Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Hodowla vom Ermeland

Nieprzeczytany postprzez pomorek78 » 11 mar 2018, o 11:55

Witam czy może ktoś coś wie o hodowli vom Ermeland. Pytam bo żadnych opinii nie mogę znależć czy ma ktoś może pieska z tej hodowli?
pomorek78
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Kazik

Re: Hodowla vom Ermeland

Nieprzeczytany postprzez JolkaB » 11 mar 2018, o 13:16

Jak dla mnie nie wzbudza ona zaufania. Za mało informacji o samych psach, psy może i mają zajęcie ale dla mnie jeśli hodowla sama w sobie jest pasją to słabe. Bo to psy powinny być pasją a nie ich rozmnażanie. Nie czuję by psy były członkami rodziny, przyjaciółmi. A psy nastawione przesadnie na szkolenia i pracę nie wróżą nic dobrego w normalnym życiu. Ale każdy ma inne priorytety w wyborze psa. Co kto lubi.
JolkaB
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Quincy
Imię: Jola
Pochwały: 1

Re: Hodowla vom Ermeland

Nieprzeczytany postprzez pomorek78 » 16 mar 2018, o 23:56

witam widzi pani szukam na forach i w google i nic nie znalazłem a pytam dlatego że dałem już zadatek za pieska a nie mam nawet w tej chwili możliwości podjechać i zobaczyć na oczy jak tam psiaki żyją ale skoro hodowla jest zarejestrowana w ZKwP w Białymstoku to chyba wszystko jest w porządku pies po którym będą szczeniaki jest w tabeli jako reproduktor jak ma pani ochotę popatrzeć to pies jest z hodowli Wolf Lakie jet to Casar vom Mahlstein matka Bera ze Słomkowa rodzice wolni od dysplazji suka ma status jako hodowlana suka jest u nich na miejscu psiaki do odbioru 19 kwietnia a ja w tej chwili jestem za granicą ale już zjeżdżam 10 kwietnia do Polski.A zdecydowałem się dlatego że kocham tą rasę miałem kiedyś owczarka niemieckiego długowłosego kupionego u pseudohodowli który to psiak miał chore przednie łapki dlatego zdecydowałem się na hodowlę myślę że po tym skojarzeniu będą ładne i zdrowe psiaki.Pozdrawiam
pomorek78
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Kazik

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje