Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Ile powinien jeść owczarek niemiecki

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 29 sty 2016, 17:01

Ksena, psica rośnie, nie wymagaj,żeby wyglądała jak baryłka ;)Owczarek ma sprawiać wrażenie lekuchni niedożywionego, taka uroda rasy.
Mój je jak smok, ilości na dwa bernardyny,a szczap z niego taki,że gdyby nie futro, to pewnie podano by mnie do TONZ,że głodzę gada ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 22
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Re: Ile powinien jeść owczarek niemiecki

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 29 sty 2016, 17:57

He he no już się naczytałam po necie, że to normalne. Po za tym jej zachowanie wskazuje na zupełnie coś odmiennego niż wygląd. Niemniej jednak trudno mi się przyzwyczaić. To za gówniarza powinna być pulchna śliczna baryłka. Potem sobie chuda może być. ;-)

Na początku z mężem to mieliśmy stracha jak tu wyklepać takie chude doopsko :-P, żeby sobie ręki o kości nie obić :roftl:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Hera i Aria
Imię: Karolina
Lokalizacja: Osielsko/Bydgoszcz
Pochwały: 1
Dołączył(a): 15 sty 2016, 21:03

Re: Ile powinien jeść owczarek niemiecki

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 02 lut 2016, 12:36

Z wiekiem trochę nabierze, ale powinna być szczuplutka :-)kosteczki mają być wyczuwalne, pod małą warstwą tłuszczyku, ale u szczeniaka same kosteczki to norma :lool:Mój trzyma linię, odkąd dorósł, same kości to z niego nie są, ale ciągle je 200 g karmy więcej niż zalecana na opakowaniu i nie tyje ;-)A jak mniej dostanie to siedzi w kuchni i opiera mi łeb na stole, bo taki głodny :roftl:
Obrazek
WarOfWorlds
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka
Wiek: 25
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Pochwały: 1
Dołączył(a): 25 sty 2014, 20:34

Re: Ile powinien jeść owczarek niemiecki

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 03 lut 2016, 09:50

Mojej nie da się utrzymać w stanie, że żeberka są wyczuwalne, musiałabym ja chyba głodzić.
Ma wilczy apetyt, więc jedzenie jest wydzielane, ale i tak sporo odkłada, szczególnie zimą. Mimo iż codziennie ma zapewniony spacer na 6-9 km, niezależnie od pogody.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post