Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Historie z Brazylii

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 21 mar 2013, o 11:51

Są palmy, są drzewa mango i orzechowce. Przylatujcie, zapraszam! W zimie najtaniej!
Małpki widać dwie, a reszta poukrywana na drzewie. Ile może taka rodzina liczyć osobników? Zgaduj zgadula!
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 21 mar 2013, o 12:23

Mistrze kamuflażu :)
Taka małpkowa rodzina może liczyć... 15 sztuk? :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 21 mar 2013, o 14:07

Za dużo.

P.S. Może liczyć 15 osobników, nawet do 20, ale na zdjęciu i na okolicznych drzewkach jest ich mniej.
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 21 mar 2013, o 19:07

4-5 małpków? :scratch :roftl: :roftl:
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 21 mar 2013, o 19:20

Kalunia, 4 czy 5? :lool:
AnnaJagna
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 23 mar 2013, o 23:59

Skoro nie ma więcej chętnych do zgadywania, ogłaszam, że wygrała Kalunia. BRAWO!

Małpek było pięć. Takie właśnie małe rodzinki żyją u mnie w okolicy.
A skąd wiem, że było ich pięć? Akurat jak wracałam, rodzinka chciała zmienić drzewko i zaczęły małpki przechodzić po kablu. Jeśli nie ma młodych, które trzymają się razem z mamą, małpki przechodzą pojedyńczo.
A wygląda to tak:

Na drzewie blisko mojego bloku też mieszka rodzinka marmozetek. Chodzimy tam często z Bryzą i tym razem zabrałam ze sobą jabłko... .
AnnaJagna
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 24 mar 2013, o 00:05

Ale egzotyczny krajobraz... małpki na drzewie........ małpki... :rolleyes3: . Bryza jaka wpatrzona, pewnie z chęcią by sobie jakąś przygarnęła, jako towarzysza ;-). Ja chciałam później napisać 7... ale już wiedziałam że nie trafiłam ;-).
Pozdrowienia z kraju gdzie piękną zimę mamy tej wiosny... :-((
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 24 mar 2013, o 00:22

Haha, Bryza dokonała już próby wskoczenia na to drzewo, bo ono aż do tego konara, gdzie położyłam jabłko, jest mocno pochyłe. Muszę ją przy tych małpkach mocno pilnować, bo z marmozetki byłby towarzysz...., ale do wołowinki i marchewki w misce.
A mnie tak tęskno za śniegiem... .
AnnaJagna
Klubowicz

Re: Historie z Brazylii NOWE FILMIKI

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 25 mar 2013, o 00:24

Udało mi się namówić męża na nakręcenie małpek i udało mu się uchwycić przemiły moment. Zapraszam do obejrzenia

Ciekawskie marmozetki podchodzą blisko i nawet nie wiedzą jak bardzo podnosi się ciśnienie mojej terrierystki (piski w tle). Dołączył się do nas znajomy uliczny piesio w międzyczasie... .

Mam nadzieję, że choć na chwilkę zapomnieliście o mrozie za oknem.
AnnaJagna
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Joan » 25 mar 2013, o 01:37

Słodkie te małpki. Jako dziecko marzyłam o kapucynce, a właściwie o tym, żeby mi się huśtała na żyrandolu. :lool:

Nigdy w życiu nie przyszłoby mi do głowy że małpa może być taka silna, dopóki nie skoczył na mnie młody pawian wielkości średniego psa. Golf, który miałam na sobie rozpękł się w szwach.
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Pochwały: 54

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje