Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Igma - wilczasty uzytek

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 20 maja 2013, 15:52

Piękna dama :buziak:

A to uszko dodaje jej uroku :ok:
możesz jej od czasu do czasu ugotować i obrać kurze łapki i podać z tą galaretką. Podklejanie też może pomóc. Nakleić tak plaster, jak uszko miałoby wyglądać, a nuż pomoże, a na pewno nie zaszkodzi.
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 23
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 13
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Igma - wilczasty uzytek

Nieprzeczytany postprzez matinee » 21 maja 2013, 19:33

Piękna sunia z Igmy, bardzo harmonijnie zbudowana i w świetnej kondycji (na mokrym psie nic się nie ukryje :lool: ). A to uszko... ja bym jeszcze nie traciła nadziei :-) Strasznie miała te uszyska wielkie od szczeniaka, na tym zdjęciu przypomnianym przez Aniutekbonitę wyraźnie to widać, no gacek po prostu. Alamowi już stoją oba przyzwoicie, ale czasem jeszcze prawe jest skierowane lekko ku środkowi, tak po szczenięcemu, więc chyba proces uchostawania też jeszcze się w pełni nie zakończył.

My za to zazdrościmy skupienia na pracy i na Pańci - ja się musiałam nieźle nagimnastykować, żeby zainteresowany całym światem Alamo zaczął się na mnie skupiać. Właśnie zaczął ładnie zaznaczać przedmioty, więc jesteśmy w stosunku do utalentowanej siostry mocno do tyłu...

Pozdrawiamy!
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
matinee
Avatar użytkownika
Hodowca
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 21
Dołączył(a): 08 sty 2012, 16:46

Re: Igma - wilczasty uzytek

Nieprzeczytany postprzez anita » 12 cze 2013, 19:58

Gnomek niedawno skończył roczek i skończyła się "szczylowatosc" :yahoo:
Obrazek

Obrazek

dostała dummy na urodziny, lubi nosić rzeczy do tego stopnia, ze na każdym spacerze, nawet tym na 5 min musi wziąć ze sobą coś :-)
Obrazek
anita
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Igma (Ava FideCanem)
Imię: Anita
Wiek: 28
Lokalizacja: pod lasem
Dołączył(a): 31 lip 2012, 17:48

Re: Igma - wilczasty uzytek

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 12 cze 2013, 20:09

Ależ jest cudna - też chcę taką :-).
Oj znam to wynoszenie przez psa zabawek na spacer znam ;-). Jak gdzieś leży piłeczka na butach to Nazgul nie wie co pierwsze zrobić - przejść przez drzwi wyjściowe i iść na spacer, czy lecieć migusiem po piłkę i wybiec :D. A czasami to wykorzystuję i jakiś zawadzający pojemniczek po jogurcie pakuję mu do pyska, wycodzimy i donosi mi go do śmietnika na plastik ;-).
"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Obowiązkowa BIBLIA każdego posiadacza owczarka: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 31
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Igma - wilczasty uzytek

Nieprzeczytany postprzez anita » 12 cze 2013, 21:04

i jeszcze jakieś filmiki mam :ooops:



( tutaj piłka została mi przekazana pod koniec, co widać zresztą po psie w którym momencie, nad tym musimy popracować jeszcze i nad wieeeloma innymi rzeczami)

i troszkę chodzenia:



i proszę się nie śmiać, ja mam głownie problemy z chodzeniem prosto :ooops:
anita
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Igma (Ava FideCanem)
Imię: Anita
Wiek: 28
Lokalizacja: pod lasem
Dołączył(a): 31 lip 2012, 17:48

Re: Igma - wilczasty uzytek

Nieprzeczytany postprzez Czandra » 13 cze 2013, 12:42

Anita. SUPER ..... :ok:
Czandra
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Andżelika
Wiek: 42
Lokalizacja: nad morzem
Dołączył(a): 14 gru 2012, 14:22

Re: Igma - wilczasty uzytek

Nieprzeczytany postprzez Thrima » 13 cze 2013, 13:48

Widzę, że szczury z IKEA robią prawdziwą furorę wśród psów. Też mam takiego czarnego w domu ale dla psów jest absolutnie zakazany bo to MOJA zabawka :)
Problemy z chodzeniem prosto to może wina głowy przekręconej? Trzeba by zrobić jakieś treningi właściwego chodzenia dla właścicieli psów...
Cudną masz sunię i zdolną bardzo. Taki widok bardzo mi podkręca apetyt na własnego futrzaka.
"Gdzie zło znajdziesz, mień to złym i nie zostaw wrogów w pokoju"

Havamal
Thrima
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Wyczekiwany
Imię: Ada
Wiek: 22
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pochwały: 1
Dołączył(a): 09 kwi 2013, 16:11

Re: Igma - wilczasty uzytek

Nieprzeczytany postprzez matinee » 13 cze 2013, 20:57

Anita, dobra robota :ok:
Na tym ostatnim filmiku na samym końcu Igma w chwili napięcia tak pięknie trzyma łapkę w górze - Ursa ma dokładnie to samo :lool:

anita napisał(a):i proszę się nie śmiać, ja mam głownie problemy z chodzeniem prosto :ooops:


Ha! Też tak mam :roftl: :roftl: :roftl: Słowo daję, że ćwiczę, czasem nawet bez psa :roftl: :roftl: :roftl:
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
matinee
Avatar użytkownika
Hodowca
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 21
Dołączył(a): 08 sty 2012, 16:46

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post