Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Hej

Hej

Nieprzeczytany postprzez Zuza14 » 28 paź 2011, o 12:55

Hej. Jestem Zuza, mam 13 lat i mieszkam w Częstochowie. Zalogowałam się na forum, bo chciałabym dowiedzieć się 'czegoś więcej' o Owczarkach Niemieckich. :D

Mam dwa psiaki w typie rasy. Odi - w typie yorka i Nexi w typie owczarka niemieckiego krótkowłosego ;) moimi ulubionymi rasami są raczej owczarki australijskie, border collie, sheltie, białe owczarki szwajcarskie, ONki.. oprócz gr. I flaty, tollery, terriery. Jednak zawsze owczarek niemiecki zwróci na siebie mój wzrok ;D

Ogólnie interesuję się kynologią, psimi sportami, końmi, fotografią.. występuję w Młodym Prezenterze, chciałabym też profesjonalnie ćwiczyć agility. :D

Pozdrawiam :)
Zuza14
Losowy avatar

Re: Hej

Nieprzeczytany postprzez AgataM » 28 paź 2011, o 12:57

:welcome
AgataM
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 28 paź 2011, o 13:26

witamy -na pewno dowiesz się więcej o tej rasie bo jest tutaj dużo profesjonalistów :ok
tatanka
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 28 paź 2011, o 13:32

Witamy i cieszymy sie ze jest nowy milosnik owczarka :welcome
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Marek » 28 paź 2011, o 13:44

Hiku27 napisał(a):Witamy i cieszymy sie ze jest nowy milosnik owczarka :welcome

Dokładnie. Lepszej rasy nie ma. ;)
Marek
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: [*] Maciuś [*]
Imię: Marek
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Zuza » 28 paź 2011, o 15:44

Witam moją imienniczkę:)
Zuza
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: szczęśliwa trójka
Imię: Zuza
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 28 paź 2011, o 15:51

spox I my witamy :welcome
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 28 paź 2011, o 15:54

Witaj :D
Zuza14 napisał(a):Jednak zawsze owczarek niemiecki zwróci na siebie mój wzrok ;D
tym zdaniem powiedziałaś wszystko yes
ON-ki mają wyrazistą mimikę i wszystko w ich oczach można wyczytać. Ja to wogóle dochodze do wniosku, że dobrze poprowadzony ON-ek jest najłatwiejszym do ułożenia psem :D Z perspektywy czasu co raz bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu.
mamurda
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 28 paź 2011, o 17:08

Cześć. :hi
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez JanekAtos » 5 lis 2011, o 19:02

Owczarek najlepszy i basta!
JanekAtos
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje