Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Re: Herma-Hermenegilda i reszta zoo

Nieprzeczytany postprzez Balbinka92 » 30 kwi 2013, o 07:43

A chcesz PP czy naguska ?? :) Ja Frodo adoptowałam
Balbinka92
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 30 kwi 2013, o 08:53

W sumie to Weroniko, sama musisz podjąć tę decyzję czy grzywacz czy ON. Różnica między obiema rasami jest kolosalna. Wsłuchaj się w swoje serce, czego bardziej pragnie, czego oczekujesz od swojego kolejnego psa bo jednak jest to decyzja na dobre 10 lat... Nie warto podejmować jej pod wpływem innych tylko w zgodzie ze sobą. Podoba Ci się grzywacz, pragniesz go to... dlaczego nie spełniać swojego marzenia :). Podoba Ci się ON - weź ON'a. I to pies i to pies. :) Dla mnie sprawa była prosta między labkiem, goldenem, a ONem - chciałam psa przywiązanego do właścicieli, współpracującego, ale też z którym można "konie kraść" a i przy okazji "podniesie" moje bezpieczeństwo i nie będę się bała zostawać z nim "sama w domu" ;-). I tak jest, mogę z nim niemalże konie kraść, zbliża się ku ideałowi ale jeszcze troszkę trzeba sobie coś z nim wypracować. Także z ONem czeka praca praca praca... ale i z czasem profity z tej pracy. Z czasem. :roftl: .
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 30 kwi 2013, o 11:30

Klaudia chce PP :)

Aga gdyby to było takie proste :nea: w moim sercu od dawna toczy się bitwa :) moją ogromną miłością sa bulteriery ale zanim nazbieram odpowiednią sumkę sporo minie a na warunek boje sie psiaka wziąść :) rodzice bardzo na ONa naciskają przez K, wiedzą czego można się spodziewać :] bardzo kocham ONki, każdy pies który wniósł coś do mojego był w połowie owczarkiem ale no właśnie jest ale :mur: jest wiele plusów dla poczwarki i wiele dla grzywków :) wszystkie 3 rasy mi pasują pod względem charakteru i mam problem :ooops:

a się rozpisałam :roftl:
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez Balbinka92 » 30 kwi 2013, o 12:34

:) Musisz sama zdecydować :) Jedne i drugie są cudowne. Grzywacze bardziej pieściochy przynajmniej mój Frodosław.
Balbinka92
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje