Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: I już ze mną - Ziba

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 26 mar 2012, o 18:29

Gratulujemy :lool: Niech się zdrowo chowa :buziak:
gochadrozdek
Hodowca
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 2 kwi 2012, o 10:21

No i co, gdzie sa aktualne wiadomości i fotki :diabeł:
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Daniel » 3 kwi 2012, o 06:08

mój pies napisał(a):No i co, gdzie sa aktualne wiadomości i fotki :diabeł:

no więc co do fatek tomuszę jeszcze troszkę poczekać bo przez tydzień nic się prawie nie zmieniła poza tym, że przytyła 1,3kg
co do wiadomości to nie wiem od czego zacząć :mur:
na początek powiem może, że pierwsze dwa trzy dni to straszny "dzikus" był :ooops: popiskiwała na okrągło
a potem jak już się do nas przyzwyczaiła to jest straszny gryzoń :diabeł:
dosłownie wszystko, nawet metalowy kwietnik potrafi mielić w gębie :nołobuzie:
poza tym wszystkie psy obszczekuje, zarówno małe jak i duże :on:
pytanie do was: jak wy oduczaliście tego gryzienia wszystkiego co popadnie

ja próbuję w ten sposób:
jak widzę, że gryzie coś czego nie powinna to daje jej w zamian gryzaki i tłumaczę (dosłownie jak małemu dziecku), że to jest dla niej i to właśnie to powinna gryźć, a nie meble czy narzutę na fotel, wtedy ona strasznie ze mną dyskutuje po swojemu (czasami to nie wytrzymuję i wpadam w taki śmiech, że już koniec tłumaczenia :roftl: :roftl: :roftl: )
Daniel
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 3 kwi 2012, o 09:31

ja próbuję w ten sposób:
jak widzę, że gryzie coś czego nie powinna to daje jej w zamian gryzaki i tłumaczę (dosłownie jak małemu dziecku), że to jest dla niej i to właśnie to powinna gryźć, a nie meble czy narzutę na fotel, wtedy ona strasznie ze mną dyskutuje po swojemu (czasami to nie wytrzymuję i wpadam w taki śmiech, że już koniec tłumaczenia :roftl: :roftl: :roftl: )

Zabawne są te nasze psiaki, ja też nie mogłam wytrzymac ze smiechu gdy moja uparcie nie dala sie przegadac
Ostatnio edytowano 3 kwi 2012, o 09:46 przez sKate89sc, łącznie edytowano 1 raz
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 3 kwi 2012, o 09:39

hahahah mnie zawsze bawi jak Xandzioch ziewa i nagle zaczyna gadać do mnie :D
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje