Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Idealny hotel dla ONka

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 16 gru 2012, 13:52

Jak będziemy myśleć jaką to krzywdę psu wyrządzamy to oszalejemy. Niestety, czasem trzeba wyjechać i nic na to nie poradzimy.
Opiekowałam się kilkoma psami przy okazji wyjazdu właścicieli i zapewniam Was, że ani jeden nie miał traumy. Nawet jak na początku był trochę nieswój, potem dobrze się bawił i zabrany przez właścicieli potrafił tęsknić :lool:Zdarzało się, że psiak potem regularnie uciekał z domu by nas "odwiedzić".
Trzeba obejrzeć hotel i warunki w jakich trzymane są zwierzęta, zobaczyć jakie pracownicy mają podeście do psów i jak się nimi zajmują.
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Avatar użytkownika
Czarnuchomaniaczka
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Wiek: 38
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 40
Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:49

Re: Idealny hotel dla ONka

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 17 gru 2012, 08:04

właśnie też mi się tak wydaje, ze jak pies trafi w dobre ręce, gdzie codziennie będzie miał kontakt z człowiekiem, spacery i ćwiczenia to nie będzie miał czasu, żeby tęsknić. a z opisów, które czytam na stronie różnych hoteli wynika, ze psy mają jedynie kojce i wspólny wybieg, gdzie mogą się ze sobą bawić. nie ma się co oszukiwać, takie "atrakcje" to nie dla mojego psa.
beatrx
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Wiek: 26
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pochwały: 9
Dołączył(a): 26 paź 2011, 10:14

Re: Idealny hotel dla ONka

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 17 gru 2012, 12:52

Wiadomo, że przy ilości psów w hotelu zapewnienie każdemu zabawy i ćwiczeń było trudne do realizacji :(
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Avatar użytkownika
Czarnuchomaniaczka
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Wiek: 38
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 40
Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:49

Re: Idealny hotel dla ONka

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 23 mar 2014, 18:29

Mam do polecenia świetny hotelik dla psów :)

Dziś wróciłam z urlopu. Pierwszy raz oddałam dziewczyny do hoteliku na 11 dni.

Pod Lublinem, w zacisznym miejscu (Jabłonna Druga) jest domowy hotelik prowadzony przez Panią Weterynarz. Pieski mieszkają w domu - nie w klatkach :)
Mają do dyspozycji też ogromny ogród na tyłach domu - z dala od ulicy :)

Na bank tam wrócimy! Psy odebrałam w świetnej formie :)Były wybiegane, wykarmione i ładnie wyczesane :)Zaprzyjaźniły się z domownikami :)

W domu są dzieci, które nauczone są kontaktu z psami. Dzięki temu nasze sunie miały frajdę i maaasę zabawy w ogrodzie ;)
Rezydentami są dwa koty. Tego troszkę się bałam, bo Aria i Roxy żyją z kotką ,ale....obce koty ganiają :/ A tu niespodzianka! Koty przyzwyczajone są do psów, a nasze psy ( może dlatego, że w obcym miejscu) totalnie olały koty i szanowały ich prywatność :)

Zaznaczę, że Aria ma temperament i masę energii, Roxy zaś jest bardzo nieufna w stosunku do obcych ludzi. Właścicielka doskonale poradziła sobie z obiema:) Aria miała masę ruchu i zabawy, więc nie miała siły rozrabiać, a Roxy...przełamała się i rozdawała właścicielce całuski :)

Podaję link : http://www.psihotel-lublin.pl/

Autor postu otrzymał pochwałę
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 38
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Idealny hotel dla ONka

Nieprzeczytany postprzez CanisFamiliaris » 25 mar 2014, 19:52

Jeśli chodzi o warunki hotelowe mnie solidny kojec oraz buda w pełni satysfakcjonuje. Zostawiałam Burą u ratownika TOPR, przewodnika psa lawinowego, w Zakopanem. Na dużej posesji kilka solidnych kojców, osłonionych od wiatru, porządne budy. Codziennie spacery z treningiem. Pan ładnie popracował z nią nad aportem :)Psica była wymęczona :)
CanisFamiliaris
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bura Won Do Domu :)
Imię: Marzena
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 33
Dołączył(a): 08 kwi 2013, 07:33

Re: Idealny hotel dla ONka

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 25 mar 2014, 23:20

W Lubuskim-okolice Zielonej Góry-PSIA SFORA.Prowadzący szkolący,z wiedzą,pomagający-zresztą wszystko na stronie jest:
http://www.psiasfora.pl/

Autor postu otrzymał pochwałę
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha
Imię: Joanna
Wiek: 34
Lokalizacja: Zielona Góra
Pochwały: 14
Dołączył(a): 01 cze 2012, 21:57

Re: Idealny hotel dla ONka

Nieprzeczytany postprzez KrystynaMaria » 16 kwi 2014, 19:38

Nasza Bliss(w typie ON) była w marcu w takim hotelu przez 10 dni. Wzięliśmy ją niecałe dwa lata temu ze schroniska jako niespełna dwulatkę, więc się bardzo baliśmy tego hotelowania. Żeby nie pomyślała, że ją porzuciliśmy, że jest znowu w schronisku......Jak to wytłumaczyć psu?
Niestety, nie mieliśmy innego wyjścia. Hotel okazał się super! Państwo, którzy go prowadzą, to zamiłowani psiarze, w dodatku współpracujący na stałe z behawiorystami. Wspaniali, cudowni ludzie :). Bardzo się cieszymy, że Ich poznaliśmy :).
Najpierw(zgodnie z sugestią Pani prowadzącej hotel), przyjechaliśmy z Bliss na kilka godzin, żeby psica zrozumiała, że psa z hotelu zabierają z powrotem do domu i że w żadnym wypadku, nie jest to porzucenie.
Ona została w hotelu, a my z drżeniem serca, pojechaliśmy na wycieczkę po okolicy - wytracać czas. Wróciliśmy - sunia ucieszyła się z naszego powrotu, ale (jak widzieliśmy później na zdjęciach), stress rozładowywała we wspólnej zabawie z Panią Ewą i Panią Marią.
W czasie naszej dłuższej nieobecności, mieliśmy na bieżąco informacje o naszym psie za pośrednictwem fb. Widzieliśmy, że się dobrze bawi - z opiekunami i z hotelowiczami. Przy odbiorze, Bliss nas powitała bardzo radośnie i po czułym powitaniu....pobiegła do Pana Bogusława(właściciel hotelu i opiekun),kontynuować wspólną zabawę. Widać, że było jej tam dobrze :).
Kiedy była już pora odjazdu, na nasze zaproszenie psica wesoło wskoczyła do auta i pojechaliśmy do domu. Żadnych problemów z nią po powrocie do domu nie było i nadal nie ma. Jest taka, jak była.
To naprawdę jest wspaniały hotel dla każdego psa. Dla ONka - też :). Polecam z pełnym przekonaniem :)
http://www.hotelpsigoda.pl/
KrystynaMaria
Losowy avatar
Nowy forumowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Krystyna
Wiek: 67
Lokalizacja: Maków Mazowiecki
Dołączył(a): 05 sty 2014, 17:36

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post