Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Re: III zlot ON - DON Krynica Morska 2013 - nowe informacje!

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 14 maja 2013, o 21:12

My nadal chcemy, ale nie wiemy jak u nas z finansami i urlopem będzie... ale mam nadzieję, że się uda. :)
Nakasha
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 14 maja 2013, o 21:45

Thrima napisał(a):Aga - no to wpadnę!
Zaraz lecę wpisywać się na listę - mam tylko nadzieję, że mamuśka sprawi się z ilością maluchów i będzie dla mnie wolny chłopiec. W razie czego - kupię pluszowego i też przyjadę.
Wracając natomiast do tematu zawodów "na luzie" proponowanych przez Panią Zofię. Czy organizator był by chętny wykroić na nie trochę czasu? Bo jeśli tak, to ja mogła bym się zająć ogranizacją. To znaczy przygotowaniem dyplomów i nagród dla uczestników oraz opracowaniem zadań i reguł takich zawodów. Tylko w tej sprawie chciała bym się konsultować z jakimś "wyjadaczem" coby moje chore pomysły studził i wszystko zatwierdził. Tak sobię myślę, że najlepiej jeśli zadania będą tajemnicą dla uczestników - nie będą się mogli przygotować i na zawodach faktycznie będzie się liczyła umiejętność komunikacji i więź z przewodnikiem.

Witam i mam rozumiec z wpisu ze kolezanka zglasza chęć przyjazdu na zlot :welcome: umieszcze takowy zapis na liscie zgłoszeniowej a poproszę tylko aby zapoznac się z warunkami zlotu i terminami wpłat zaliczek bo to dla mnie bedzie wtedy na 100% zgłoszenie przyjazdu na zlot :-) a odnosnie konkursów chętnie przedyskutujemy ofertę i zapal w ich przygotowaniu poprosze na pw projekt i jakie miałyby zadania i reguły oraz jak długo przewidywane sa te konkursy oraz szczególy odnosnie dyplomów i nagród - finanse należy takze przedyskutować bo nagrody trzeba zakupic oraz dyplomy i jak to kolezanka widzi :-) wpisuje 1os + pies szczenię 12 tygodn :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 14 maja 2013, o 21:56

Thrima napisał(a):Taak, zostawanie będziemy przerabiać obowiązkowo. Dla komfortu malucha, mojego i całego otoczenia.
Jeśli któryś pies nie potraktuje szczylusia ulgowo to będzie miał do czynienia z jego panią :) Nie po to już teraz szykuję wszystko pod socjal maleństwa by mi to jakaś wredota zepsuła. Obawiam się, że będę się ocierać o granicę przewrażliwienia... Ale cóż, chyba lepiej w tę stronę. Wiem, że nie wszystko da się przewidzieć i nie wszystkiemu zapobiedz ale ostrożność to podstawa.

Nie no, na zlotach nie ma "chołoty". Każdy jedzie tam z "wypisanym" na czole wzięciem odpowiedzialności za swojego psa, ale czasami ktoś by czasami gdzieś nie przyuważył takiej małej kluseczki [tak jak mówisz, nie da się niczego przewidzieć] i jeszcze czasami by klusię pogonił ;-). Mój Nazgul lubi szczylusie pogonić, dwa razy zagonił szczyla do klatki, a właściciele się śmiali że przynajmniej wiedzą o tym, że ich malutki piesek doskonale wie gdzie mieszka. Także lepiej chuchać i dmuchać na zimne, żeby ludzie się więcej rozglądali bo a nóż jeszcze jakiś inny pies lubi takie zawody, N na szczęście już ma zakaz - a w razie "w" - egzekwowalny natychmiastowo ;-). Macie być naszymi Zlotowymi złotkami. :brawo: :lool: :on:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Thrima » 15 maja 2013, o 16:32

Na zlocie ani trochę się nie spodziewam zastać "chołoty". Za to będzie dużo psów a każdy ma swoje gusta, guściki, upodobania i zwyczaje. W takim tyglu nawet przy opiekunach będących ideałem rozwagi może dojść do sytuacji nieprzewidzianych. Dlatego też piszę, że ostrożności nigdy za wiele. Nie spodziewam się psich agresorów ale na próby dręczenia maluszka będę reagować bez wahania. Natomiast gdybym wątpiła w poziom psów czy opiekunów to nie zabierała bym maluszka w takie miejsce :)
Wybieram się z młodym głównie dlatego, że dla Niego to świetna okazja na poznanie duuużej ilości socjalnych i miłych psów.

Wojetek - jak najbardziej się wybieram. Z regulaminem zapoznałam się przed zadeklarowaniem uczestwictwa - nie będę przecież zgłaszać się, nie wiedząc na co :) Choć gdybyś umieścił tu małe przypomnienie gdy termin wpłaty zaliczek będzie mijał... Będzie bardzo miło, bo bywam zapominalska...
Dyplomy zaprojektuję sama, w końcu zajmuję się między innymi grafiką, na 99% będę też mogła wydrukować w dobrej jakości i po znajomości, czyli koszta zerowe. Co do nagród - mam tutaj plan jak je pozyskać bez dodatkowych kosztów, ale o tym napiszę, jak już sprawa będzie pewna.
Skoro mam przyzwolenie to zacznę sobie powoli rozpisywać zasady i zadania na zawody. Jak już coś konkretnego stworzę to prześlę Ci na PW celem weryfikacji.
Blog o życiu i pracy z owczarkiem:
http://yaronwpracy.blogspot.com/
Thrima
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zorion, Yaron
Imię: Ada
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 15 maja 2013, o 17:12

Chyba mnie jakoś źle zrozumiałaś, no ale... nie ważne.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 15 maja 2013, o 17:37

Mogę powiedzieć z całą stanowczością, choć na zlocie jeszcze nie byliśmy,że z gruntu to poważni i rozważni ludzie.
Kiedy poznałam przez forum kilkoro ludzi i kilka cudownych owczarów, to Falko nie miał jeszcze czterech miesięcy.
Muszę powiedzieć, że byłam mile zaskoczona. :) Właściciele zadbali, żeby maluch czuł się jak najbardziej komfortowo.
Na każdym owczarowym spacerze jest zgoda i miła atmosfera.
Wierzę,że na zlocie też tak będzie i dlatego się wybieramy z Falkuchem.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Thrima » 15 maja 2013, o 20:59

Aga - wydawało mi się, że zrozumiałam. To znaczy, że akurat na zlocie nie ma się co obawiać o ludzi nieodpowiedzialnych.
Może za bardzo przegięłam z wyjaśnieniami i lekko się w nich zaplątałam? :głupol:
Nie chcę zabrzmieć jakbym była kompletnie przewrażliwona albo miała czarne przypuszczenia odnośnie kogokolwiek w momencie gdy na zlocie spodziewam się spotkać najmilszych psiarzy na świecie...
Blog o życiu i pracy z owczarkiem:
http://yaronwpracy.blogspot.com/
Thrima
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zorion, Yaron
Imię: Ada
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez iwonakozak » 16 maja 2013, o 20:18

Nasz Crash ma 7 miesięcy i bardzo chętnie wraz z moją familią - mąż i córka przyjedziemy na zlot z Mazur :)
iwonakozak
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 10 lip 2013, o 19:47

Uprzejmie prosimy o wpłaty zaliczek na poczet zlotu termin upływa 20 lipca 2013 konto SMON podane na wątku zloty Krynica 2013 zapraszamy :welcome: :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz

Re: III zlot ON - DON Krynica Morska 2013 - ZALICZKI

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 19 lip 2013, o 20:13

Drodzy forumowicze bardzo prosze o informacje odnosnie przyjazdu na zlot -jezeli nie mozna z jakis powodów wplacic zaliczki to prosze na Pw o wiadomość ,mozna to jakos przelożyć i nawet na zlocie zapłacić. Bardzo prosze o pilne potwierdzenie uczestnictwa na zlocie i ewentualnych wpłat poniewaz jestem w trakcie przygotowania atrakcji zlotowych,rezerwacji pokojów oraz zakupu pamiatek zlotowych i teraz kiedy zaczynaja sie rezygnacje ze zlotu nie wiem co mam robic, poniewaz nie wiem ile osób bedzie na zlocie. Jest to wazne bo była robiona kalkulacja zlotu i jest zalezna od liczby uczestników, jezeli nie bede miał potwierdzenia przyjazdu to jaki wtedy jest sens organizowac zlot, jesli nie wiem kto przyjedzie i czy przyjedzie??? Bardzo prosze o ponowne deklaracje przyjazdu na zlot od osób zapisanych na wstępie -czy wplacily zaliczki lub kiedy to uczynia bo wtedy mogę byc pewien ze ta osoba bedzie na zlocie. Czasu zostało wbrew pozorom mało a pewne ustalenia i zakupy i rezerwacje dokonuje się wczesniej i po to są zaliczki zebym byl pewien ile osob bedzie na zlocie. Mozna oczywiscie sie zgłosic na zlot w ostatniej chwili ale jest to pewna pula miejsc, którą trzymam na wszelki wypadek i nie rzutuje na kalkulacje zlotową.Prosze na forum przekazac znajomym o mojej prośbie i wpisac się na listę lub powiadomic na PW - DZIEKUJĘ i decyzje odnośnie zlotu i jego organizacji poczekam na zgloszenia od forumowiczów. Serdecznie pozdrawiam zapraszam na zlot. :welcome:
Obrazek
Hiku27
Klubowicz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje