Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szczenięta rasy owczarek niemiecki.

Re: Hodowla Fide Canem - czeskie użytki

Nieprzeczytany postprzez matinee » 2 cze 2012, o 21:24

Dziękuję wszystkim za gratulacje i życzenia. Maluchy mają się świetnie, mamusia sprawuje się bardzo dzielnie, karmi całą czeredę i pucuje nieustająco, na szczęście mleka ma dosyć dla ósemki. Fantastyczna jest taka obserwacja instynktów macierzyńskich, jak to wszystko co potrzebne w odpowiednim momencie się włącza i sucz wie, co ma zrobić i kiedy. Obraca szczeniakiem na wszystkie strony delikatnie ale pewnie, myje, masuje, przesuwa nosem i tak całą ósemkę po kolei. Jak sobie przypomnę swoje macierzyństwo i bezradność przy pierworodnym... ech, ileśmy przez tę ewolucję stracili ;-) A na małe bęcki mogę patrzeć i patrzeć i patrzeć...Cudne są.
Luna napisał(a):
MarzenaG napisał(a):Na jaką literkę będzie miot? :-)

Wygląda na to, że na "A" - http://fidecanem.eu/szczenieta ;-)

Z ciekawości zapytam, czy któreś ze szczeniąt jej zarezerwowane,zgłaszali się już jacyś chętni na użytki czy nie bardzo?

Małe już mają imiona, zaraz je przedstawię. Zarezerwowane są dwa i może trzecie, nie do końca wiadomo jakiej płci :-) Przez te koszmarne kłopoty z netem nie zdołałam nawet jeszcze poogłaszać się w różnych miejscach, dziś mam przynajmniej lepszy sprzęt (małżonek przyjechał :yahoo: ) Bardzo bym chciała, żeby wszystkie poszły do ludzi, którzy wykorzystają ich możliwości, a wierzę, że po rodzicach mają ogromne.
Oto moje ośmioraczki:

Obrazek

A teraz się przedstawiamy:

Chłopcy:
ALAMO Fide Canem
Obrazek

AMBARAS Fide Canem
Obrazek

AKAI Fide Canem
Obrazek

AMIR Fide Canem
Obrazek

i dziewczynki:
ADELINA Fide Canem
Obrazek

AFFINITY Fide Canem
Obrazek

AZA Fide Canem
Obrazek

AVALANCHE Fide Canem
Obrazek

Po weekendzie powrzucamy sporo fotek do galerii na naszą stronę www.fidecanem.eu , syn robi to zdalnie w Krakowie. Zapraszamy :-)
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
Obrazek
matinee
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Pochwały: 76

Nieprzeczytany postprzez Agnieszka » 3 cze 2012, o 05:37

Śliczne maluchy, ale Aza przykuła mój wzrok szczególnie :)
Agnieszka
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 3 cze 2012, o 07:10

Mój też. :D
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 3 cze 2012, o 08:02

A mnie rozczuliła Adelina.. ;-)

Też mi własnie przyszło na myśl, jakie te zwierzaki są mądre, jaki mają instynkt, doskonale wiedzą "co kiedy i o której" robić z maluchami. Temat jest mi szczególnie bliski ponieważ niedługo będe miała takiego ludzkiego szczeniaczka.. :lool: i szczerze mówiąc mam pełno obaw jak sobie dam z nim radę... ;-)
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 3 cze 2012, o 14:52

to i my gratulujemy :yahoo:
no ma mamusia dużo roboty przy takiej gromadce :)

wszystkie psiaki są cudne i oby znalazły super domy :ok:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 3 cze 2012, o 18:09

Widać, że mamusia świetnie się spisuje, osiem takich kluseczków wykarmić to wyczyn :ok: Urocze maluszki ;-)
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez amir » 4 cze 2012, o 07:06

ale słodziaki :)
amir
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Schatz
Imię: Amir

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 4 cze 2012, o 09:15

Cudowności :serce:
gochadrozdek
Hodowca
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 4 cze 2012, o 09:21

Cudne są. Gratuluję !!!
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez matinee » 4 cze 2012, o 11:27

Agnieszka napisał(a):Śliczne maluchy, ale Aza przykuła mój wzrok szczególnie :)

Straciliśmy dziś w nocy Azę.
Nie wiem, co się stało, zawożę ją do weta na sekcję, bo zależy mi na ustaleniu przyczyny. Strasznie mi przykro, pokochałam już wszystkie. Była śliczną, ciemnowilczastą suczką, najciemniejszą z burych dziewczynek, wyglądało na to że będzie najbardziej podobna do mamy (tata trochę jaśniejszy).
Pozostała siódemka ma się bardzo dobrze, już widać, że Ambaras to największy chuligan :-) Ursa jest świetną mamą, robię mnóstwo obserwacji zachowania suki i maluchów, może kiedyś znajdę chwilę żeby to zebrać i opisać. Na razie..
Nie podejrzewałam, że czekają mnie nieprzespane noce, jak przy własnych niemowlakach. A noc była taka piękna, jasna, z księżycem w pełni, las cichutki i łąki srebrne...Przecież nie jest powiedziane, że piękno nie może towarzyszyć śmierci, ona też jest częścią Natury...
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
Obrazek
matinee
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Pochwały: 76

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje