Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Re: ...i oni śmią siebie nazywać ludźmi???

Nieprzeczytany postprzez madlen26 » 12 maja 2011, o 13:47

ewachw napisał(a):http://www.tvn24.pl/-1,1702781,0,1,100-tysiecy--i-wiezienie-za-znecanie-sie-nad-psem,wiadomosc.html

I niech zaostrzają, zwierzakom się należy też zadość uczynienie.
A oglądaliście wczoraj wiadomości??
Pamiętacie tego gościa co zostawił donka na torach a sam odskoczył?? Tłumaczy się teraz tym, że sam chciał popełnić samobujstwo, lecz w ostatniej chwili się rozmyślił i nie zdążył zawołać psa. I za takie coś chcą mu tylko dać grzywną i do 2 lat więzienia w zawiasach. To nieprawdopodobne. :ireful :ireful :ireful
madlen26
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 12 maja 2011, o 15:31

To chyba jakiś żart.. !! !! Może się powoła jeszcze na to, że chwilowo niepoczytalny był?? Wsadzić go do paki i jakieś ciężkie roboty + plus grzywna min. 5-10 tys. do przekazania na zwierzaki. Jak zaostrzą kary to może te bandyctwo się szerzyć nie będzie.. pomarzyć dobra rzecz..
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 12 maja 2011, o 19:37

Chciał rozjechać trzy osoby, bo pies nasikał na trawnik-jessso normalnie nie wierze w to co czytam,przerażajace :shock:
egonek5
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 12 maja 2011, o 20:58

proszę cię moja sąsiadka gdy zwróciliśmy jej uwagę że nie sprząta po swoim psie zebrała koopy w reklamówkę i powiesiła powyżej swojego okna poniżej naszych a że było lato smród szedł do góry potem wezwała SM i powiedziała że jej ktoś nasrał pod oknami(ktoś zrzucił reklamówkę)
ludzie mają pomysły że ho ho zeszłej zimy facet jadąc po chodniku potrącił mojego psa idącego na smyczy na moje pytanie NO CO PAN ?powiedział wiedziałem że go trącę to zwolniłem :evil: :twisted: :pala a to tylko takie lajtowe pomysły
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Kasia-Bari » 16 maja 2011, o 17:06

Agrafka jeśli nie masz nic przeciwko zamieszcze link do artykułu który właśnie przeczytałam .. włos na głowie się jeży :( brak słów

Interwencja: uratowano pięć głodzonych psów. "Służyły tylko do reprodukcji"

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9598120.html
Kasia-Bari
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 16 maja 2011, o 18:15

Razgotra napisał(a):proszę cię moja sąsiadka gdy zwróciliśmy jej uwagę że nie sprząta po swoim psie zebrała koopy w reklamówkę i powiesiła powyżej swojego okna poniżej naszych a że było lato smród szedł do góry potem wezwała SM i powiedziała że jej ktoś nasrał pod oknami(ktoś zrzucił reklamówkę)
ludzie mają pomysły że ho ho zeszłej zimy facet jadąc po chodniku potrącił mojego psa idącego na smyczy na moje pytanie NO CO PAN ?powiedział wiedziałem że go trącę to zwolniłem :evil: :twisted: :pala a to tylko takie lajtowe pomysły

też mam głupkowatego sąsiada..

Mieszkam w bloku na I p. i mam takich jednych sąsiadów na IV p. co mieli małego kundelka i dobermana, ale tak głupiego że szkoda gadać.. Ale do rzeczy.. jak wychodzili z tym dobermanem to średnio 2 razy na dzień klatka była zalana od 2 lub 1 piętra do samego dołu, wielokrotnie miałam zalaną wycieraczkę, a i koopa się na niej raz znalazła..Koopa sprzątnięta od razu, ale siuśki zostawały, co myśmy z sąsiadami robili..ehh raz nawet całą klatkę zasrał bo rozwolnienie miał..To domofonem zadzwoniłam do niej i ją po prostu opieprzyłam, że to jeszcze sprzątnięte nie jest, a przejść się nie da i kwitłam 25 minut aby do domu się dostać, zero odpowiedzialności za psa, raz go wypuścili z klatki luzem a ten z impetem wpadł w mojego 13 letniego staruszka i 2,5 miesięcznego ONka i się zaczęła wojna ze starszym psem, a jakie pretensje były że mój ugryzł tego kolesia jak włożył łapy pomiędzy psy, ale zaczęłam ich straszyć policją, SM (miałam świadków), a tego małego kundelka to też luzem puszczali, a zadziora też była, chciał mojemu psu jajeczka odgryźć to jak mój się odwinął to moja wina, że im psa uszkodzi, ale zapowiedziałam po pewnej historii (puszczali tego psa na klatce luzem), że jak się rzuci na mojego to mojemu dam komendę i niech zeżre ich psa to spokój chociaż będzie.. Na szczęście tych psów już nie ma a oni innych nie planują. I nagle klatka jest cicha i spokojna..
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 18 maja 2011, o 11:28

mamurda
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 18 maja 2011, o 11:35

o ja!! i to jeszcze nie tak daleko ode mnie :( z jakieś 60-70 km :(
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 28 maja 2011, o 10:45

Boże kochany to jest jakaś masakra ; (

jak mogli coś takiego zrobić...co za gnoje..
Karolina88
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 28 maja 2011, o 14:51

Kasia-Bari napisał(a):Agrafka jeśli nie masz nic przeciwko zamieszcze link do artykułu który właśnie przeczytałam .. włos na głowie się jeży :( brak słów

temat jest dla wszystkich
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje