Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Hera i Ksena

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 21 paź 2016, o 18:58

ale piękne fotki, piękne psiaki :lool:
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 26 gru 2016, o 13:00

Wszystkim Spokojnych świąt życzymy i wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok!

Z racji, że dziewczyny coraz starsze, coraz częściej udaje się je uchwycić razem.
Obrazek

Obrazek

Większość zdjęć jednak wygląda tak
Obrazek

Albo tak
Obrazek

Robiąc jednak setkę fotek JUŻ można coś wybrać! :roftl:

W tym roku całe rodzinne gówniarstwo buszowało pod choinką :lool:
Obrazek

Każdy również w miarę swoich możliwości otwierał swoje prezenty :-D :-D
Obrazek

Obrazek

Każdy do jedzenia również dostał to co najbardziej lubi :mniam:
Obrazek

Obrazek

W zeszłym roku Hera była malutka a i my jeszcze świeżo po tragedii odejścia Kseny więc psa jakoś nie było w tym rozgardiaszu. W tym roku jednak dziewczyny były pełnoprawnymi członkami rodziny i uczestniczyły niemal we wszystkim. Mówię Wam serce rośnie i się śmieje jak się patrzy jak te nasze czworonogi z dzieciakami na czterech we wszystko się wpychają :ok: :yahoo: :hippie:

Obrazek

Obrazek

Obie dostały to samo ale oczywiście ta piłeczka jest fajniejsza którą ma w pysku ta druga :roftl:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po za tym Hera dostała swoją drugą cieczkę i znowu z niej leciało jak z dziurawej beczki. Po całym dniu, po powrocie z pracy podłoga wyglądała jakby zarżnięto na niej jakieś zwierzątko. Czy każde ONki tak krwawią? Czy to z czasem się unormuje?
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Hera i Aria
Imię: Karolina
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 26 gru 2016, o 14:50

Hej Karolina :)
Ale się u Was pozmieniało, i tyle radości wnosi do domu maluch. Hera już duża panna, za to Aria z tymi uszolami wygląda pięknie :) :buziak:
Co do cieczki: Dharma pierwszą dostała w wieku 11 miesięcy, drugą pół roku później. Pierwsza była poprzedzona takimi ropnymi upławami, dość obfitymi (prawie dostałam zawału, bo wyglądało jak ropomacicze i cieczka potem też była dość obfita), druga cieczka przeszła mniej boleśnie i ze sprzątaniem i zachowaniem młodej. To trochę jak z nami kobietami: każda przechodzi to inaczej, ale jeśli jest aż tak źle jak piszesz, to może lepiej skonsultować się z wetem czy wszystko jest ok. Żadna z moich ONek aż takich krwotoków nie miała.

P.S. Pozdrawiamy już prawie poświątecznie :on: i mega deszczowo :(
Sanszajn
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dharma :)
Imię: Hania
Pochwały: 6

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 26 gru 2016, o 15:12

Oj tak mokro pozdrawiamy :diabeł: Leje w tej chwili jak z cebra! Nawet wyjść na spacer nie ma jak... Po takiej ulewie nasze wiejskoleśne spacerowe okolice to jedno wielkie bagnisko! :-(

U nas jest tak źle bo Hera prawie wcale po sobie nie sprząta, do tego potrafi jej polecieć jak leży i ruszając się dodatkowo włochatym doopskiem to rozmazuje. :nea:

Młoda to pociecha fajna. Hera jest na etapie "ja Ci przyniosę, Ty rzucaj" a w między czasie czasu na mizianki nie ma przecież a mała non stop ładuje się na kolana, wylizuje Ci wszystko i cieszy się Twoją uwagą. :lool:
Ostatnio edytowano 26 gru 2016, o 17:54 przez Ksena, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Klubowicz
1 rok członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 26 gru 2016, o 17:47

moja nixi nosi majtki i mam czysto. oczywiście wkładam ludzkie wkładki bo te psie są do niczego. mam dwie pary jak jedną piorę to nosi drugą parę i tak na zmianę. takie majtki mam beżowe firmy trixie, bardzo dobra sprawa z tymi majtkami jak ktoś mieszka w mieszkaniu. super fotki, wyrosły ci panny.
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 26 gru 2016, o 18:02

Jakoś nie mam przekonania do tych majtek. Jakby miała takie coś mieć 9 godzin na tyłku... Bałabym sie o jakieś zakażenia, zaparzenia itp. Poza tym gdzie tu wypełnić potrzebę wylizania się co jakiś czas mimo wszystko. Mam wrażenie, że to jednak takie mocno sprzeczne z psia naturą. Bądź co bądź decydując się na kolejną sukę wiedziałam co mnie czeka.
Zastanawiam się jednak czy jak Hera bardziej dojrzeje to i kwestia ilości się unormuje i czy ona się z tym bardziej ogarnie, jeśli nie, to się będę zastanawiać nad sterylizacją.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Klubowicz
1 rok członkostwa

Nieprzeczytany postprzez gumiskrosno » 26 gru 2016, o 20:13

Witam psiaki super ;) co do cieczki to Barca też miała już dwie i niestety trzeba chodzić i sprzątać co prawda stara się to wylizywać ale mimo wszystko ten okres nie należy do najczystszych ;) pozdrawiam
Życie jest piękne nie dlatego że pozwala popełniać błędy, ale dlatego że daje czas by je naprawić
gumiskrosno
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Barca
Imię: Tomek
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 27 gru 2016, o 21:06

Ksena napisał(a):Jakoś nie mam przekonania do tych majtek. Jakby miała takie coś mieć 9 godzin na tyłku... Bałabym sie o jakieś zakażenia, zaparzenia itp. Poza tym gdzie tu wypełnić potrzebę wylizania się co jakiś czas mimo wszystko. Mam wrażenie, że to jednak takie mocno sprzeczne z psia naturą. Bądź co bądź decydując się na kolejną sukę wiedziałam co mnie czeka.
Zastanawiam się jednak czy jak Hera bardziej dojrzeje to i kwestia ilości się unormuje i czy ona się z tym bardziej ogarnie, jeśli nie, to się będę zastanawiać nad sterylizacją.

moja nixi się wylizuje mając te majtki. ona ma normalny dostęp do cipci że tak napiszę. nie jest tak że ona nie ma dostępu ale no ja zmieniam co kilka godzin i u nas się sprawdzają.
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez .Dorka. » 26 lut 2017, o 11:47

No jakie kochane mordeczki na zdjęciach .Przepiękne .Tylko pozazdrościć takich futrzaków. Wesoło i nie ma nudno :lool:
Mizianki dla Hery i Kseny
.Dorka.
Losowy avatar
Klubowicz
Imię: Dorota

Re: Hera i Aria

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 28 lut 2017, o 20:11

U nas do przodu. Towarzystwo spacerowe nam sie powiększa. Rzadziej spacery ze znajomymi "haszczakami". Codziennie z Balonem a w weekendy dołącza do nas drugi wilczak. Jest super :yahoo: ! Codzienna kilometrówka daje tyle satysfakcji i radości widząc te szalejące w śniegu tudzież błocie :roftl: futra :lool: :lool: :lool: .

Aria vel Szuja
Obrazek

Hercia
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chłopaki na śniegu wyglądają zachwycająco!
Obrazek

Hera niestety przy nowym koledze musiała dostać klatkę na pysk. Za bardzo włącza jej się tryb "Spokój mi tu nowicjuszu!" i odstawia Saito na bok.
Obrazek

Dziewczynki oczywiście gdzie? Na wyrze!
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Klubowicz
1 rok członkostwa

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje