Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Re: Hodowla / pseudohodowla a Urząd Skarbowy

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 24 cze 2012, 16:58

Berghorn, miotasz się jak lew w klatce, a naprawdę nie wiem dlaczego. Nikt Ciebie nie atakował, ani o nic nie posądzał. Bardzo Cię proszę naucz się czytać ze zrozumieniem albo poszukaj sobie innego forum jeśli po prostu lubisz prowadzić rozmowę w ten sposób. Na tym forum obowiązuje internetowa netykieta oraz wzajemne poszanowanie rozmówców. Postawa jaką prezentujesz nie będzie tolerowana. Kolejne ostrzeżenie będzie skutkowało czasowym banem. Pozdrawiam.
Tomek
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Tomek
Wiek: 34
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 26
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Hodowla / pseudohodowla a Urząd Skarbowy

Nieprzeczytany postprzez berghorn » 24 cze 2012, 17:40

a tak apropo za co dałes mi ostrzezenie?
krótko i na temat , bez picowania głupot?
ktos tutaj mnie podejrzewa , piszac to wprost o pseudo a ty dajesz tylko mi ostrzezenie
oczywiscie mam to gdzies ale pytam
berghorn
Losowy avatar
Hodowca
Imię: Jacek
Wiek: 44
Lokalizacja: Dolnośląskie
Dołączył(a): 27 kwi 2012, 20:51

Re: Hodowla / pseudohodowla a Urząd Skarbowy

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 24 cze 2012, 17:48

Domyślam się, że w mili procencie pewnie za to, że nie zaczynasz zdania od wielkiej litery... bo tak szybciej się pewnie Tobie pisze... winno starczyć takie wyjaśnienie. ;-)
Im więcej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Obowiązkowa BIBLIA każdego posiadacza owczarka :) : http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 19
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Hodowla / pseudohodowla a Urząd Skarbowy

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 24 cze 2012, 17:55

berghorn napisał(a):a tak apropo za co dałes mi ostrzezenie?
krótko i na temat , bez picowania głupot?
ktos tutaj mnie podejrzewa , piszac to wprost o pseudo a ty dajesz tylko mi ostrzezenie
oczywiscie mam to gdzies ale pytam

Skoro masz to gdzieś, to po co pytasz? Dostałeś ostrzeżenie za niewłaściwą postawę w stosunku do innych forumowiczów (§ 3, pkt 2 regulaminu). Widzę, że niczego to nie zmieniło więc odpoczniesz od forum przez ~48h.

E tam Aga, nie fantazjuj. Wprawdzie nieprzestrzeganie przez forumowiczów podstaw poprawnej pisowni w dobie wszelakiej maści sprawdzaczy tekstu dołączanych do przeglądarek internetowych jest solą w mym oku, ale za to ostrzeżenia się nie dostaje.
Tomek
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Tomek
Wiek: 34
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 26
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Hodowla / pseudohodowla a Urząd Skarbowy

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 24 cze 2012, 20:46

Widzę,że wywołałam burzę zakładajac ten temat.Człowiek chciał sie dowiedzieć na czym to polega a tu już oskarżenia.
Co do "donosicielstwa".Niektórzy brzydzą się donosicielstwem do US.OK.Każdy ma takie prawo.A ile dzieci pobitych do nieprzytomności przez pijanych konkbentów leży w szpitalach,bo sąsiedzi brzydzą się donosem?
To nie wstyd donosić łamanie prawa.Wiadomo,że donos donosowi nierówny,zdarzaja się naprawde pierdoły nieszkodliwe społecznie.Ale założyłam ten temat by sprawdzić czy uda sie może "ugryźć"pseudohodowców z "tej" strony.Jesli nie to nie ma tematu.
14ruda
Avatar użytkownika
Świeżak
Owczarek niemiecki: Aicha
Imię: Joanna
Wiek: 30
Lokalizacja: Zielona Góra
Dołączył(a): 01 cze 2012, 21:57

Re: Hodowla / pseudohodowla a Urząd Skarbowy

Nieprzeczytany postprzez berghorn » 26 cze 2012, 23:51

Aga i N napisał(a):Domyślam się, że w mili procencie pewnie za to, że nie zaczynasz zdania od wielkiej litery... bo tak szybciej się pewnie Tobie pisze... winno starczyć takie wyjaśnienie. ;-)



moge sie wypowiedziec teraz
tu uwazasz ze jest szacunek do forumowiczów?
dlaczego nie dostała ostrzezenia?
skoro tak dajesz ostrzezenia za to ze ktos nie ma szacunku do drugiej osoby to bądz konsekwentny
a moze są równi i równiejsi??

a pisał bedę jak mi psauje , a nie jak tobie
berghorn
Losowy avatar
Hodowca
Imię: Jacek
Wiek: 44
Lokalizacja: Dolnośląskie
Dołączył(a): 27 kwi 2012, 20:51

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post