
Obrazek

A tu Miśkiem nr 2:
Obrazek

Na rolkach, tu bez smyczy jeszcze:
Obrazek

Moja dostojna kruszynka :buziak:
Obrazek
Obrazek
haszysz
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez anton » 7 kwi 2014, o 21:14

Oj na ostatnim zdjęciu wzbudza respekt ;-)
Fajna psina.
anton
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Tony
Imię: Robert

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 8 kwi 2014, o 18:18

Chłopak wyrósł na pięknego psa!
Carlos1982
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez 85Lena » 9 kwi 2014, o 11:09

rzeczywiście kruszynka :ok: a ile ma miesięcy?? :-)
Łapy, łapy, cztery łapy, a na łapach pies kudłaty. Kto dogoni psa? Może ty, może jednak ja!
85Lena
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sahara
Imię: Lena

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 9 kwi 2014, o 13:50

haszysz napisał(a):Moja dostojna kruszynka :buziak:
Obrazek

Piekny i jaki dostojny :) moja też tak śmiesznie wywija łapki jak leży :P
margo870
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Mishka
Imię: Gosia

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 9 kwi 2014, o 16:07

85Lena napisał(a):rzeczywiście kruszynka :ok: a ile ma miesięcy?? :-)

20 miesięcy ;)
Obrazek
haszysz
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 9 kwi 2014, o 22:46

Poodzenia w układaniu diabełka :D Rolki to fajny pomysł na wymęczenie takiego narwańca, nie trzeba się aż tyle nabiegać :D My nie stosujemy, bo Nora woli inne rozrywki, ale czemu nie :P
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 13 kwi 2014, o 16:02

No no, kawał chłopa już z Haszysza. Na tym ostatnim zdjęciu super wyszedł :)
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 11 sie 2014, o 19:59

Witamy po dość długiej przerwie.

U nas chyba nic się nie zmieniło. Chodziliśmy na szkolenie, ale niestety tak jak się obawiałam, popełniłam same błędy. Jesteśmy na etapie uczenia Hasza skupienia uwagi na mnie. Jedzenie tylko i wyłącznie z ręki, żeby wiedział że za darmo to nic nie dostanie. Mam z nim tyle problemów, ehh. Tak to jest jak człowiek myśli, że sam sobie poradzi z ułożeniem psa. Ostatnio straszny zadzior z niego, rzuca się do innych psów, jest strasznie zazdrosny o mnie. Mieliśmy ostatnio niemiłą sytuację na spacerze. Jak to na wsi, ludzie w nocy spuszczają psy z łańcuchów żeby się "wybiegały". Podleciał do nas taki jeden zakapior wioskowy, podobny do kaukaza, i jak się nie rzuci do mnie. Ja już strach w oczach. A co na to mój młodzieniec ? Jak się rzucił na tego zakapiora, nie miałam sił go utrzymać. Zębole na wierzchu, nigdy nie widziałam u niego takiego nerwa. Tamten się wystraszył i uciekł na drugą stronę drogi i tylko patrzył się na tego mojego ochroniarza. Hasz tak się przejął, takiego rabanu na wiosce narobił, że wszystkie psy w ryk. Rodzice z domu wybiegli bo myśleli, że to ja tak piszcze :D. A Hasior taki przejęty, patrzył się na mnie, wydaje mi się, że sprawdzał czy nic mi się nie stało, i w moją stronę zaczął piszczeć. Musiałam go uspokajać. Ten pies podbiegł drugi raz, w celach zapoznawczych chyba, ale Szczurek znów go zaatakował i odganiał ode mnie. Ach ten mój bojowy pies.

27 lipca Haszowy skończył 2 lata. Zdjęcia tortu niestety nie mam, nie zdążyliśmy wyciągnąć aparatu a młody już kończył konsumpcje :)
W tym roku nie byliśmy nigdzie na wakacjach, szykujemy się do przeprowadzki. Hasza też szykuje bo teraz będzie miał kolegę na podwórku, musi się przyzwyczaić do kolegi Miśka, będzie go w końcu codziennie widywać :D

A tu parę fot z upalnego lata :

Hasz i jego 10-minutowy basen (Pani się natrudziła żeby kupić a młodemu się nie spodobał i podarł dno :( )
Obrazek

Tutaj w dużym basenie przy spuszczaniu wody, w końcu się doczekał wejścia do środka:
Obrazek

Nie ma to jak miłość do Pańci :D
Obrazek

i ze spaceru:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
haszysz
Owczarkarz

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje