Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: HUSSE

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 20 cze 2012, 13:30

Za cenę grubo powyżej 200 zł możesz mieć dwupak karmy ,która składem odpowiada karmie HUSSE a 14-20 kg kosztuje w granicach 140-180 zł zależy od karmy i propozycji sklepu ( kiedyś zadałam sobie trud i wchodziłam w skład każdej karmy będącej o ofercie sklepów w których zamawiam - telekarma,karmy do domu,e-karma) i też mogą nie zawierać kurczaka i zbóż.

W cenie karmy Husse polecam - jak dla mnie czołówka najlepszych karm suchych na polskim rynku i świecie - karmę Orijen, Nutram, Biomill,1st Choice. Ja niestety nie mogę sobie pozwolic.
płocczanka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Wiek: 38
Lokalizacja: Płock
Pochwały: 4
Dołączył(a): 19 mar 2012, 12:35

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje