Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Hodowla Czarne Wilki

Nieprzeczytany postprzez francc » 06 sty 2014, 12:34

Witam
znacie tą hodowle owczarków niemieckich ?
http://www.czarnewilki.pl/ jesli tak to napiszcie proszę swoje opinie na jej temat
francc
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Imię: Paweł
Wiek: 36
Lokalizacja: POLSKA
Dołączył(a): 31 mar 2012, 10:44

Re: Hodowla Czarne Wilki

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 06 sty 2014, 12:45

To jest chyba nowo powstała hodowla forumowiczki czarnewilki-u208.html.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Hodowla Czarne Wilki

Nieprzeczytany postprzez Szymon » 06 sty 2014, 13:24

No co tu pisać Wystarczy wejść na stronę i wszystko opisane.
Jeśli poruszasz się Franc po Świecie kynologicznym, forumowym , wystawowym to właścicielkę hodowli znasz osobiście lub z widzenia:)
Szymon
Losowy avatar
Świeżak
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Imię: Szymon
Wiek: 39
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 2
Dołączył(a): 31 mar 2012, 12:55

Re: Hodowla Czarne Wilki

Nieprzeczytany postprzez Joan » 06 sty 2014, 19:26

Ja na to mówię : fajne hodowle "odscratoskie" (inaczej - "scratopochodne"). Fajna hodowla, fajna właścicielka i fajne psy przede wszystkim (nie tylko scratoskie).
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 55
Dołączył(a): 20 lut 2011, 22:44

Re: Hodowla Czarne Wilki

Nieprzeczytany postprzez francc » 06 sty 2014, 21:29

strona przyjemna hodowca wydaje się osobą z pasją czyli ogólnie pozytywne opinie macie o tej hodowli :-)
francc
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Imię: Paweł
Wiek: 36
Lokalizacja: POLSKA
Dołączył(a): 31 mar 2012, 10:44

Re: Hodowla Czarne Wilki

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 07 sty 2014, 13:59

Hodowczyni to osoba z pasją, bardzo dba o swoje psy.
Pięknie zsocjalizowane, z dobrą psychiką, zadbane, piękne.
Tworzą wspaniałe stado, zgodnie współpracują, opiekują się młodszymi i słabszymi osobnikami z grupy.
Pani o każdym ze swoich psów mogła by mówić godzinami.
Widziałam w życiu codziennym, w rozmaitych sytuacjach i zastanawiam się,czy w przyszłości właśnie od Czarnych Wilków nie wziąć psa, jeśli z jakichś przyczyn porzucę dotychczasowe zajęcia :)
Hihi w żadnym wypadku nie jest to post sponsorowany ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 23
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Re: Hodowla Czarne Wilki

Nieprzeczytany postprzez Myszka » 07 sty 2014, 17:31

To jest poczatkujaca hodowla i jak dotad jeszcze nie ma psow z tym przydomkiem."Dobra robota" sama sie pochwali,kiedy wyjda z niej zdrowe,przydatne do pracy owczarki...Na razie pozostaje odczekac...
Myszka
Losowy avatar
Świeżak
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Imię: Jolanta
Wiek: 29
Lokalizacja: Torun
Dołączył(a): 22 lis 2013, 15:40

Re: Hodowla Czarne Wilki

Nieprzeczytany postprzez Czarnewilki » 07 sty 2014, 18:46

W sumie cieszę się że wieści czy to przez łącza czy pocztą pantoflową o mojej nowo powstałej hodowli się niosą :yahoo:. Fakt, nie narodziły się jeszcze szczenięta z naszym przydomkiem, pierwszych spodziewamy się maj/czerwiec tego roku. Sprecyzuję tylko francc Twoją pierwszą wypowiedź. Hodowla "Czarne Wilki" jest hodowlą owczarków niemieckich długowłosych a hodowla "Black Wolves" , owczarków staroniemieckich. Naszą historię mogłabym przekleić ze wstępu na naszej stronie, sądzę jednak że jeśli ktoś chętny sam zajrzy i poczyta ;-)Adres: http://www.czarnewilki.pl
Póki co Hodowcą nie śmiem się nazywać bo dopiero raczkuję. W kwestii przydatności do pracy sądzę Myszko, że każdy znajdzie w naszym gronie tego, czego szuka ze względu na dużą rozmaitość psów i suczek, a pisząc rozmaitość mam na myśli umaszczenie, charakter i właśnie chęć do pracy. Każdy pies jest inny, każdy ma inne predyspozycje i zamiłowania. Tak jak różne są potrzeby ludzi szukających towarzysza. Zarówno psy jak i suczki dobierane były starannie, nie przypadkowo a na niektóre czekałam i czekałam i czekałam aż się urodzą. Niekiedy rok i więcej. Tak więc życzcie mi powodzenia za które NIE dziękuję a ja ze swojej strony będę realizować założony plan zgodnie z tym co na stronie hodowli zostało napisane.

vega_bw - :dzięki:
Czarnewilki
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Czarne Wilki
Imię: Kasia
Wiek: 46
Lokalizacja: Łowyń k/ Międzychodu województwo wielkopolskie
Pochwały: 1
Dołączył(a): 11 kwi 2011, 08:13

Re: Hodowla Czarne Wilki

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 07 sty 2014, 18:55

Powodzenia :ok:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Avatar użytkownika
Czarnuchomaniaczka
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Wiek: 41
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 42
Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:49

Re: Hodowla Czarne Wilki

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 07 sty 2014, 19:15

Kasiu, na Twoją gromadkę mogła bym patrzeć godzinami.
Twoje stado mnie zaczarowało :)
Nie mogłam się na Was na zlocie napatrzeć.
Trzymam kciukasy,żeby się wszystko zawsze układało.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 23
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post