Szczenięta rasy owczarek niemiecki.

Re: Hodowla Fide Canem - czeskie użytki

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 02 sie 2012, 18:23

Srogie mam spojrzenie:
Obrazek
Obrazek
:lool:
Tomek
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Tomek
Wiek: 34
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 25
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Hodowla Fide Canem - czeskie użytki

Nieprzeczytany postprzez matinee » 03 sie 2012, 20:06

To chyba tak dla zmyłki, bo to najłagodniejszy psiak z moich bączków, taki misio kochany co to zaliże na śmierć :-PA może udzielił mu się nasz nastrój smutny trochę, bo pierwszy wyjeżdżał i żal mi było okrutnie :-((Ale mam wieści, że dobrze się aklimatyzuje i dogaduje ze starszym kolegą, z którym mieszka :-)
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
matinee
Avatar użytkownika
Hodowca
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Grażyna
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 9
Dołączył(a): 08 sty 2012, 16:46

Re: Hodowla Fide Canem - czeskie użytki

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 04 sie 2012, 09:52

Podoba mi się jego kufa, jest szeroka, męska. Viggo w jego wieku wyglądał jak dziewczynka. ;)Najbardziej z całego miotu wpadł mi w oko Alamo, łobuzy przyciągają mnie jak magnes. :D

Obrazek
Tomek
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Tomek
Wiek: 34
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 25
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Hodowla Fide Canem - czeskie użytki

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 04 sie 2012, 10:18

....ale dwa w jednym domu to nie byłoby za dużo szczęścia naraz?
Trzeba by mieć oczy na szypułkach, głowę na obrotowej sprężynie i 48 godzin na dobę :lool:

Zofia
Zofia
Avatar użytkownika
Sędzia próby pracy
Imię: Zofia
Wiek: 68
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 23
Dołączył(a): 20 mar 2012, 07:26

Re: Hodowla Fide Canem - czeskie użytki

Nieprzeczytany postprzez marti855 » 04 sie 2012, 15:40

Witamy wszystkich :welcome:,

Od dwóch tygodni jesteśmy szczęśliwymi właścicielami Adelinki – „małej diablicy” , jak ją tu określono :lool:.

Oto kilka aktualnych zdjęć nowego członka naszej rodziny

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Nasz życie zmieniło się odkąd Adelinka do nas trafiła. Śmiejemy się że Łukasz jest na „wychowawczym”, ponieważ od dwóch tygodni siedzi z małą w domu. Ja niestety muszę pracować :-(……. ale już od poniedziałku ja również mam urlop i będziemy całymi dniami razem.
Nie jesteśmy doświadczonymi właścicielami, ale na pewno postaramy się dać naszemu pieskowi to co najlepsze. Na szczęście mamy wokół siebie osoby bardziej doświadczone od nas, które w wychowaniu Adelinki na pewno nam pomogą. Jest też nasza pani hodowczyni, która na każde pytanie jest nam w stanie odpowiedzieć :-).

Adelinka rzeczywiście jest bardzo żywą, radosną i ciekawską suczką. Wsadza swój mały nosek w każdy zakamarek, szczególnie upodobała sobie doniczki z kwiatkami .
Ada bardzo szybko się uczy. Perfekcyjnie wykonuje już podstawowe komendy : siad, łapa, waruj… a ciocia Sylwia nauczyła ją robić „noski” :ok:. Uczymy się również zostawać w miejscu i aportować.
Najważniejsze, że Ada chce pracować, wręcz żąda naszego zainteresowania. Jeżeli się nudzi to rozrabia, czyli np. kradnie nam z przedpokoju buty i ucieka ze swoją zdobyczą :on:.

Nasza mała spryciara wyskakuje już sama na łóżko, dobrze wiedząc, że jej nie wolno. Patrzy na nas wtedy tymi pięknymi oczętami i liczy chyba, że się zlitujemy. Niestety, litości w tej kwestii nie ma, musi zejść. Ostatnio zabrała na nasze łóżko nawet swoją zabawkę.

Obrazek


i pomyśleć, że jeszcze niedawno, nasza Adelinka, była taką małą, słodką kuleczką :-)

Obrazek
marti855
Avatar użytkownika
Nowy forumowicz
Owczarek niemiecki: Adelina
Imię: Marta Łukasz
Wiek: 26
Lokalizacja: Mysłowice
Dołączył(a): 20 lip 2012, 11:10

Re: Hodowla Fide Canem - czeskie użytki

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 04 sie 2012, 15:55

oo Adelince już uszka pięknie stoją ;)

i tak nieśmiało zaproponuję, aby założyć jej galerię, aby móc ja na bieżąco obserwować. Jak rośnie i pięknieje :ok:
Obrazek
kalyna
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 22
Lokalizacja: Krotoszyn/Leszno
Pochwały: 9
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Hodowla Fide Canem - czeskie użytki

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 04 sie 2012, 15:57

Słodziak, uszka pięknie już stoją.
Obrazek

Edytuję, bo nie zauważyłem.
Zofia napisał(a):....ale dwa w jednym domu to nie byłoby za dużo szczęścia naraz?
Trzeba by mieć oczy na szypułkach, głowę na obrotowej sprężynie i 48 godzin na dobę :lool:

Zofia

Wystarczy mi jeden łobuziak. :DGdybym miał możliwość zakupu szczeniaczka z tego miotu to byłby to bez dwóch zdań Amir - obawiam się jednak że Viggo nawet takiego słodziaka sprowadziłby na złą drogę. Dlatego za kompana musi mu wystarczyć kotka.
Tomek
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Tomek
Wiek: 34
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 25
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Hodowla Fide Canem - czeskie użytki

Nieprzeczytany postprzez Agnieszka » 04 sie 2012, 16:56

Obrazek


No słodziak przeokrutny!
Agnieszka
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Agnieszka
Wiek: 34
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Dołączył(a): 02 mar 2011, 14:28

Re: Hodowla Fide Canem - czeskie użytki

Nieprzeczytany postprzez matinee » 05 sie 2012, 11:48

O jak to miło, że Adelinka i jej właściciele są z nami :yahoo:Sunia jest piękna - przecież mówiłam, że piękniusia, mądra i bystra :-)Bardzo mnie cieszy każda okazja żeby się czegoś dowiedzieć o moich psiętach - zwłaszcza kiedy wieści są tak sympatyczne i widzę, że zwierzakowi jest dobrze. Adelince założę galerię na swojej stronie (jak tylko wróci mąż z laptopem) - a tu na forum najchętniej zaprosiłabym wszystkich nowych właścicieli fidekanków. A uczestnikom forum dziękuję za sympatyczne komentarze i życzliwość.

Sen z powiek spędza mi tylko los Akaiego - wciąż nie ma domu; zwrot Avy spowodował, że stracił posadę w gdańskiej grupie ratowniczej, gdzie miał pojechać. Wcześniejszym chętnym (było kilka telefonów i maili) odpowiadałam, że pieski już zarezerwowane, a teraz tych kontaktów już nie mam. Sympatycznie się biega z dwoma szczeniusiami i Uśką, ale chciałabym zająć się wreszcie indywidualnie Alamo, z dwójką szkolenie jest bez szans (Akai nie ma wyłącznika ;-)) To właśnie Akai bez wyłącznika:

Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
matinee
Avatar użytkownika
Hodowca
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Grażyna
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 9
Dołączył(a): 08 sty 2012, 16:46

Re: Hodowla Fide Canem - czeskie użytki

Nieprzeczytany postprzez marti855 » wczoraj, 11:12

Dziękujemy wszystkim w imieniu Adelinki za miłe słowa :dzięki:. Ada sama by podziękowała, ale niestety nie opanowała jeszcze w pełni obsługi komputera. Jak na razie, jest na etapie wysuwania i wsuwania noskiem stacji dysków :lool:. Może w przyszłości nasza sunia poszerzy zakres swoich umiejętności.

Adelina rozkochała już w sobie całą naszą rodzinę i wszystkich znajomych. Jest tak wesołym i radosnym pieskiem, że nawet jeśli coś przeskrobie, to nie potrafimy się na nią długo gniewać., Adelcia ma po prostu to „coś” ;-).

Oto jedno z ostatnich zdjęć Adelinki, zrobione na spacerze :-).

Obrazek

Z własnego doświadczenia wiemy, że wychowanie pieska jest bardzo absorbujące, ale jednocześnie daje dużo satysfakcji. Dlatego też, mamy nadzieję, że także Akai znajdzie swój dom i kogoś kto go pokocha :-). Życzymy mu tego z całego serca.
marti855
Avatar użytkownika
Nowy forumowicz
Owczarek niemiecki: Adelina
Imię: Marta Łukasz
Wiek: 26
Lokalizacja: Mysłowice
Dołączył(a): 20 lip 2012, 11:10

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post