Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

III Rzeszowskie Zawody w ramach Pucharu Polski.

Nieprzeczytany postprzez Klaudia » 8 paź 2012, o 20:42

III Rzeszowskie Zawody PT 2 i PT 3 w ramach Pucharu Polski PT oraz egzamin PT 1

Wybiera się ktoś ?
My jako goście :)
Klaudia
Losowy avatar

Re: III Rzeszowskie Zawody w ramach Pucharu Polski.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 paź 2012, o 20:56

Na pewno będzie ciekawie. Miłego obserwowania :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Klaudia » 9 paź 2012, o 18:34

Ah dziękiję :) I zapraszamy :)

Wiem że Rzeszów to taka dziura..ale można zaglądnąć :lool:
Klaudia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 9 paź 2012, o 18:36

a kiedy ta impreza?
egonek5
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Klaudia » 10 paź 2012, o 19:05

Klaudia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 10 paź 2012, o 19:50

buuuu szkoda ,chetnie bym się wybrała ale do soboty raczej nie stane na nogi,choróbsko zagoniło mnie do łóżka :-(
egonek5
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 10 paź 2012, o 20:04

Zapomniałam Ci się Ewa zapytać, dlaczemuż to było Ci zimno na grzybkach... tytytyty miłośniczko mrozów, śniegu i zimy! ;) Zdrówka życzę :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez niya » 10 paź 2012, o 22:38

Klaudia napisał(a):Ah dziękiję :) I zapraszamy :)

Wiem że Rzeszów to taka dziura..ale można zaglądnąć :lool:

Wypraszam sobie, jako rodowita rzeszowianka nie pozwolę swojego miasta obrażać, może daleko mu do Warszawy, Krakowa, ale uwielbiam w nim mieszkać, jest ciche, ładne, pełne zieleni i ma swój niesamowity urok. Przykre, że jako osoba mieszkająca na podkarpaciu piszesz o Rzeszowie "dziura" i tak zauważyłam tę uroczą emotkę przy tym zdaniu, ale nijak nie odebrałam tego jako żartu.
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 11 paź 2012, o 07:24

Aga i N napisał(a):Zapomniałam Ci się Ewa zapytać, dlaczemuż to było Ci zimno na grzybkach... tytytyty miłośniczko mrozów, śniegu i zimy! ;) Zdrówka życzę :-)

hehehe to nie grzybki mnie załatwiły,no moze troszeczke bo mnie zlało ,ale dobre serce,bo chorej koleżance pomagałam :lool:
Rzeszów jest pieknym miastem bez dwóch zdań! :-)
egonek5
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 11 paź 2012, o 08:39

Zawody w Rzeszowie jak do tej pory wyróżniały się dbałością o zawodników, sędziów i widzów także - i na pewno będzie tak również w najbliższą sobotę.
Z przyjemnoscią wspominam dawne lata, gdy Kraków i Rzeszów zajmowały przemiennie niemal rok po roku pierwsze miejsca w klasyfikacji drużyn w mistrzostwach Polski PT.

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje