Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Hera i Ksena

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 4 lip 2016, o 20:03

Ale już duża jest :buziak:
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 5 lip 2016, o 06:59

Przepiękna pannica <3
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez gumiskrosno » 5 lip 2016, o 19:58

No to masz, ale wyrosła :-) a co do cieczki moja podobnie już mieliśmy dość :-(
Życie jest piękne nie dlatego że pozwala popełniać błędy, ale dlatego że daje czas by je naprawić
gumiskrosno
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Barca
Imię: Tomek
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 6 lip 2016, o 16:00

Mamy mieć nadzieję nie przechodzić więcej przez to. We wrześniu planujemy ją wysterylizować.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Hera i Aria
Imię: Karolina
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 6 lip 2016, o 17:41

Ja na cieczkę czekam i czekam i doczekać sie nie mogę :roftl: mam ogromną nadzieje że pod koniec sierpnia nie dostanie bo akurat wyjeżdżamy na wakacje :D
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 12 lip 2016, o 11:38

Świetne zdjęcia :) Musimy się kiedyś umówić na spacer. Ciekawe jak dziewczyny na siebie zareagują po takiej długiej przerwie :)
Pozdrawiamy serdecznie :)
Sanszajn
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dharma :)
Imię: Hania
Pochwały: 6

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 4 wrz 2016, o 17:56

Hejka

Nie było nas jakiś czas ale z dobrych powodów. Udało nam się zgadać z ludźmi z bloków obok i mamy swoją watahę! Wychodzimy na 5-8 km spacery co wieczór. Psy się zapoznały, ustaliły już sobie swoją hierarchię i mamy swoja watahę! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: Jest super! Wkręciłam się do tego stopnia, ze od dwóch tygodni usilnie szukam drugiego psa dla nas. Mąż puka się w głowę ale wiem, ze jak przyniosę gówniarstwo do domu to się zakocha. Nie stać nas, żeby kupić psa z hodowli, dlatego szukam gdzie mogę psa ON lub w typie ONka. Takiego do 9-12 miesięcy góra o odpowiednim charakterze(stosunek do dzieci i psów ma tu najwyższe znaczenie). Wiem, ze może być trudno ale może w końcu się uda.

Mieliśmy 1 września sterylizować Herę ale okazało sie, ze ma drastycznie wysokie wskaźniki wątrobowe i trzeba było zrezygnować. Byłam przerażona!!!! Okazało sie jednak, że moja ciocia, opiekujaca się dziećmi podczas naszej pracy nie wiedziała i podała jej jedzenie 3 godziny przed pobraniem. Powtórzyliśmy badania drugiego dnia, już na czczo i wszystko wyszło idealnie po srodku. UF!!!!!! Ale co się strachu najadłam!!!!!! Sterylka jednak odpadła. Trudno. Może wiosna sie uda, jakos przed świętami może trafi się kilka dni, ze będę mogła z Herą posiedzieć zaraz po zabiegu. Kolejna cieczka powinna być w grudniu więc by pasowało.

Wstawię kila zdjęć naszej grupki. Jest Hercia, owczarek staroniemiecki, szwajcarski i wilczak czechosłowacki. Ten ostatni bardzo przypadł Herze do gustu i z wzajemnością.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Muszę opanować to co powstało zamiast picassa. Póki co fotki tylko w takiej wersji ;-)

Edit: chyba się udało
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Klubowicz
1 rok członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 21 paź 2016, o 16:35

Hejka

Jakiś czas nas nie było. Nawał codziennych obowiązków. W między czasie u nas sporo się zmieniło. Zawitała u nas ta oto drobina :-)
Obrazek

Drobina została nazwana imieniem ulubionej bohaterki filmowej męża :roftl: . Aria. Jest kundelkiem. Zanosi się, że będzie w typie ON. :tak:

Rośnie u nas już jakiś czas.
Obrazek

Obrazek

Hera początkowo podchodziła do niej dość brutalnie, nie z agresji tylko z niewiedzy, że z takim maluchem trzeba delikatnie :-D he he ze strachem odskakiwała na każdy pisk bólu małej. Szybko jednak się nauczyła, że schodząc do poziomu młodej fajnie można się bawić.

Obrazek

Obrazek

Obecnie Aria ma już 3 miesiące, Hera skończyła 13 miesięcy i wyglądają tak :cool:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Klubowicz
1 rok członkostwa

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 21 paź 2016, o 17:44

Mała świetna i te stópki :)
Wygląda całkiem onkowato ;)
...i macie w domku wesoło ;)
A skąd macie Arię?...że tak z ciekawości zapytam.
Jaka jest jej historia?
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 21 paź 2016, o 18:09

Znajoma znajomej znajomej itd :lool: powiedziała, że są szczenięta do wydania w pobliskiej wsi. Suka też owczarkowata była, tyle, że jasna, w kolorze raczej pieprz z solą. Taka typowa wilkowata wiejska sunia z budy. Pojechałam z dziećmi, wybraliśmy szczenię i tyle. Właściciel prosił jedynie w ramach możliwości o jakąkolwiek karmę dla suki. To tak dla odkucia się z wydatkami za karmienie całego miotu do momentu wydania. :-)

Nooo mamy wesoło ! Jak zaczynają swoje harce to autentycznie człowiek wyłącza telewizor i z uśmiechem patrzy na te szamotaniny, wywrotki, skoki i tym podobne :lool: :roftl: :lool:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Klubowicz
1 rok członkostwa

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje