Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Hodowla Bodyguard

Nieprzeczytany postprzez francc » 12 kwi 2012, o 21:42

Witam
słyszał ktoś o tej hodowli owczarków długowłosych ?
jakie zdanie macie na temat piesków z tej hodowli ?

http://hodowla-bodyguard.pl/
francc
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Imię: Paweł

Re: hodowla bodyguard

Nieprzeczytany postprzez dariex » 12 kwi 2012, o 21:51

Ja mam taką opinię,ze pieski tam hodowane są dość duże :)
Troszkę za duże jak na mój gust ale o gustach się podobno nie dyskutuje.
Pewne osoby zarzucają,ze psy nie mieszczą się we wzorcu FCI ( i skądinąd mają rację)
Btw- coś stronka nie działa.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Re: Hodowla Bodyguard

Nieprzeczytany postprzez Camila » 13 kwi 2012, o 07:33

Ja powiem tak owszem psy przekraczają granice wzrostu dozwoloną we wzorcu.Ale i tak uważam ,że maja piękne psy takie typowe niedźwiadki z duzą ilością futra przez co jeszcze bardziej mi się podobają:)
Camila
Losowy avatar

Duże, masywne owczarki a wzorzec i użytkowość

Nieprzeczytany postprzez francc » 13 kwi 2012, o 08:43

pieski rzeczywisci duże masywne ciekawe jak ze zdrowiem psów z tej hodowli
francc
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Imię: Paweł

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 17 kwi 2012, o 19:35

Wypowiedzi niedotyczące hodowli Bodyguard zostały przeniesione:
duze-masywne-owczarki-a-wzorzec-i-uzytkowosc-t2257.html
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Joan » 17 kwi 2012, o 19:43

Ale się wstrzeliłam z moją "pracochłonną" odpowiedzią ... Wsiąkła i nie ma jej nigdzie...
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Pochwały: 55

Re: Pęcherzyca

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 27 sie 2012, o 12:53

Posty przeniesione z tematu: pecherzyca-t2697.html

Jeśli chodzi o pęcherzycę to nie pomogę, bo nigdy o tej chorobie nie słyszałem. Chciałbym jednak uzyskać informację która to "popularna" hodowla wydaje zaniedbane (zarobaczone i odwodnione) szczeniaki?

Witaj na forum. :-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez roki.j » 27 sie 2012, o 13:08

Tomek napisał(a):Jeśli chodzi o pęcherzycę to nie pomogę, bo nigdy o tej chorobie nie słyszałem. Chciałbym jednak uzyskać informację która to "popularna" hodowla wydaje zaniedbane (zarobaczone i odwodnione) szczeniaki?

Witaj na forum. :-)

:-) Witam no właśnie nie bardzo wiem czy podawać nazwe na forum czy tez nie, wiem ze to moze być wazne,ostrzezenie dla innych.Podam miejsowość ,ci którzy są w temacie szukania opini o hodowlach napewno będą wiedzieć o kogo chodzi.Dziechlino -Lębork.A przy okazji moze odezwie się osoba która wzieła drugiego szczeniaczka w miesiącach listopat-grudzień 2010,był to szczeniaczek z tego samego miotu,chciała bym sie dowiedzieć czy tez nowi nabywcy mieli takie problemy ,pęcherzyca to choroba immunologiczna i bardzo prawdopodobne będzie ze szczeniaczki z tego miotu są chore na te właśnie chorobę.
Ostatnio edytowano 27 sie 2012, o 13:19 przez roki.j, łącznie edytowano 1 raz
roki.j
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 27 sie 2012, o 13:18

Zdecydowanie nalegałbym na podanie nazwy hodowli, zaniedbania należy piętnować. Poza tym będzie to sygnał dla innych osób aby omijać ją szerokim łukiem.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez justysiek » 27 sie 2012, o 13:20

a co na to hodowca?
straszne...
justysiek
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Cezar
Imię: Justyna
Pochwały: 2

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje