Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Hodowla mokre wzgórze

Nieprzeczytany postprzez Sachmis88 » 30 gru 2017, o 22:08

Dzień dobry w sumie to dobry wieczór ;-)

Poszukuje owczarka niemieckiego krotkowlosego o prostej budowie i jak najmniejszym katowaniu. Mam pytanie czy ktoś zna tą hodowlę? https://mokrewzgorze.pl.tl
Sachmis88
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Sachmis88

Re: Hodowla mokre wzgórze

Nieprzeczytany postprzez darkaro » 3 sty 2018, o 09:08

Hodowla stowarzyszona w SWKiPR - to jedna z organizacji powstałych po zmianie ustawy. Raczej kiepski kierunek, patrząc na to dlaczego te wszystkie stowarzyszenia się utworzyły....
Na stronie zero informacji o badaniach suka i reproduktora ( choćby samego HD), czy wyszkoleniu.
Polecam poszukać czegoś pewniejszego...
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one" - anonim

http://www.Darkaro.pl
darkaro
Świeżak
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Darkaro
Imię: Karolina
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Sachmis88 » 8 sty 2018, o 09:23

Dziękuję za odpowiedź. Psy nie są szkolne i nie mają żadnych badań. Potwierdzone informacja i hodowcy i jak mi powiedziano sprawdzana jest tylko ruchomosc stawów
Sachmis88
Losowy avatar
Nowy forumowicz

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 8 sty 2018, o 11:00

Sachmis88 napisał(a):Dziękuję za odpowiedź. Psy nie są szkolne i nie mają żadnych badań. Potwierdzone informacja i hodowcy i jak mi powiedziano sprawdzana jest tylko ruchomosc stawów

co to znaczy ruchomość stawów ? czyli oni rozmnażają psy bez rtg ? nie robili zdjęcia sukom/reproduktorom u jednego z kilku wetów którzy mają uprawnienia do wbijania wyników w rodowód i rozmnażają psy nie wiedząc czy mają dysplazję ? jakiś szok.
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Sachmis88 » 8 sty 2018, o 11:18

Dokładnie tak... Psy nie mają żadnych badań... na moje pytanie o to hodowca mnie zablokował jak zaczęłam drążyć temat...
Sachmis88
Losowy avatar
Nowy forumowicz

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 8 sty 2018, o 13:07

Sachmis88 napisał(a):Dokładnie tak... Psy nie mają żadnych badań... na moje pytanie o to hodowca mnie zablokował jak zaczęłam drążyć temat...

o mój boże to dajcie sobie spokój z nimi :) ja akurat nie mam krótkowłosych i nie należę do ZKWP tylko do klubu innego niż tamta hodowla ale moje psy wszystko mają rtg bioder łokci dodatkowo badanie na mielopatię degeneracyjną (DM) a szukacie prostego bo uważacie że jak jest kątowany to będzie miał dysplazję czy dlaczego ?
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Sachmis88 » 8 sty 2018, o 14:28

Bo się nam taka sylwetka podoba jak najmniej katowany.
Nie jestem fanatykiem ZKWP zależy mi na badaniach i szkoleniach psów i godnych warunkach. A tu jak widać, jest to wątpliwe.
Sachmis88
Losowy avatar
Nowy forumowicz

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 8 sty 2018, o 15:57

Sachmis88 napisał(a):Bo się nam taka sylwetka podoba jak najmniej katowany.
Nie jestem fanatykiem ZKWP zależy mi na badaniach i szkoleniach psów i godnych warunkach. A tu jak widać, jest to wątpliwe.
''

tutaj to daj sobie spokój. poszukaj gdzie indziej bo siebie nie polecam z tego względu że maluchy dopiero planuje na jesień/zimę. powodzenia życzę.
Paulina K.
Klubowicz

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje