Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szczenięta rasy owczarek niemiecki.

Re: Hodowla Fide Canem - czeskie użytki

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 9 sie 2012, o 07:31

Rewelacyjne maluszki. Na pewno te ich domy ich odnajdą.
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 9 sie 2012, o 08:58

Piekni i młodzi :) haha
śliczne psiaki :)
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Agnieszka » 9 sie 2012, o 14:40

Cudne chłopaki :ok: napewno szybko znajdą nowe domki.
Agnieszka
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez marti855 » 10 sie 2012, o 15:39

Moi chłopcy skończą niedługo 10 tygodni. Spacery stały się teraz przyjemnością, zwłaszcza odkąd Alamo zaczął chodzić na smyczy, co wybiło mu z głowy (a przynajmniej uniemożliwiło) niekontrolowane ucieczki w las. Stało się to absolutną koniecznością, bo chłopaki pchają do paszczy wszystko, co w zasięgu zębów: trawę, liście, mech, kamienie, ziemię...trawę i ziemię jakoś chyba trawią, kamienie zwracają nocą (budzi mnie pompowanie i stukot i szybko muszę wstać i sprzątnąć, bo mają tendencję do recyklingu). Ostatnio jednak wzięły się za grzyby i tu żarty się skończyły. Akai trzyma się nas i nie wypuszcza się na samowolki, więc chodzi luzem. Wracają na ogół na wołanie, reagując na gwizdek oraz.. obaj na oba imiona.

Pomimo nieustannej uwagi Alamo zeżarł wczoraj fragment piżamy Dorotki (resztę posiekał w piękny ażur), a Akai dziś raniutko fragment kwiatowca australijskiego (piękny skądinąd grzyb, ale cuchnie straszliwie :przerażenie: , bo to krewniak sromotnika). Modlę się, żeby im te suplementy diety nie zaszkodziły. Na bezpiecznej w miarę łące, gdy chłopcy się rozbawią, puszczam Alamo wolno i wtedy szaleją z Ursą, urządzając dzikie gonitwy i zapasy.

Oj tak, wiemy coś na temat „pchania wszystkiego do paszczy”…. Nasza Adelina też zbiera wszystko, co napotka na swojej drodze : kamyczki, kapsle, zakrętki od butelek, papierki……oczywiście liście, trawę i mech również ma w swoim menu ;-).
Staramy się wtedy odwracać jej uwagę zabawką, aby to co ma w pyszczku wypuściła; niestety nie zawsze nam się udaje i pozostaje nam tylko „oglądanie migdałków” :D.

Obrazek

Nasz Adelinek wygląda jak "nietoperz", z tymi ogromnymi uszkami :lool:

Obrazek

a tu z ciocią Sylwią i Zoyą :-) :-)
Ostatnio edytowano 10 sie 2012, o 21:36 przez marti855, łącznie edytowano 2 razy
marti855
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez anita » 10 sie 2012, o 17:24

oj tak, wiemy coś na temat „pchania wszystkiego do paszczy”…. Nasza Adelina też zbiera wszystko, co napotka na swojej drodze : kamyczki, kapsle, zakrętki od butelek, papierki……oczywiście liście, trawę i mech również ma w swoim menu ;-).
Staramy się wtedy odwracać jej uwagę zabawką, aby to co ma w pyszczku wypuściła; niestety nie zawsze nam się udaje i pozostaje nam tylko „oglądanie migdałków” :D.

Igma tez przez pierwsze kilka dni byla zbieraczem, wiec to chyba rodzinne :-P
teraz nosi cos caly czas np. sznurek, a z nim juz ciezko cokolwiek zjadac :-)
anita
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Igma (Ava FideCanem)
Imię: Anita
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Bella » 10 sie 2012, o 18:14

Buziaki dla przesłodkiej Adelinki :-)
Nie wiem czy pamiętacie ale niedawno miałam okazję osobiście z Ptyśkiem poznać czarnulkę ;-)

Ciocia Sylwia nie wiem co wyprawia ale Zoyka znowu brudna czy mi się wydaje ? :lool:
Bella
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 10 sie 2012, o 19:00

Bella napisał(a):Buziaki dla przesłodkiej Adelinki :-)
Nie wiem czy pamiętacie ale niedawno miałam okazję osobiście z Ptyśkiem poznać czarnulkę ;-)

Ciocia Sylwia nie wiem co wyprawia ale Zoyka znowu brudna czy mi się wydaje ? :lool:

Zoyka to chyba jest wiecznie brudna :D
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia

Nieprzeczytany postprzez marti855 » 11 sie 2012, o 11:57

Bella napisał(a):Buziaki dla przesłodkiej Adelinki :-)

Ciocia Sylwia szuka nagródek :lool:, które upuściła w ferworze zabawy z "potworami".
Oczywiście, że pamiętamy Ptyśka :-) jak i jego właścicielkę ;-) .
Mam nadzieję, że jak tylko nasza Adelinka podrośnie to pieski będą bawiły się razem :ooops:
Przesyłamy pozdrowienia i do zobaczenia :-)
marti855
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez matinee » 19 sie 2012, o 18:17

Jako że chłopaki nadal są z nami, postanowiłam na miarę możliwości coś z nimi robić. No i wczoraj i dzisiaj ułożyłam im pierwszy ślad! Jakieś 30m w dość wysokiej trawie, z wiatrem, pojedynczy (Uśce w szczenięctwie zaczynałam od potrójnie deptanego), położyłam się na końcu. Najpierw pracował Alamo -mąż wziął go na smyczkę i podszedł w miejsce które oznaczyłam jako początek śladu. Nic oczywiście nie mówił, ale też i nie musiał, bo mały właściwie szedł moim śladem już wcześniej, przed znacznikiem. Nie miał żadnych wątpliwości, szedł równo, spokojnie; jakieś kilka m ode mnie zgubił ślad, zakręcił się i ... zaczął pracować górnym wiatrem. Mąż bał się, że po prostu pójdzie sobie "w knieję", ale puścił linkę, a mały najwyraźniej kontynuował szukanie. Ponieważ ślad był z wiatrem, musiał zrobić półkole, złapał wiatr i pięknie podbiegł do mnie, ciesząc się, jakby mnie tydzień nie widział :yahoo: Oczywiście entuzjazm był totalny.
Dzisiaj dojechała Kasia, więc można było nakręcić filmik. Ułożyłam ślad dla Akaiego, podobny. Pracował wczesnym popołudniem, było dość gorąco; ślad 30m, pojedynczy, ja na końcu, 5 min. Mąż złapał aparat, Kasia smyczkę. No i piesio pooooszedł - mąż nie zdążył nagrać jak podejmuje ślad, bo przy znaczniku ruszył jak burza. Zdecydowanie inna dynamika pracy (ma to po mamusi :lool: ), ślad wypracowany bez najmniejszego zawahania się - zresztą proszę zobaczyć:

Obrazek

Pierwsza praca węchowa 11-tygodniowego szczeniusia. Moje chłopaki kochane - jestem z nich dumna :ok:
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
Obrazek
matinee
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Pochwały: 76

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 19 sie 2012, o 18:20

Brawo maluchy!!!
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje