Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: hucuł Wrotek :)

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 27 maja 2012, o 20:32

mam z zeszłego roku, ale z damskiego siodła :) jeśli chcesz postaram się nagrac filmik na tych zawodach 9 :)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 27 maja 2012, o 20:38

Pewnie, że chcę! Jeśli uda Ci się zorganizować, będziesz musiała się pochwalić ;-)
Z tych w damskim siodle to jeszcze z większą chęcią zobaczę, bo takich nigdy nie widziałam - dawaj!
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 27 maja 2012, o 20:45

już się dodaje na yt :) nie ma czym się chwalić, jako że w damskim są całkowicie inne odczucia spaprałam zagalopowanie bo wydawało mi się że źle zagalopował...
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 28 maja 2012, o 12:25

Ale Ci ładnie na Wrotku :-) jednak pingwiny to pingwiny - zawsze pięknie wyglądają :-) Moja droga gratuluję i życzę Ci dalszych sukcesów :-)
Kiria
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 13 gru 2012, o 19:53

dawno tu nic nie pisałam :ooops: :ooops: a u pana konia tyle się zmieniło! :przerażenie: jest na diecie i schudł 8cm :lool: :lool: dostał własne 'mieszkanko' i już nie dzieli boksu z Tłuszczakiem vel. Matrixem :D ostatnio wróciliśmy do treningów żeby sezonu 2013 nie zaprzepaścić jak ten co był... Dziś potrenowaliśmy i Gruby suuper chodził ;-) nawet mi ambicje wzrosły i chce zrobić klasę sportową, ale zobaczymy ;)

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 13 gru 2012, o 22:36

saacrum napisał(a):dawno tu nic nie pisałam :ooops: :ooops: a u pana konia tyle się zmieniło! :przerażenie: jest na diecie i schudł 8cm :lool: :lool: dostał własne 'mieszkanko' i już nie dzieli boksu z Tłuszczakiem vel. Matrixem :D ostatnio wróciliśmy do treningów żeby sezonu 2013 nie zaprzepaścić jak ten co był... Dziś potrenowaliśmy i Gruby suuper chodził ;-) nawet mi ambicje wzrosły i chce zrobić klasę sportową, ale zobaczymy ;)

Wielkie Wrotkowe zmiany. Pomysł o klasie też super :yahoo:
Btw Monia, podziwiam za organizację czasu :ok: Jak dajesz radę - szkoła, trening z psem, jazda konna i to dość aktywnie z tego co wiem?
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 14 gru 2012, o 11:24

Wracam ze szkoły 1 godz z psem coś robię żeby zmęczyć potem do konia wracam znowu pies a potem udaje że się uczę :D

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 14 gru 2012, o 20:44

saacrum napisał(a):Wracam ze szkoły 1 godz z psem coś robię żeby zmęczyć potem do konia wracam znowu pies a potem udaje że się uczę :D

A gdzie jeszcze kociny i surfowanie po owczarkopedii? Ja bym chyba przy takiej ilości zajęć nie dała rady,jeszcze w moim kochanym liceum 3 kl maturalna to był horror niewyspania :-((
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 31 gru 2012, o 20:26

Ani jedno zdjęcie mi się nie wyświetla :( :(
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 1 sty 2013, o 01:59

Mnie tylko 3 się wyświetlają. A ja lubię oglądać Monię i Wrotka :D Ja to w ogóle lubię całą bandę Mysłowicką oglądać :D
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje