Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Re: Hodowla z Krainy Wilka Kędzierzyn Koźle

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 14 lis 2013, 12:04

Aga taki Związek to byłoby coś! Ale założę się, że dalej jest masa ludzi, którzy hodują psy do słóżb, ale o tym nie wiemy, bo nie jesteśmy w ich "grupie docelowej". Im dyplomy na wystawach nie są raczej do niczego potrzebne ;)

Aga i N napisał(a):(...)

P.S. - wczoraj Nazgula obszczekał jakiś mały szczyluś, jak na moje z 4-5 miesięcy... właściciel odwalił minę z kategorii "ale mam pięknego psa, zupełnie takiego jak ten którego mijamy - ej, przestań szczekać, jak Ty się zachowujesz, Ty owczarek jesteś, wyssałeś podporządkowanie z mlekiem matki!". :roftl::roftl::roftl:Już zrobiłam krok w tył żeby powiedzieć gdzie jest dobre szkolenie dla Właścicieli, ale....... jakoś mi tak mowę odjęło... Stwierdziłam że mnie nikt "ze spacerowiczów" nigdy nie pomógł, więc co i ja się będę wcinać...
A dla mnie Szkolenie psa to nie jest bułka z masłem - to bułka z masłem, dżemem, a czasami gratis z musztardą, więc niech tej musztardki Właściciel zasmakuje tak jak i ja posmakowałam ;-). No chyba że się pojawi na forum... to już inna para kaloszy. :lool:


To jeszcze nic - my mamy wycofanego psa (albo mieliśmy, bo zaczyna pokazywać różki :diabeł:) i jakaś pani szarpiąca się ze swoim zwierzem na smyczy pytała mojego chłopa co on robi, że ten pies taki grzeczny. Tymczasem piesio wiedział, że najbezpieczniej jest za noga pana to po co się wychylać? :lool:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Avatar użytkownika
Czarnuchomaniaczka
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Wiek: 38
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 40
Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:49

Re: Hodowla z Krainy Wilka Kędzierzyn Koźle

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 14 lis 2013, 12:08

AnnaJagna napisał(a):Chyba rozumiem. Czy chodzi o to, że Polski Związek Kynologiczny nie istnieje, ale Polski Związek Kynologiczny PKPR czy PKPR - Polski Związek Kynologiczny owszem. Ech, no takie sztuczki...
Edycja, bo doczytałam dopiero teraz. Jeśli faktycznie mijają się z prawdą, z zarejestrowaną nazwą, to nieładnie... nieuczciwie, zgadzam się.

Żebym nie była gołosłowna
http://www.krs-online.com.pl/polski-klu ... 54333.html
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 9
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Re: Hodowla z Krainy Wilka Kędzierzyn Koźle

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 14 lis 2013, 12:21

Stoi jak był w rejestrze i żadnego Polskiego Związku Kynologicznego tam nie ma. No nieładnie...
AnnaJagna
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Wiek: 33
Lokalizacja: Natal, Brazylia
Pochwały: 27
Dołączył(a): 19 lis 2012, 16:12

Re: Hodowla z Krainy Wilka Kędzierzyn Koźle

Nieprzeczytany postprzez edyciak » 14 lis 2013, 13:16

ZOND , PKRP I KHORN , utworzyło PUK - Polska Unia Kynologiczna .
edyciak
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Barsa , Rashni
Imię: Edyta
Wiek: 43
Lokalizacja: Podbeskidzie
Dołączył(a): 23 kwi 2013, 22:43

Re: Hodowla z Krainy Wilka Kędzierzyn Koźle

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 14 lis 2013, 14:22

gochadrozdek napisał(a):
Nyks napisał(a):A jednak istnieje http://www.pkpr.pl/

Też się nie zgadzam, że istnieje coś takiego jak Polski Związek Kynologiczny - PKPR
Jeżeli już to jest Polski Klub Psa Rasowego - Polski Związek Kynologiczny, a to dla czytających ogromna różnica

Żonglowanie opisami jest, oczywiście moim zdaniem, niestosowne i nieuczciwe. Pod numerem KRS 0000057279 - wpisany jest Polski Klub Psa Rasowego, a nie Polski Związek Kynologiczny - PKPR, czy też PKPR - Polski Związek Kynologiczny.

Chyba rozumiem. No, takie niuanse słowne - nieładnie... :negatyw:
Nyks
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna ON, Triss BC
Imię: Maria
Wiek: 19
Lokalizacja: Warszawa/Nowa Wieś
Dołączył(a): 03 mar 2013, 16:06

Re: Hodowla z Krainy Wilka Kędzierzyn Koźle

Nieprzeczytany postprzez Bozena » 14 lis 2013, 17:40

Drogie Panie, a w szególności miła Gosiu Drozdek. Zanim rozpocznie się dyskusję na jakiś temat, należy najpierw zapoznać się ze stanem faktycznym, szczegónie, jeśli chce się komuś zarzucać nieuczciwość. Na początku tego roku sąd rejestrowy zatwierdził nową nazwę PKPR, a mianowicie: Polski Klub Psa Rasowego - Polski Związek Kynologiczny" oraz nazwy skrócone - Polski Związek Kynologiczny - PKPR, PKPR-PZK, Polski Związek Kynologiczny. Skoro zmiany te zatwierdził sąd rejestrowy, oznacza to, iż była przeprowadzona sprawa sądowa, a wszelkie kwestie prawne były przez sąd wzięte pod uwagę, w tym i fakt, czy nazwa ta miałaby naruszać czyjekolwiek prawa. Sąd zatwierdzając nazwę uznał zatem, że zmiany te są możliwe i zgodne z prawem. Nazwa ta nie tylko jest zatwierdzona sądownie, ale także jest chroniona patentem. Jest obowiązującą nazwą wraz z wymienionymi skrótami. Dlatego pisząc w ogłoszeniu, jak raczyłyście miłe Panie zauważyć - "Suczka będzie po przeglądzie miotu, zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana z książeczką zdrowia, rodowodem Polskiego Związku Kynologicznego-PKPR oraz wyprawką" - nie wprowadzam nikogo w błąd ani nie jestem nieuczciwa lecz ogłoszenie to zgodne jest ze stanem faktycznym. Informacje te widnieją na stronie Klubu w zakładce aktualności : http://www.pkpr.pl/
Na przyszłość raz jeszcze radzę upewnić się, że pisane na forach zarzuty mają pokrycie w rzeczywistości. Pozdrawiam.
Bozena
Losowy avatar
Świeżak
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Imię: Bożena
Wiek: 51
Lokalizacja: opolskie
Dołączył(a): 24 sty 2012, 13:39

Re: Hodowla z Krainy Wilka Kędzierzyn Koźle

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 14 lis 2013, 18:23

Zerknęłam sobie na cennik PKPR i muszę powiedzieć, że podobają mi się dwie pozycje: składka współmałżonka oraz kontrola warunków utrzymania reproduktora. :lool:
Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Avatar użytkownika
Hodowca
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Wiek: 48
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 50
Dołączył(a): 16 kwi 2012, 13:01

Re: Hodowla z Krainy Wilka Kędzierzyn Koźle

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 14 lis 2013, 18:49

Tylko patrząc na tę naszą "Władzę Sądowniczą", to ciężko im wyegzekwować karę dla zwyrodnialca wobec zwierząt, a co dopiero ma obiektywnie stwierdzić inne rzeczy.

Eh... bo to Polska...
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Hodowla z Krainy Wilka Kędzierzyn Koźle

Nieprzeczytany postprzez Bozena » 14 lis 2013, 19:52

Aga i N napisał(a):Tylko patrząc na tę naszą "Władzę Sądowniczą", to ciężko im wyegzekwować karę dla zwyrodnialca wobec zwierząt, a co dopiero ma obiektywnie stwierdzić inne rzeczy.

Eh... bo to Polska...

Aga i N jeśli uważasz że sądy nie mają wiedzy, to zaskarż decyzję sądu. Dobrze było by też odróżniać sprawy karne od sądu rejestracyjnego ;-)Poza tym wątek założony przez Gochedrozdek nie dotyczy decyzji sądu, tylko tego, że ja jestem nieuczciwa ;-)
Bozena
Losowy avatar
Świeżak
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Imię: Bożena
Wiek: 51
Lokalizacja: opolskie
Dołączył(a): 24 sty 2012, 13:39

Re: Hodowla z Krainy Wilka Kędzierzyn Koźle

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 14 lis 2013, 20:21

Zwracam honor.
Niech się szybko zaktualizuje ten KRS online, bo będą pomówienia.
AnnaJagna
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Wiek: 33
Lokalizacja: Natal, Brazylia
Pochwały: 27
Dołączył(a): 19 lis 2012, 16:12

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
  • Lenox jak na prawdziwego wilka przystało
    1 ... 19, 20, 21przez boloniusz87 » 14 wrz 2012, 22:33
    207 Odpowiedzi
    2766 Wyświetlone
    Ostatni post przez Tomek Zobacz najnowszy post
    30 wrz 2012, 20:01
    Owczarki niemieckie
  • Z Iławskiej Krainy - pomoc w wyborze hodowli
    1, 2przez Perun » 14 maja 2013, 15:51
    15 Odpowiedzi
    846 Wyświetlone
    Ostatni post przez Perun Zobacz najnowszy post
    28 maja 2013, 17:00
    Hodowle
  • Hodowla Scrato z Nysy i hodowla In the Moonlight
    1 ... 7, 8, 9przez yaris » 12 maja 2012, 20:13
    87 Odpowiedzi
    8919 Wyświetlone
    Ostatni post przez Joan Zobacz najnowszy post
    29 paź 2013, 18:43
    Hodowle
  • Hodowla De-Bes
    1, 2przez Lucky_Luke » 24 lut 2011, 19:20
    11 Odpowiedzi
    1637 Wyświetlone
    Ostatni post przez Haga Zobacz najnowszy post
    15 kwi 2011, 09:12
    Hodowle
  • hodowla w kuj-pom
    przez kojjjak » 13 maja 2015, 10:02
    2 Odpowiedzi
    281 Wyświetlone
    Ostatni post przez MarzenaG Zobacz najnowszy post
    15 maja 2015, 05:29
    Hodowle