Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Re: Hej:)

Nieprzeczytany postprzez anton » 29 sty 2014, o 10:53

Pewności nigdy nie ma, ale dobre geny to wyższe prawdopodobieństwo, że wszystko będzie ok ;-)
anton
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tony
Imię: Robert

Nieprzeczytany postprzez Andzik » 29 sty 2014, o 17:45

Dokładnie, szukaj sprawdzonej hodowli. To najważniejsze.
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Andzik
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Dasko
Imię: Anna
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 29 sty 2014, o 17:56

Hej :D
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Axel » 30 sty 2014, o 13:22

Wie ktos cos moze na temat hodowli WILCZASTY DWOR znalazle na alledrogo takie ogloszenie http://allegro.pl/owczarek-niemiecki-dl ... 14917.html
Axel
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Art

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 30 sty 2014, o 16:47

Była bym bardzo ostrożna, bo nie jest napisane w ogłoszeniu,czy to jest związek kynologiczny,czy inny twór.
W ogłoszeniach różne bajki piszą...
Nie znalazłam w internecie nic na temat tej "hodowli" poza ogłoszeniami o sprzedaży szczeniaczków.
Jak dla mnie to pseudo hodowla.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Axel » 30 sty 2014, o 18:19

Dziekuje pani Beato,znalazlem jeszcze cos maja niby swoja stronke itd http://allegro.pl/owczarki-owczarek-nie ... 17398.html jesli moglaby pani zerknac bo ja na tym sie poki co slabo znam;/
Axel
Losowy avatar
Świeżak

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 30 sty 2014, o 20:17

Ja się też jakoś rewelacyjnie nie znam.
Tak jak przypuszczałam-ta "hodowla" zrzeszona jest w tworze-Polskiej Federacji Kynologicznej istniejącej bodaj od 2010 r.,a nie w związku kynologicznym.
Być może i mają ładne psy, ale i tak była bym ostrożna, bo tak naprawdę nie ma gwarancji pochodzenia ani psów, ani szczeniaczków.
Poczytaj tutaj-na forum o hodowlach, jeżeli to ma być pies towarzysz,to niekoniecznie potrzebujesz użytka.
Poczytaj, popytaj, nie wszyscy mamy psy rasowe-z różnych przyczyn i zrządzeń losu.
Popatrz na stronie związku kynologicznego-tam masz spis hodowli-a nóż widelec znajdziesz coś dla siebie.
Nie ma co szukać po ogłoszeniach,bo możesz się paskudnie naciąć i kupić za duże pieniądze kundelka,a nie o to chodzi.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Axel » 30 sty 2014, o 20:50

Dziekuje za pomoc znalazlem kilka hodowli poleconych na stronie zwiazku kynologicznego i juz napisalem wiadomosci do hodowcow:)) Jak cos bede wiedzial to dam znac:))
Axel
Losowy avatar
Świeżak

Nieprzeczytany postprzez OlusCiacho » 1 lut 2014, o 16:02

Polecam hodowlę Pajęcze Sieci Będkowice k. Krakowa. Z tej hodowli miałam suczkę-była idealna psychicznie i fizycznie :)
OlusCiacho
Świeżak
Owczarek niemiecki: Khadar
Imię: Aleksandra

Nieprzeczytany postprzez Zuzanna » 1 lut 2014, o 22:26

A ja polecę tego konkretnego szczeniaka: http://allegro.pl/owczarek-niemiecki-dl ... 29178.html
Byłam, oglądałam i nie zdecydowałam się dlatego,że sunia nie ma doskonale sztywnych uszu (mimo,że stoją), a ja dla swojego psa planowałam karierę wystawową oprócz bycia jedynie moim towarzyszem. Spędziłam z nią trochę czasu, fajnie się bawiła, miała dobry kontakt ze mną, wychowana z dzieckiem, w domu spokojna a w zabawie żywa...no i bystra, pojętna dziewczyna. Wiesz to jest pies z linii użytkowej, więc odmiennej od znanych nam powszechnie eksterierów (czarne podpalane i kątowane). O użytkach mówi się jak o pracoholikach, ale w przypadku tej suni powiedziałabym,że była zrównoważona...normalna fajna suka. No i ważne,że jest z FCI z dobrej hodowli i od szkoleniowca jednocześnie :) cena mocno spadła. Jak ja ją oglądałam wynosiła 1600. Myślę,że to sprawa uszu i charakteru, który nie jest tak twardy i wybujały jak u innych uzytków? Nie wiem, ale polecam ją do rozwagi. Na mnie zrobiła bardzo dobre wrażenie.
Zuzanna
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Imię: Zuzanna

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje